Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Uczyniłem jak pisałeś wcześniej i udałem się do POK, i mam wpisane ROZWIĄZANIE UMOWY-Rozwiązanie umowy z trzymiesięcznym okresem wypowiedzenia(zerwanie umowy), na pytanie czemu tak a nie inaczej wpisał , mówił że akurat jak umowa mi się kończy z końcem grudnia to jest w ten sposób ok, o powód nie pytał sam wpisał Zbyt wysokie ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

129 zł będzie bez większego bólu, wszystko kwestia negocjacji.
Nie za taki pakiet, nie rób nadziei bo ja właśnie negocjuję ten pakiet i wypowiedzenie już dawno poszło, mam jeden MR ale prenium i do tego Wimpa, na dzień dzisiejszy dostałam 1 PLN więcej i to była jedna z normalniejszych ofert, wszystkie poprzednie za pakiet all były wyższe. Mam możliwość zmiany pakietu i to dużo niższy ale za all nie zejdziesz na kwotę 129 PLN miesięcznie i to rzy dwóch MR.

A skoro twierdzisz, że jest inaczej to pokaż choć dwie osoby, które ten pakiet wynegocjowały za kwotę 129 PLN.

All nie dostaniesz w takiej cenie tylko zamiennik składający się z oferty podstawowej z dodatkami za free. Takiego składaka. I co ważne nie ze wszystkimi wodotryskami czy np w Twoim przypadku Wimp ;)

Wiec nie pisz, że za taki pakiet bo to nie jest prawda, mozna zejsc z ceny po zlozeniu wypowiedzenia to normalne, ale nawet jak wywalilabym wimpa i zrobilabym skladaka a chciala miec to co teraz to nie ma szans na kwote 129 PLN, duzo musisz wywalic i z duzej czesci tego co masz musisz zrezygnowac aby zejsc na kwote 129 PLN.

Napisz co dostaly osoby za 129 PLN, jaki maja pakiet podobny do all i porownaj to co jest w all, nie patrzymy na MR i Wimp wezmy podstawowy pakiet all.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.Miałem pakiet All z fikołkami i MR z Cyfry.

Umowa na 15 miesięcy wszystko to co w pakiecie za 149.90zł.Mogę dobrać Sagemcoma za jakąs symboliczną opłatę aktywacyjną.Poprzednio 179 zł.

Jest jedno ale,to już nie All tylko full.Nowe kanały jak dojdą będą płatne.

Czyli dostałeś full extra z netVOD konto podstawowe nie jak przy all i brak HBO OD i GO? Pakiet ten byl oferowany kiedys za 99 PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.Miałem pakiet All z fikołkami i MR z Cyfry.

Umowa na 15 miesięcy wszystko to co w pakiecie za 149.90zł.Mogę dobrać Sagemcoma za jakąs symboliczną opłatę aktywacyjną.Poprzednio 179 zł.

Jest jedno ale,to już nie All tylko full.Nowe kanały jak dojdą będą płatne.

 

Właśnie to jest ten zamiennik za All. Mogłeś jeszcze ich przytrzymać i jeszcze zjechać z ceny przy odrobinie szczęścia. Ale jak Ci pasuje to ok Zawsze to 3 dychy w kieszeni za m.

 

@ bea_i_nicole. Nie pisałem, że z All może zjechać do takiej ceny, tylko pisałem o zamienniku. Za 129 można dostać comfort z extra + dodatki 6C+ , HBO,CMAX, FBOX, SUNDANCE, HISTORYi Reda. Do tego HBO Go i jeszcze Canal+ VOD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ma mtakie pytanie :) Czy jak ktos mial samego UNIVERSE to moze liczyc na takie cos ???

 

Umowa na 24 m-ce

Comfort+

Multi+

Extra+

6xCanal+

3xHBO na całą umowę

Cena: 6x0zł + 18x79,90zł = ~59,92zł/mies

 

@bolosr

 

cieżka sprawa :/

 

a niby czemu ??? w koncu placi sie powiedmy tyle co z tych srednich wychodiz to w czym problem zeby wiecej dostali ???

 

a niby czemu ??? w koncu place

bo canały c+ i hbo dawali w pakiecie tylko tym którzy wczesniej/przed migracja je mieli, a pozostali czyli np z WPT mogli dostać ale ze sporą dopłatą

i tak zostało - jak masz c+ to mozesz targować jak nie to zapomnij o takiej oferci

poprostu są równi i równiejsi

 

Skoro nie podobają im się moje pieniążki to ich sprawa, klient to klient. Samo to, iż tracą tylko klientów a nie pozyskuja pokazuje jak mądra jest ich polityka, nawet utrzymać klienta nie potrafią. Znajomy w polsacie płaci za pakiet Rodzinny HD 4,99 a normalnie kosztuje 19,99zł , tylko dlatego iż już nie potrzebował TV i chciał zrezygnować, ale jednak został i nawet po zakończeniu umowy (ma teraz na czas nieokreślony) płaci tę kwotę, a ostatnio jeszcze deka mu wymienili na HD za darmo, to jest polityka utrzymaniowa. Ja mogę zapłacić nawet te 59zł które płaciłem do dziś, ale jeśli to ma byc łamaniec to C+ i HBO obowiązkowo.

A dziś telefon z Krakowa (po prawie 4 miesięcznej przerwie), ale oczywiście głuchy. Został jeszcze tydzień i jak nie osiągne celu to ich strata. W samym Universe+ nie ma nic ciekawego do oglądania, a w kablówce za podobne pieniążki mogę jeszcze mieć polsaty sportowe, więc alternatywa jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.Miałem pakiet All z fikołkami i MR z Cyfry.

Umowa na 15 miesięcy wszystko to co w pakiecie za 149.90zł.Mogę dobrać Sagemcoma za jakąs symboliczną opłatę aktywacyjną.Poprzednio 179 zł.

Jest jedno ale,to już nie All tylko full.Nowe kanały jak dojdą będą płatne.

 

Właśnie to jest ten zamiennik za All. Mogłeś jeszcze ich przytrzymać i jeszcze zjechać z ceny przy odrobinie szczęścia. Ale jak Ci pasuje to ok Zawsze to 3 dychy w kieszeni za m.

 

@ bea_i_nicole. Nie pisałem, że z All może zjechać do takiej ceny, tylko pisałem o zamienniku. Za 129 można dostać comfort z extra + dodatki 6C+ , HBO,CMAX, FBOX, SUNDANCE, HISTORYi Reda. Do tego HBO Go i jeszcze Canal+ VOD

Jest to jednak duża różnica od tego co ma all,na ile to HBO? czy wszystkie czy tylko 3 podstawowe i HBO GO, a gdzie seriale? i jak wyglada net vod?. Dodatkowo przy ich kaprysach jak coś dodają nowego jest dość niebezpieczne dla osób ktore miały wszystko i wiedziały, że nawet jak dojdzie coś ekstra to dostaną to bo muszą im to dać.

Mnie ciekawi ile osób juz przedluzylo umowy na all i czy udalo im sie zejsc ponizej 179 PLN mowie o podstawie bez wimpa.

Na dobrą sprawę po wypowiedzeniu to możesz wziąść najniższy pakiet wiec zejsc jeszcze nizej :-)

 

A ten zamiennik to jakby porownac mercedesa do fiata fakt ma 4 koła ale nie wiele ma wspolnego jedno z drugim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam obecnie Pakiet UNIVERSE+ oraz dodatkowo opcje CANAL+PLATINIUM,MR oraz dekdoer Peace500,( było jeszcze HBO na pierwszych 6 m-cy) umowa na 1 rok, całość m-c 59 zł.

Moje pytanie brzmi za ile obecnie minimum mozna dostac taki pakiet i jak się on obecnie nazywa? Czy możliwe jest uzyskanie kwoty poniżej 53 zł wraz z HBO ewentualnie Filmbox czy Cinemax? I czy ktos dostał bez łamańca ( realnie tj. zapisana równa kwota przez cały okres umowy)?

IRCIOS Ty widzę chyba najszybciej mi odpowiesz>>>?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.Miałem pakiet All z fikołkami i MR z Cyfry.

Umowa na 15 miesięcy wszystko to co w pakiecie za 149.90zł.Mogę dobrać Sagemcoma za jakąs symboliczną opłatę aktywacyjną.Poprzednio 179 zł.

Jest jedno ale,to już nie All tylko full.Nowe kanały jak dojdą będą płatne.

 

Właśnie to jest ten zamiennik za All. Mogłeś jeszcze ich przytrzymać i jeszcze zjechać z ceny przy odrobinie szczęścia. Ale jak Ci pasuje to ok Zawsze to 3 dychy w kieszeni za m.

 

@ bea_i_nicole. Nie pisałem, że z All może zjechać do takiej ceny, tylko pisałem o zamienniku. Za 129 można dostać comfort z extra + dodatki 6C+ , HBO,CMAX, FBOX, SUNDANCE, HISTORYi Reda. Do tego HBO Go i jeszcze Canal+ VOD

Jest to jednak duża różnica od tego co ma all,na ile to HBO? czy wszystkie czy tylko 3 podstawowe i HBO GO, a gdzie seriale? i jak wyglada net vod?. Dodatkowo przy ich kaprysach jak coś dodają nowego jest dość niebezpieczne dla osób ktore miały wszystko i wiedziały, że nawet jak dojdzie coś ekstra to dostaną to bo muszą im to dać.

Mnie ciekawi ile osób juz przedluzylo umowy na all i czy udalo im sie zejsc ponizej 179 PLN mowie o podstawie bez wimpa.

Na dobrą sprawę po wypowiedzeniu to możesz wziąść najniższy pakiet wiec zejsc jeszcze nizej :-)

 

A ten zamiennik to jakby porownac mercedesa do fiata fakt ma 4 koła ale nie wiele ma wspolnego jedno z drugim.

Panowie ale ja nie wiem czy jest teraz taki pakiet All?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :o nie długo kończy mi sie umowa.Obecnie mam pakiet universe plus dodatkowo canał plus platinum, płacę 59zł.Czy ktoś z Was miał taką ofertę,zastanawiam się ile mogę ugrać na swoją korzyść,dodam ze chciałabym płacić mniej.

Da radę. Dostaniesz to w średniej 53. na 15 m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza oferta z DUK:

1. Umowa na 15 m-cy

Comfort+

Extra+

6xCanal+

3xHBO na 6 mies

Cena: średnio ~64,92zł/mies

 

lub

2. Umowa na 15 m-cy lub 24 mies

Comfort+

Extra+

6xCanal+

3xHBO na na cały okres umowy

Cena: 79,90zł/mies

 

Teraz mam full za 99 zł. Czy da się jeszcze coś ugrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie pomimo złożonego wypowiedzenie nie jest zbyt fajnie. Ale pisząc od początku, obecnie mam Canal+ Gold w cenie 79zł/mc w umowie do końca października. Oferty przedłużeniowe interesują mnie przede wszystkim w dobrej cenie, bo jak wiadomo nasza telewizja jedyne co najlepiej zrobić umie to transmitować te same programy od stycznia i chwalić się że są premium - no chyba że tylko z nazwy. Dostałem opcje dwie, albo to co mam + HBO w tej samej cenie, ewentualnie to co mam + HBO + Cinemax za 89zł/mc w umowie na 15mcy. Obie propozycje wydają mi się zbyt przesadzone cenowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :o nie długo kończy mi sie umowa.Obecnie mam pakiet universe plus dodatkowo canał plus platinum, płacę 59zł.Czy ktoś z Was miał taką ofertę,zastanawiam się ile mogę ugrać na swoją korzyść,dodam ze chciałabym płacić mniej.

Za mało podajesz informacji. Umowę już wypowiedziałaś? Kiedy koniec? Były jakieś propozycje?

Mniej więcej jak tu:

Witajcie :o nie długo kończy mi sie umowa.Obecnie mam pakiet universe plus dodatkowo canał plus platinum, płacę 59zł.Czy ktoś z Was miał taką ofertę,zastanawiam się ile mogę ugrać na swoją korzyść,dodam ze chciałabym płacić mniej.

Da radę. Dostaniesz to w średniej 53. na 15 m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam Comfort+Extra + History HD za 61,99 zł/mc. Czy jest to dobra oferta dla stałego abonenta ? :smile:

Comfort+Extra + History HD + Canal+ HD + Canal+ Film HD + Canal+ Film 2 HD. Cena 69,99 zł co miesiąc przez 24 mce.

To zależy od Twoich oczekiwań. Ja mam przekładając na obecne nazwy: Comfort+Extra + multi, 6xC+, 3xHBO, multirum, 1 sageacom za 0 na 12 m. za 79zł + History HD za 1,99. Umowa do końca listopada br. i nie ma ciśnienia. Jakaś tv będzie, najważniejsze nickelodeon dla świętego spokoju.

Ostatnie 2 oferty to 84,90zł za to samo bez 3xHBO, po złożeniu wypowiedzenia. Ja nic nie muszę! nie będzie satysfakcjonujących ofert to pa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wreszcie dali się przekonać... :>

Comfort+

Extra+

Multi+

6xCanal+

3xHBO

MR ADB MediaBox + Box+ (oddaje PACE)

Aktywacje 0zł

Umowa na 24 miesiące

Łamaniec ze średnią 64zł/mies.

Gratuluję. Jesteś dobrym przykładem, że cierpliwością można ugrać to co się chce. Nie zawsze, ale w 95%. Szkoda tylko tych cameli ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dostałem ofertę (wypowiedzenie było) nieco inną: rozmowa z DUK (dość chaotyczna gdyż walczyłem o darmowy nc+go) i dla skrócenia negocjacji zgodziłem się na

Comfort+ , MULTIROOM STANDARD, Multi+, Premium Sport &Film, nc+go za stawkę ok 58,5zł (ani słowa o łamańcu - co mnie zdziwiło) i nc+go w cenie.

Po paru dniach walki z nieudaną aktywacją konta nc+go telefonuje do działu technicznego - gdzie dowiedziałem się, że uruchomiono tylko nc+go bez usługi internetowej dodatkowo płatnej (czy jakoś tak) - więc wpiep... złożyłem reklamację z informacją, że bez nc+go negocjowałbym inną niższą stawkę miesięczną. (Dział techniczny odpalił mi pełną usługę nc+go z informacją, że po negatywnym rozpatrzeniu reklamacji naliczą dodatkową kwotę). Po 2 tygodniach list z "potwierdzeniem udziału w promocji" tj

comfort+ 0zł/4 m-ce i 29,9 zł/11 m-cy

MULTIROOM STANDARD 0 zł/15 m-cy

Multi+ 0 zł/ 15 m-cy

Premium Sport &Film 0 zł/4 m-ce i 40 zł/11 m-cy

BRAK NC+GO

Reasumując 0 zł/4 m-ce i 69,9zł/11 m-cy oznacza również ciekawą ofertę. NC+ GO obecnie odpalone i działa. Więc nie wiem czy wyjaśniać ten bałagan, czy czekać na rozwój sytuacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios

 

Może jestem słabym negocjatorem ale próbowałem kilka razy i w różny sposób podejść pod drugiego Camela ale bez skutku. Chyba jednak dla kogoś kto już jest w NC+ dobranie Camela graniczy z cudem.

Mi woleli zejść z ceny z ADB niż brać aktywację 99zł za Camela. To może o czymś świadczyć.

 

Ogólnie jestem zadowolony.

 

Jak wiadomo MR na ADB pociąga za sobą także inne koszta. Tak dla zainteresowanych:

- konwerter typu QUAD - 47zł

- kable antenowe - 30zł (będą 2 kable do MediaBoxa i jeden do Box+)

- finalnie będzie połączone zwykłym kablem LAN - koszt 25zł (1,20zł/mb). Kabel pociągnięty na zewnątrz (po elewacji). Wiercenie i montaż kabla we własnym zakresie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca września. Dotychczas:

Silver

CANAL+ Film & Premiere

Multiroom Standard na 2x Cameleon

Philips PVR

wszystko za 69 zł

Pierwsze oferty: To samo za 79zł i oczywiście nie da się taniej.

 

Po wysłaniu wypowiedzenia, telefony z kierunkowego Kraków i oferta zaakceptowana:

Comfort+

Premium Sport&Film (6xCanal+)

Multi+

Extra+ HB ITI

Multiroom Standard na Cameleonach

HBO na 4 miesiące 0 zł

Sprzęt bez wymiany.

w ofercie 4x0 zł+11x79,9zł - średnio 58,59zł

 

Spokój na 15 miesięcy.

 

 

PS. I jeszcze takie pytanie: Kolega przedłużał umowę na 24m-ce bez wypowiedzenia. Teraz wyświetla mu rachunek na 24,90zł. Ma Comfort, 6xC+, Extra, Multi i wymienił Peace`a na MediaBoxa+Box HD dobierając Multiroom na 2 dekodery. Co to może być za opcja? Bo coś mi się wydaje, że będzie musiał słoooono płacić po pierwszych 12 miesiącach.

 

Pozdrawiam i dzięki forumowi towarzysze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dostałem ofertę (wypowiedzenie było) nieco inną: rozmowa z DUK (dość chaotyczna gdyż walczyłem o darmowy nc+go) i dla skrócenia negocjacji zgodziłem się na

Comfort+ , MULTIROOM STANDARD, Multi+, Premium Sport &Film, nc+go za stawkę ok 58,5zł (ani słowa o łamańcu - co mnie zdziwiło) i nc+go w cenie.

Po paru dniach walki z nieudaną aktywacją konta nc+go telefonuje do działu technicznego - gdzie dowiedziałem się, że uruchomiono tylko nc+go bez usługi internetowej dodatkowo płatnej (czy jakoś tak) - więc wpiep... złożyłem reklamację z informacją, że bez nc+go negocjowałbym inną niższą stawkę miesięczną. (Dział techniczny odpalił mi pełną usługę nc+go z informacją, że po negatywnym rozpatrzeniu reklamacji naliczą dodatkową kwotę). Po 2 tygodniach list z "potwierdzeniem udziału w promocji" tj

comfort+ 0zł/4 m-ce i 29,9 zł/11 m-cy

MULTIROOM STANDARD 0 zł/15 m-cy

Multi+ 0 zł/ 15 m-cy

Premium Sport &Film 0 zł/4 m-ce i 40 zł/11 m-cy

BRAK NC+GO

Reasumując 0 zł/4 m-ce i 69,9zł/11 m-cy oznacza również ciekawą ofertę. NC+ GO obecnie odpalone i działa. Więc nie wiem czy wyjaśniać ten bałagan, czy czekać na rozwój sytuacji?

Brakuje Extra+, chyba, że tego nie chciałeś, wtedy będzie 10 zł 4 m-ce i 79,9 11 m-cy. Oferta prawie taka jak inne, tylko nie ma gratis Extra+ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...