Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki.

Podpisujesz nową umowę i na jej koniec bedziesz mógł negocjować.

 

W takim wypadku zatem czy na pewno opłaca mi się ta opcja? Gdyż za to co chcę po wypowiedzeniu otrzymać, podpisując nową umowę będę musiał zapłacić 89 zł w porównaniu do 53zł, za które ludzie dostają po wypowiedzeniu właśnie to co chcę (nie licząc multiroomów = stary universe, 6xC+). Jeśli dodać do tego te 2 multiroom to chyba nię będzie to kosztowało nawet 89 zł, tzn tak mi się wydaje bo jeszcze nie widziałem tutaj nikogo kto by był w mojej sytuacji i przedłużał umowę z 2 multiroomami :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.

W takim wypadku zatem czy na pewno opłaca mi się ta opcja? Gdyż za to co chcę po wypowiedzeniu otrzymać, podpisując nową umowę będę musiał zapłacić 89 zł w porównaniu do 53zł, za które ludzie dostają po wypowiedzeniu właśnie to co chcę (nie licząc multiroomów = stary universe, 6xC+). Jeśli dodać do tego te 2 multiroom to chyba nię będzie to kosztowało nawet 89 zł, tzn tak mi się wydaje bo jeszcze nie widziałem tutaj nikogo kto by był w mojej sytuacji i przedłużał umowę z 2 multiroomami :D.

za Sport&Film zapłacisz przez 5 miesięcy 79zł potem + 10 zł za extra i to jest faktycznie drożej niż mógłbyś wynegocjować przy przedłużeniu swojej umowy choc z multiromami i opłatami za dekoder+ jakieś aktywacje [ ale tu nie wiem ] to wcale nie będzie aż tak taniej jak sądzę. 15 miesięcy szybko minie i znowu sobie będziesz negocjował, a będzie to czas przedświąteczny roku 2015.

A jak chcesz być z cyfrą długo to splitter jest idealny choć na początku ta opcja generuje większe koszty dla ciebie choć niekoniecznie. Ja na Allegro wziąłem na raty 2 dekodery +splitter, rata po 50 zł i gitara. Rata sie skończy a ty cyfrze zawsze bedziesz płacił za multiroom i ich dekodery.

Już nie wspomnę że dekodery które zakupisz będą twoje i poustawiasz sobie listy kanałów jak chcesz.

Nie żebym cie namawiał usilnie, ale wiedz jakie masz mozliwości.

Jak wspomniał ircios splittery nie wymagają kabli i na każdym Tv masz to co chcesz.

Na początku generuje to większe koszty , ale potem już o wiele mniejsze

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Obecnie pakiet Silver + wszystkie c+, za 64 zł umowa do końca roku,

 

Propozycja to samo + HBO, jakieś kwoty najpierw mniej później więcej, nie ważne, nic ciekawego. Oglądam praktycznie tylko kanały sportowe, oraz chciałbym płacić mniej, powiedzmy maksymalnie z 40 zł. Nie jest mi potrzebna pełna paczka c+, nie chcę multirooma, nie chcę żadnych VOD itp Wiem, że pewnie będę negocjował dopiero w okresie świątecznym, ale powiedzcie mi co w tej chwili jest do ugrania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Mam pytanie czy ktoś możne próbował tego łamańca ze średnia 53 zł (Universe, 6xC+) wynegocjować taniej (lub coś więcej w zamian) rezygnując z dekodera i MR? Bo tak czytałem to widzę, że zawsze jest i dekoder i MR ....

 

pozdrawiam

Rafał

Ja jestem w trakcie negocjacji i na obecną chwilę mam to za 53 zł ale w tym na 4 miesiące HBO gratis, chcę doprowadzić do tego by w cenie 53 HBO został na cały okres umowy. Mam też opcję by zostać przy dotychczasowym poziomie tj. 49 zł bez HBO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Przegapiłem 30 dniowy okres wypowiedzenia a potem było już tylko gorzej.

 

Superpremium plus + moduł C+ , dekoder, płaciłem 139,90.

 

Przedłużenie oferty jedynie na w/w warunkach brak możliwości zejścia niżej na Sport&Film. Więc poszedł szybki aneks do umowy ze zmianą pakietu na comfort + bez przedłużania umowy i 3 miesięczne wypowiedzenie oferty. Pani w salonie obiecywała, że w ciągu tygodnia powinna pojawić się oferta przedłużeniowa na zasadach Sport&Film za 79,00 + ew 10zł za multiroom (moduł C+) - niestety po 3 tygodniach nadal nic...

 

Jakieś podpowiedzi co zrobić? Obecnie mam ofertę przedłużeniową na Superpremium plus za 129,00 za pierwsze 3 miesiące a potem 139,00 i nic więcej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie też dzwonili już kilka razy i zawsze ta sama gadka. proponują superpremium za 99,00. Tłumaczyłem im, że ja tego nie wezmę ale oni nie słuchają nic co się do nich mówi. Nie wiem po co te pytania co bym oczekiwał jak i tak jak powiem co chcę to wyskakują z najdroższą ofertą. wk....ją mnie na maxa. już wiem, że nie ugnę się ani o centymetr i nie przyjmę tego co mni wciskają na chama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A inaczej - jeśli wezmę nową ofertę ze strony www ale mam moduł CAM+ (karta do TV z modułem zamiast drugiego dekodera) a obecnie te moduły nie są wydawane do nowych umów - czy jest możliwość podłączenia sygnału w inny sposób do drugiego tv (pokój obok) aby uniknąć potrzeby montowania drugiego dekodera tylko korzystać z modułu CAM+? Jak to zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy. Sorry, ze zapytam z grubej rury, ale w przelocie jestem, a muszę pilnie z gamoniami z nc+ się rozprawić.

 

Mam: Universe, C+ Platinium, MR, Sagemcom HD w wynajmie: 84,90 PLN.

Proponują: Sport + Film, MR, dodatkowy dekoder Sagem HD, umowa na 15 mcy: 84.90 PLN.

 

Do jakiej kwoty można realnie zjechać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz zjechać do 79,90 i 5 miesięcy za 0 złotych, co daje średnią ok. 53 złotych.

A inaczej - jeśli wezmę nową ofertę ze strony www ale mam moduł CAM+ (karta do TV z modułem zamiast drugiego dekodera) a obecnie te moduły nie są wydawane do nowych umów - czy jest możliwość podłączenia sygnału w inny sposób do drugiego tv (pokój obok) aby uniknąć potrzeby montowania drugiego dekodera tylko korzystać z modułu CAM+? Jak to zrobić?

W ofercie z multiroomem powinni Ci dać do MR dekoder sagemcom, do którego jest nieparowana karta i możesz ją sobie póki co przełożyć do modułu. Oczywiście, jeśli ten moduł nie jest sparowany z jakąś inną kartą i jeśli masz w telewizorze tuner satelitarny, bo samo wejście na moduł nie wystarczy. Ale i tak musisz płacić za multiroom i najem dekodera.

 

Edit: Przejrzałem Twoje wcześniejsze posty, bardziej Ci się opłaca poczekać, nowa oferta wyjdzie za drogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich u mnie canal plus platinum + HBO + History 131 zł na miesiąc jak na razie żadnego telefonu wypowiedzenie wysłane jakieś 2 miesiące temu umowa do 30 września ciekawe czy coś zaproponują?

 

płacisz o 10zł więcej niż ja za to samo. ja swoją cenę zbiłem do 89 zł a i to mówią na forum że mogłem jeszcze zjechać.

Więc załóz sobie co najmniej zjazd do tej kwoty , na więcej sie nie zgadzaj w życiu, a jak masz cierpliwość to dostaniesz 79 zł za to samo.

Mogą ci proponować to co masz + Cinemaxy + Filmboxy za 99 lub 109 , ale olej to bo czym więcej nabierzesz to potem będzie ci trudniej zbić cenę a te kanały to parodia kontentu premium [ HBO i c+ zresztą podobnie ]

 

Czekaj cierpliwie i bierz za 89 lub 79

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich u mnie canal plus platinum + HBO + History 131 zł na miesiąc jak na razie żadnego telefonu wypowiedzenie wysłane jakieś 2 miesiące temu umowa do 30 września ciekawe czy coś zaproponują?

Twoja oferta jest warta max 79. Tak jak kolega wyżej radzi, bądź cierpliwy a może ugrasz 89, bo 79 to będzie ciężko, ale możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ściemnia, tzn. nie do końca, bo może Ci zejść do 5 zł miesięcznie i jednorazowej aktywacji bodajże 49 złotych. Nic innego do wyboru nie ma, tzn. są inne dekodery, ale nie są one lepsze od pace'a :)
Jaka tam ściana? Jeżeli nie zdałeś sprzętu i nie boisz się braku sygnału przez dzień czy dwa to w czym problem.

Jak to w czym? W tym:

Tylko trzeba dodatkowo pamiętać że ponieważ umowa będzie od pierwszego dnia kolejnego miesiąca a sygnał dostaniemy wcześniej żeby koniecznie uzgodnić z konsulem ile zapłacisz za ten okres (da się tyle na ile będzie opiewać faktura w pierwszym miesiącu umowy czyli np. 0 przy łamańcu). Jeżeli się tego nie zrobi to będzie czekała przykra niespodzianka bo do zapłaty będzie faktura bez rabatów.

Komuś się udało coś takiego wynegocjować? Z tego co się orientuję to wszystkim, którzy przedłużali umowę już po jej zakończeniu wystawiali faktury za niepełny miesiąc bez promocji. Nie chciałem przedłużyć, bo chciałem HBO na całą umowę a nie na 6 miesięcy, ostatecznie nie udało się tego wynegocjować i na tej taktyce jedynie straciłem.

Powiem tak, miałem wynegocjowane to z konsulem - z kimś tam się łączył żeby potwierdzić i dostałem zapewnienie że faktura będzie taka jak wrześniowa czyli 0. Oczywiście nie była i oczywiście pisałem reklamację. Na razie brak odpowiedzi jak coś dostanę to napiszę.

 

Małżonka ma dostała odpowiedź:

 

Szanowna Pani,

dziękuję za kontakt.

 

Odpowiadając na zgłoszenie, uprzejmie wyjaśniam, że Pani wniosek reklamacyjny został uznany.

W związku z powyższym, opłata abonamentowa za sierpień 2014 roku została anulowana.

Wierzę, że przedstawione wyjaśnienia wpłyną pozytywnie na naszą dalszą współpracę.

 

Itd...........

A więc 6x0 10x79,90 :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...