Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

umowa do końca września comfort+, multiroom z cyfry i PACE; zaoferowali mi jakiegoś sagecoma, ponieważ wziąłem od nich lata temu jakieś badziewie SD za 1PLN i uważają, że się męczę używając go; na razie wszystkie oferty odrzuciłem ale rozmawiając z gościem z DUK z Krakowa podpytałem o ten dodatkowy dekoder i on twierdził w przeciwieństwie do poprzednich konsultantów, że będzie on sparowany z kartą :o prawda to?

 

i pytanie drugie - czy przy umowie na 15m (łamaniec) dają czasem HBO na cały okres za free?

 

PS Z tym kolesiem z DUK umowilem sie na wtorek na ponowny kontakt, a tymczasem w piątek tel z Warszawy z ceną wyższą o 10PLN - cisza w słuchawce po zagięciu konsultanta - bezcenna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ c+grzesiek

12 294 78 79 lub 12 291 55 55

 

TEL DUK KRAKÓW

 

Pozdrawiam

 

Dzięki za tele. Do tej pory nc+ twierdziło że jest dla mnie tylko dostępny pakiet Full za 179 zł przy przedłużeniu. Dzisiaj dzwoniłem do Krakowa i dostałem od razu dwie propozycje:

149.99 zł za full bez pakietu noc na 15 miesięcy albo 139.99 zł za to samo tylko że na 24 miesiące.(do tego dołożyli mi serwisy HBO GO , itp.) Mam własny sprzęt z dwiema kartami w multi. Zdecydowałem się na dłuższa umowę,pewnie można było by coś jeszcze urwać ale 40 zł taniej to już sporo :censored:

Pozdrawiam. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umowa do końca września comfort+, multiroom z cyfry i PACE; zaoferowali mi jakiegoś sagecoma, ponieważ wziąłem od nich lata temu jakieś badziewie SD za 1PLN i uważają, że się męczę używając go; na razie wszystkie oferty odrzuciłem ale rozmawiając z gościem z DUK z Krakowa podpytałem o ten dodatkowy dekoder i on twierdził w przeciwieństwie do poprzednich konsultantów, że będzie on sparowany z kartą :o prawda to?

 

i pytanie drugie - czy przy umowie na 15m (łamaniec) dają czasem HBO na cały okres za free?

 

PS Z tym kolesiem z DUK umowilem sie na wtorek na ponowny kontakt, a tymczasem w piątek tel z Warszawy z ceną wyższą o 10PLN - cisza w słuchawce po zagięciu konsultanta - bezcenna :D

Na drugie pytanie - czasami dają, na pierwsze to nie mam pewności, ale wydaje mi się że nie jest to parowanie karty z dekoderem tylko dekodera z kartą, czyli jeżeli weźmiesz dek to będzie on chodził tylko z Twoją kartą. A w ogóle to dostaniesz go za darmo czy będziesz musiał dodatkowo 2 dychy za MR wtedy płacić? Bo jeśli tak to lepiej kup sobie własnego deka to taniej wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...... jakiegoś sagecoma, ponieważ podpytałem o ten dodatkowy dekoder i on twierdził w przeciwieństwie do poprzednich konsultantów, że będzie on sparowany z kartą :o prawda to?.....i pytanie drugie - czy przy umowie na 15m (łamaniec) dają czasem HBO na cały okres za free?......

Co do parowania to w pewnym sensie miał rację.Tu o to chodzi,że spliter nie zadziała z sagemcomem. Karta cameleon,która w nim jest zadzaiała w innym sagemcomie,pejsie czy we własnym sprzęcie. Co do HBO,to tak czasami dają.....przeważnie tym co już mają w ofercie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, umowe mam do końca listopada, pakiet C+Silver i 6xC+, płacę 69 zł. Dziś pierwszy telefon: pakiet programowo ten sam, dodatkoweo HBO i Filmbox na 6 miesięcy oraz Multiroom (zaznaczyłem że jestem nim zainteresowany) za 69 zł + 10 zł MR, czyli 79 zł miesięcznie. Umowa na 24 miesiące. Odmówiłem. Jak myślicie, w jakiej najbardziej korzystnej cenie mogę wynegocjować taką ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@iricios

Full oferte za minimum 129zl? To by mnie mega satysfakcjonowalo. Mogę podpisac taka umowę nawet na dwa lata. Okej, sprobuje powalczyć.. Dzieki! :)

 

@artur68

No wlasnie to mnie martwi, ze mnie oleja. To nie sa już praktyki Cyfry+, to jest ITI. Wyczuli, ze zależy mi na nieparowanych kartach. Dlatego radze Wam wszystkim być cool i nie okazywać zadnych pozytywnych emocji. Nie dyskutujcie o zadnych kanalach, zadnych pozytywnych uwag, bo oni sa na to przeszkoleni. Wymowienie pisemne musi być napisane tez czysto urzędowo i prosto, wyslane poleconym i za potwierdzeniem odbioru (zolta karteczka). Potem czekac tylko na telefony i na pare dni przed wylaczeniem sygnalu zaklepać najlepsza opcje albo zrezygnować. Ja mam do wyboru jeszcze UPC/Vectre/Orange i Netie a jestem z telefonu i internetu w UPC bardzo zadowolony. VOD Premium jest w UPC najlepsze w Polsce, filmy lepsze i nowsze jak w nc+ a poziom ten sam, co w całej Europie w UPC, dekodery tez te same, bo ojciec ma UPC za granica. Tyle mogę cwaniaczkom z ITI w tym temacie napisac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jesteś pierwszy i zapewne nie ostatni, z tych co pisali na forum że przedłużali po wygaśnięciu to wszyscy tak mieli, ja również.

 

pltrot przyznali Ci reklamacje czy jeszcze czekasz ?

No tak połowicznie, pisma że uznali jeszcze nie dostałem, ale w ica zamiast 137 zł do zapłacenia zrobiło się 0 więc sądzę że uznali :D tylko papierek jeszcze nie przyszedł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ c+grzesiek

12 294 78 79 lub 12 291 55 55

 

TEL DUK KRAKÓW

 

Pozdrawiam

 

Dzięki za tele. Do tej pory nc+ twierdziło że jest dla mnie tylko dostępny pakiet Full za 179 zł przy przedłużeniu. Dzisiaj dzwoniłem do Krakowa i dostałem od razu dwie propozycje:

149.99 zł za full bez pakietu noc na 15 miesięcy albo 139.99 zł za to samo tylko że na 24 miesiące.(do tego dołożyli mi serwisy HBO GO , itp.) Mam własny sprzęt z dwiema kartami w multi. Zdecydowałem się na dłuższa umowę,pewnie można było by coś jeszcze urwać ale 40 zł taniej to już sporo :censored:

Pozdrawiam. :smile:

 

Nie ma za co dziękować też mam ALL INCLUSIVE+ i mam zamiar wziąć podobny pakiet ale bez pełnej erotyki która jest w nc+ naładowana silikonem i sztuczna miłość mi nie potrzebna w dobie internetu szkoda na erotyką w telewizji kasy :) Pozdrowienia dla ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ponownie, rok temu udało mi się uzyskać dobra ofertę z pomocą forum, w październiku znów kończy mi się umowa.

Udałem się do stacjonarnego salonu nc+, tam pani po usłyszeniu ile płaciłem do tej pory od razu powiedziała że nic ciekawego mi nie zaproponuje. Wysłałem więc wypowiedzenie.

Póki co mam pakiet Universe, 6xC+, HBO za 54zł.

Posiadam dekoder Philips PVR, który przy okazji chcę wymienić, bo zaczyna już świrować. Mam zamiar wziąć dekoder MediaBox.

Założyłem sobie, że na abonament nie wydam więcej niż 60zł/mies i tyle postaram się wynegocjować.

 

Będę informował o postępach :D

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam umowę do końca września, wypowiedzenie złożone w punkcie obsługi klienta w sierpniu.

dzień pózniej dostałem sms'a z propozycją zmiany oferty, odmówiłem.był to zwykły konsultant, nie z biura utrzymania klienta.

od tamtej pory nikt się ze mną nie kontaktował, a mineło już ponad miesiąc.

nie wiem czy mam czekać cierpliwie?

jest możliwe, że się nie skontaktują ze mną i umowa sobie wygaśnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam umowę do końca września, wypowiedzenie złożone w punkcie obsługi klienta w sierpniu.

 

Wypowiadać zawsze trzeba , bo inaczej będą kłopoty , taka polityka firmy ... musi być czas określony.

Wypowiedzenie można złożyć w POK. - tam wydrukują wszystko, moją taki specjalny wzór - wystarczy tylko dowód osobisty i wszystko znajdą, wydrukują wypowiedzenie i masz to do ręki z pieczątką....a na ekranie telewizora pokazała się informacja o potwierdzeniu wypowiedzenia umowy z terminem określonym.

Nie trzeba wysyłać poleconego i płacić jeszcze za to.

Czy nie ma na nich sposobu ....? z tą umową na "czas nieokreślony" czyli 3 miechy

I dlaczego Eurosport2 jest w tzw. Multi .... bo BundesLiga i dlatego ?

Jestem w takiej samej sytuacji , mam "Guolda" za 79 zł do 30 września i czekam, była propozycja 74 zł , ale czekamy.

Chciałbym zejść poniżej 60 zł, ..... ponieważ ostatnio dwa razy mnie oszukali , a teraz nie oglądam siatkówki , .....to mogę też nie oglądać piłki nożnej.

6 lat temu nie miałem nic, może warto jednak wrócić do naziemnej cyfrówki ? HBO to i tak ja mam od kolegi.

Ktoś tu pochwalił się telewizorem Sharp 80" no no ..... to jest jak reklama bilbordu

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...