Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

karoo

 

COMFORT+Ekstra proponowali mi kilka tygodni temu za 29,90- bez żadnego wypowiedzenia(do końca umowy miałem 4 miesiące), wysłałem im tylko maila aby zadzwonili i zaproponowali opcje przedłużenia. Nie zdecydowałem się jednak ponieważ z wypowiedzeniem i blizej końca umowy powinno być jeszcze taniej.

 

ps. Mógłby mi ktoś podać link do wzoru wypowiedzenia? Na jaki adres mam je wysłać?

------------------------------------------------

- a po co ci wzór wypowiedzenia , idziesz do POK, z dowodem osobistym .... i sami ci wydrukują ..... z pieczątką będziesz mieć i żadnych opłat pocztowych.... czytać , czytać.

w POK już oni tam sami mają już wzory wypowiedzenia ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WiFibox jest nowszy, ale czy lepszy? Nie jest lepszy od Pejsa czy Philipa, bo nie ma dysku. Jego zaletą jest tylko to, że ma wbudowane WiFi. Nic po za tym. Na Twoim miejscu dałbym sobie spokój z tym dekiem, chyba, że nie zależy Ci na nagrywaniu.

Aha. nie no dysk by się przydał jednak. To nie ma nic takiego z dyskiem i z wifi co by można było wziąć netvod+ na którym szedłby by MR na camelonach? Coś czytałem tutaj o sagecomie jakimś co to proponują?

 

A i jeszcze pytanie o nc+go, bo widze, że ktoś tutaj wynegocjował nc+go internet to jest to samo? Chodzi mi oto czy nc+go jest tylko na tablety i smartfony czy też coś podobnego jak canalplusonlinie jest?

Nie ma z dyskiem i WiFi. wifibox to też sagemcom.Ze względu na to, że masz sprzęt cyfry nc go tylko możesz mieć na kompa, tablet lub komórkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.umowa do końca września.

obecnie mam comfort + 6x c+, multirum cyfry

dziś pierwszy telefon duk.

comfort+ extra, hbo na 5 msc.na 15msc. za 53zł.

prosiłem o drugi dekoder z twardym dyskiem.usłyszałem ze to niemożliwe.mogą dorzucić drugi dekoder hd.

czy jest możliwe aby dali mi ten drugi dekoder, czekać czy brać i nie kombinować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szansa zawsze jakaś tam jest ;) a bez drugiego MR za te 90 zł ? jest realne ? Telefon miałem w poniedziałek ale nie mogłem odebrać i do dnia dzisiejszego jeszcze nie dzwonili aż dziwne

Jest realne. Walcz o to co sobie zaplanowałeś. Nie rezygnuj i do końca postaw na swoim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem wiadomość na PW do kolegi "bea" z zapytaniem jaki sms otrzymal od nc+, a otrzymałem odpowiedź:

 

Witam

Jesteś prawdziwym kibicem? Przedłuż umowę z nc+ i korzystaj z najlepszej oferty sportowej na rynku! Zadzwoń 122947879.

Pozdrawiam bea

 

coś Mi tu śmierdzi.. co Wy na to ???

 

 

Chciałeś treść sms-a to Ci ją wysłałam. Gdybyś czytał uważnie forum wiedziałbyś że więcej osób dostało takie sms-y.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.umowa do końca września.

obecnie mam comfort + 6x c+, multirum cyfry

dziś pierwszy telefon duk.

comfort+ extra, hbo na 5 msc.na 15msc. za 53zł.

prosiłem o drugi dekoder z twardym dyskiem.usłyszałem ze to niemożliwe.mogą dorzucić drugi dekoder hd.

czy jest możliwe aby dali mi ten drugi dekoder, czekać czy brać i nie kombinować ?

 

Nie dostaniesz drugiego deka z dyskiem.

 

@ mikolo6

 

A co ma Ci śmirdzieć? Ten tekst przewija się na forum od jakiegoś czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wczoraj umowa przedłużona.

Miałem Universe+, Canal+ Platinum, multiroom z 2 kartami cameleon i wynajem Pace PVR500 za 59 zł miesięcznie do końca września (drugi dekoder analogowy własny).

Przed złożeniem wypowiedzenia oferty powyżej 70 zł. Po złożeniu wypowiedzenia w punkcie NC+ "z powodu wysokich cen", od razu inna rozmowa cenowa.

W końcu przyjąłem ofertę za 58,59 zł miesięcznie (4x0, 11x79,90).

Teraz mam Comfort+, Multi+, Extra+, Premium sport&film, HBO na 6 miesięcy, multiroom ten sam co miałem z kartami, wynajem PACE PVR500 oraz dodatkowy dekoder Sagecom HD (swój drugi mam analogowy). Gdybym nie dobierał drugiego dekodera walczył bym o średnią 53,27 zł.

Tak czy inaczej jestem zadowolony a to forum jest świetnym źródłem informacji do negocjacji.

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO powinno byc przyznawane na cala umowe-za ta kaszane co odstawia.Jako uzupelnienie paczki Sport&Film. Powtorki z C +, premiery z cinemax. Kto jeszcze za to extra placi???

Chociaz C+ trzyma jeszcze jako taki poziom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.umowa do końca września.

obecnie mam comfort + 6x c+, multirum cyfry

dziś pierwszy telefon duk.

comfort+ extra, hbo na 5 msc.na 15msc. za 53zł.

prosiłem o drugi dekoder z twardym dyskiem.usłyszałem ze to niemożliwe.mogą dorzucić drugi dekoder hd.

czy jest możliwe aby dali mi ten drugi dekoder, czekać czy brać i nie kombinować ?

 

drugiego deka nie dadzą z twardzielem ale możesz łyknąć sagemcoma i podpiąć do niego pendriva od 8 GB w górę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka sytuacja: Umowa podpisana ok 3.09 ma zacząć obowiązywać os 1.10 loguje się do ica a tam -199 dzwonie i pytam o co kaman a oni ze to normalne jest bo zmiana umowy i tak bedzie ale to sie samo skoryguje jak wejdzie nowa umowa bo juz jest oferta ale zgodnie z cennikiem a nie promocyjnie ale ze wrzesień mam mieć za darmo wiec bedzie ok.

 

Moje pytanie składać reklamację czy jak?

Pytam co z opłatą za wrzesień bo przecież ona jest z dołu, ma podobno się na tv pokazać jak wystawią.

 

Dziwne rzeczy. Podpowie coś ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.umowa do końca września.

obecnie mam comfort + 6x c+, multirum cyfry

dziś pierwszy telefon duk.

comfort+ extra, hbo na 5 msc.na 15msc. za 53zł.

prosiłem o drugi dekoder z twardym dyskiem.usłyszałem ze to niemożliwe.mogą dorzucić drugi dekoder hd.

czy jest możliwe aby dali mi ten drugi dekoder, czekać czy brać i nie kombinować ?

 

drugiego deka nie dadzą z twardzielem ale możesz łyknąć sagemcoma i podpiąć do niego pendriva od 8 GB w górę.

 

zle sie wyraziłem.

mam jeden dekoder w dzierżawie, zwykły hd.

chce od nich drugi, ale żeby miał twardy dysk.

proponują zwykły hd, bez twardego dysku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...