Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja godzinę temu przedłużyłem umowę Miałem uniwersum+6xcanal+ za 59.,pierwszy telefon z Krakowa i gość proponuje mi to samo co miałem na 15m za 4x0 i 11x79,90. Ja nie owijając prosto z mostu proponuję mu 5x0 i 10x79,90. Po 5 minutach miałem przedłużoną umowę na warunkach jakie przedstawiłem. Aha i jeszcze mówił , że mogę płacić uśrednioną cenę co miesiąc 53,26.

No to mi od razu zaproponowali jeszcze hbo na 5 miesięcy gratis przy tych 53,26 zł na mc. Ale jeszcze poczekam to hbo będę miał w gratisie przez cały okres a i może z abonamentem wrócimy do tego co było czyli 49 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja godzinę temu przedłużyłem umowę Miałem uniwersum+6xcanal+ za 59.,pierwszy telefon z Krakowa i gość proponuje mi to samo co miałem na 15m za 4x0 i 11x79,90. Ja nie owijając prosto z mostu proponuję mu 5x0 i 10x79,90. Po 5 minutach miałem przedłużoną umowę na warunkach jakie przedstawiłem. Aha i jeszcze mówił , że mogę płacić uśrednioną cenę co miesiąc 53,26.

No to mi od razu zaproponowali jeszcze hbo na 5 miesięcy gratis przy tych 53,26 zł na mc. Ale jeszcze poczekam to hbo będę miał w gratisie przez cały okres a i może z abonamentem wrócimy do tego co było czyli 49 zł

 

Tak i frytki jeszcze do tego! :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się dzieje jeśli umowę mam do końca października, a dziś dostanę "łamańca". I te pierwsze 5 miesięcy za darmo. To wtedy od października nie płacę tych pierwszych pięć rachunków, czy dopiero od listopada ta umowa wejdzie w życie po wygaśnięciu starej. Czy NC+ sumuje umowy? Chodzi mi o to czy jak brakuje 2 miesiące do końca umowy i podpiszę kolejną na 15 miesięcy to wtedy mam 17 czy 15 miesięcy zobowiązania? Może ktoś się orientuje bo to dla mnie istotne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca września. Wypowiedzenie wysłane w czerwcu. Tydzień temu telefon z NC+ i umowa aneksowana:

 

COMFORT+

OPCJE DODATKOWE:

MULTIROOM STANDARD

NAJEM ULTRABOX+

MULTI+

EXTRA+ HB ITI

HBO (na 5 miesięcy)

PREMIUM SPORT &FILM

CANAL+ VOD

 

Cena standardowa 5 m - 0 zł i 10 m 79,90 zł na 15 m. Średnia - 53,26 zł, Wydaje mi się, że nie ma co się spinać z stałą ceną. Przy kolejnym aneksowaniu i tak wszystko będzie zależało od aktualnej polityki cenowej firmy. Może będziemy tak jak teraz negocjować okres bez opłat w czasie trwania umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@skarżyski

To Ty decydujesz, od którego momentu będzie obowiązywać nowa umowa :!:

Możesz powiedzieć, że od zaraz albo od zakończenia starej :wink:

 

Hipotetycznie zatem, 2 miesiące przed zakończeniem starej umowy, można ją wdrożyć już teraz? Ale co wtedy, jeżeli nowa umowa jest podpisana na 15 miesięcy tzn, że po wdrożeniu jej 2 miesiące przed końcem starej, tak naprawdę ta umowa będzie na 17 miesięcy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam do was pytanie, na waszej liście oczekiwań podajecie opcje dodatkową multi+ która przecież jest już zawarta w pakiecie comfort+extra więc jaki sens, chyba że się mylę?

 

w ofercie dla nowych klientów jest tak jak napisałeś, ale przy przedłużaniu comfort jest bez opcji multi+ czyli po staremu (nsport, minimini .....itd) zobacz ofertę mix na stronie nc+.

 

Hipotetycznie zatem, 2 miesiące przed zakończeniem starej umowy, można ją wdrożyć już teraz? Ale co wtedy, jeżeli nowa umowa jest podpisana na 15 miesięcy tzn, że po wdrożeniu jej 2 miesiące przed końcem starej, tak naprawdę ta umowa będzie na 17 miesięcy?

 

to nie jest nowa umowa tylko aneks, więc jak będziesz chciał od dzisiaj, to będą ci liczyć od dzisiaj (a w zasadzie od nowego miesiąca a do końca tego gratis) zgodnie z aneksem na który się zgodziłeś czyli na 15 m-cy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja godzinę temu przedłużyłem umowę Miałem uniwersum+6xcanal+ za 59.,pierwszy telefon z Krakowa i gość proponuje mi to samo co miałem na 15m za 4x0 i 11x79,90. Ja nie owijając prosto z mostu proponuję mu 5x0 i 10x79,90. Po 5 minutach miałem przedłużoną umowę na warunkach jakie przedstawiłem. Aha i jeszcze mówił , że mogę płacić uśrednioną cenę co miesiąc 53,26.

No to mi od razu zaproponowali jeszcze hbo na 5 miesięcy gratis przy tych 53,26 zł na mc. Ale jeszcze poczekam to hbo będę miał w gratisie przez cały okres a i może z abonamentem wrócimy do tego co było czyli 49 zł

 

Atakowałem z Universe + 6xCanal + Multiroom standard + wynajem dekodera za 59 zł. Dziś telefon z Krakowa (pierwszy), propozycja - 4x0 + 11x79,90, dodatkowo HBO na te cztery miesiące i drugi dekoder HD wynajem za 0 zł (jako że ten drugi miałem mega stary, to mnie to interesowało). Stwierdziłem, że jak HBO zrobi na całą umowę, to biorę. Po konsultacji z przełożonym się zgodził, więc i ja zaakceptowałem.

 

Moje odczucie jest takie, że gdyby być bardziej stanowczym i trochę czasu odczekać jeszcze (umowa do końca września), to na pewno dałoby się z tego zrobić te 5x0 + 10x79,90, albo może i jeszcze coś. Jednak szczerze mówiąc nie chciało mi się co drugi dzień z nimi dogadywać przez telefon jak rok temu, gdy wywalczyłem to co mam ze starej opcji Canal + start czy jak się toto zwało. Jeśli ktoś jednak lubi się z nimi bawić w negocjacje, to myślę, że jest pole do popisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

damian1988 oczywiscie wypowiedzienie było wysłane na conajmnie 30 dni przed końcem?

Jak myślicie da rade cos lepszego dostac jeśli nie złozyłem wypowiedzenie 30 dni przed końcem tylko 14 i mam 3 miesięczny okres wypowiedzienie za cene prawie 200 zł ? czy musze zostac przy opcji za 99 pakiet bez nocy i cinemaxów( dostaje do obecnego drugi dekoder hd i 6 miesiecy filmbox)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już mi się miesza i byłbym bardzo wdzięczny gdyby ktoś z podobną sytuacją lub ktoś kto się orientuje w ofertach, rozjaśnić na co mogę liczyć.

 

Umowa kończy mi się 30 listopada (myślałem, że wcześniej ale jednak dopiero za te 2 miesiące)

 

Posiadam obecnie: Pakiet Universe + History HD = 51 zł/msc. Korzystam z dekodera MediaBOX+.

 

Interesuje mnie: To co mam + 6xC + ... i tu nie wiem, 2x Multiroom? Gdyż mam jeszcze 2 telewizory, w których chciałbym mieć sygnał nc+.

 

Nie chcę żadnych HBO, Cinemaxów, wyłącznie to co po staremu, dodać 6xC+ oraz żeby mieć sygnał (bezprzewodowo) na 2 innych telewizorach (tu rozumiem przez to pewnie jeszcze opłaty za dzierżawę 2 dodatkowych dekoderów z adapterami).

 

Możecie mi powiedzieć na co mogę liczyć przy wypowiedzeniu umowy z moimi wymaganiami?

 

Z góry ogromne dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umowa do końca września. Mam Silver, wszystkie canla+, multiroom cameleon, Sagemcom DSI83 i philips pvr 250gb to wszystko za 79zł. Dzisiaj tel z Krakowa wszzystko co miałem na 15miesiecy+9miesiecy HBO za 69zł-stała cena. Niestety byłem w pracy i nie mogłem kontynuowac rozmowy wiec oferte dostałem na maila. Koleś ma jutro zadzwonić .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj nie chcieli ze mną rozmawiać (bezczelnie się rozłączyli :evil: ), a dziś przysłali mi sms'a o następującej treści:

 

"Mamy dla Ciebie bezplatny dekoder wraz ze specjalna oferta na abonament w NC+, nie zwlekaj - zadzwon pod nr 223144621".

 

Nieźli są. :lol2:

 

Zakładam, że ta "specjalna oferta" to: "niestety nie mamy zbyt dużego pola manewru". :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już mi się miesza i byłbym bardzo wdzięczny gdyby ktoś z podobną sytuacją lub ktoś kto się orientuje w ofertach, rozjaśnić na co mogę liczyć.

 

Umowa kończy mi się 30 listopada (myślałem, że wcześniej ale jednak dopiero za te 2 miesiące)

 

Posiadam obecnie: Pakiet Universe + History HD = 51 zł/msc. Korzystam z dekodera MediaBOX+.

 

Interesuje mnie: To co mam + 6xC + ... i tu nie wiem, 2x Multiroom? Gdyż mam jeszcze 2 telewizory, w których chciałbym mieć sygnał nc+.

 

Nie chcę żadnych HBO, Cinemaxów, wyłącznie to co po staremu, dodać 6xC+ oraz żeby mieć sygnał (bezprzewodowo) na 2 innych telewizorach (tu rozumiem przez to pewnie jeszcze opłaty za dzierżawę 2 dodatkowych dekoderów z adapterami).

 

Możecie mi powiedzieć na co mogę liczyć przy wypowiedzeniu umowy z moimi wymaganiami?

 

Z góry ogromne dzięki.

zainwestuj w splitter to lepiej na tym wyjdziesz, o wiele lepiej.

dobre dwa dekodery kupisz za ok 300 zł [ a mozna taniej ] spliter zależy jaki chcesz i masz swoje do wyboru do koloru.

Tylko że masz chyba parowaną kartę tak ? ja bym ci radził zakończyć tą umowę , wziąźć karte cameleon i gitara.

Wiem ze trochę zachodu to wymaga, ale masz swoje bez opłat żadnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie zaczęły się telefony. Teraz mam Platinum za 99,00 bez dodatków. Nic nie schodzą z ceny, a tym mi najbardziej zależy. Wciskają na siłę pakiet superpremium za tę samą cenę. Po chwili ciszy pani mówi, że nie może mi nic innego teraz zaproponować. Ja jej na to, że nie ma takiej możliwości żebym przystał na takie warunki. Ciekawe czy zejdą z ceny za platinum czy sie rozstaniemy bo tylko to wchodzi w rachubę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zainwestuj w splitter to lepiej na tym wyjdziesz, o wiele lepiej.

dobre dwa dekodery kupisz za ok 300 zł [ a mozna taniej ] spliter zależy jaki chcesz i masz swoje do wyboru do koloru.

Tylko że masz chyba parowaną kartę tak ? ja bym ci radził zakończyć tą umowę , wziąźć karte cameleon i gitara.

Wiem ze trochę zachodu to wymaga, ale masz swoje bez opłat żadnych

 

Dzięki za odpowiedź.

Z tego co wiem to karty z n-ki są parowane (przed fuzją byłem w nce), więc tak. Czyli wychodzi, że muszę od nowa podpisywać umowę? Wtedy nie będę mógł skorzystać z niższych cen przy wypowiedzeniu-przedłużaniu, więc nie wiem czy faktycznie lepiej na tym wyjdę. Na dodatek tym splitterem będę mógł mieć na tych innych telewizorach różne kanały czy to będzie rozdzielało tylko obraz z dźwiękiem, że wszędzie będzie to samo? I kolejna sprawa, czy taka opcja o której mówisz pozwoli mi na bezprzewodowe połączeniu tych telewizorów(dekoderów)? Te telewizory są rozłożone w takich miejscach że o opcji okablowania połowy mieszkania, nie ma mowy, nie chcę mieszkać jak w serwerowni :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisujesz nową umowę i na jej koniec bedziesz mógł negocjować. Spliter rozdziela uprawnienia z karty i na każdym innym deku będziesz oglądać to co chcesz, bez wpływu na odbiór innych kanałów na innych dekoderach. Jest opcja abyś spliter miał po wifi i nie musisz kablować mieszkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...