Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie a u mnie tak: umowa wypowiedziana 3 dni temu, mają mnie już dość ponieważ dzwonią cały czas a ja się targuje :) na dzień dzisiejszy: Sport + Film, paczka extra, paczka multi, 6 x canal + multiroom na starych kartach, pace 500GB,(wszystko na 15 miesięcy) umowa 15 miesięcy, 4x10 zl później 11x89,9 zł, średnio 15 x 68,6 zł, męczyć ich nadal? Wcześniej miałem i mam do końca września Optimum HD + Canal plusy + multiroom za 81 zł. Co myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to możliwe że tak robią konsule z NC+ w bambuko? Moja żona zgodziła się na warunki nowej umowy, gdzie konsultant zaproponował jej wszystkie kanały tematyczne z Canal+, HBO oraz History HD w cenie 69,90 przy umowie na 15msc. Ba, do tego dodał że za 3 msc otrzyma MediaBoxa za 1zł zamiast płacić teraz za aktywacje 149zł.

Przed chwilą coś mnie tknęło żeby tam zadzwonić i sprawdzić ile w tym prawdy. Konsultant od razu potwierdził me wątpliwości, powiedział mi o warunkach umowy gdzie było jedynie zawarte że otrzymamy pakiet Sport&Film bez niczego więcej. Opłaty za pierwsze 7msc 54,90zł a potem za kolejnych 8msc 69,90zł, o dekoderze ani wspomniał. Co w takiej sytuacji mam zrobić?

Reklamacja już poszła ale kto ma za to beknąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem kilka stron wstecz i nikt nie pisze o tym co mnie interesuje więc zapytam... na jednej z umów mam:

 

Umowa do końca sierpnia, wypowiedzenia dawno wysłane - coś dzwonili, ale za wcześnie było więc ich zbywałem.

Pakiet Comfort+, dekoder Pace SD - 29zł/mies.

 

Chcę dekoder ADB (mydelniczka) ten sam pakiet w cenie do 20zł, da radę ugrać?

 

W ogóle to walczę z nimi o antenę 80 cm, mam 60 cm i dodatkowo Sagemcoma HD (szrot straszny dlatego chcę ADB) ale nie idzie jej ustawić żeby wszystkie kanały HD działały.

Przy takim abonamencie nie mam zamiaru wydawać 50-60zł na czaszę, może wydębię od nich. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umowę miałem do końca września rezygnacje wysłałem luty/marzec po paru tragicznych propozycjach nastąpiła dwu miesięczna cisza, aż do dzisiaj..... przedłużyłem umowę na 15 miesięcy.... ......mam wszystkie C+ , HBO , History, VOD, Extra+, Media Box , MR standard 2 x Box + za 94 zł - stała cena oraz Cinemax-y na 9 miesięcy za 0 zł, umowa wchodzi w życie od początku sierpnia :D jestem bardzo zadowolony....wiem ,wiem na pewno ktoś ma to taniej...szacun, ale ja się cieszę bo za to co mam do tej pory będę płacił 50 zł mniej :brawo::brawo::brawo::brawo:

konsul bardzo konkretny, bez zbędnego nadęcia, zadał pytanie czemu wysłałem rezygnację...odpowiedziałem: bo za dużo płacę...a on na to że....faktycznie :shock:

 

 

no i okazało się ,że nie mam HBO......reklamacja złożona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę dekoder ADB (mydelniczka) ten sam pakiet w cenie do 20zł, da radę ugrać?

Nie da rady na jeszcze większy rabat niż masz teraz bo pakiet Comfort+ normalnie jest w cenie 39.90 zł a masz obecnie rabat 10 zł z którym migrowałeś z Cyfry Plus do NC+. Większego rabatu nie ugrasz. Ewentualnie jakieś dodatkowe prezenty za wierność jeszcze z czasów Cyfry Plus? :-)

Chcesz oddać im Camela nieparowanego? Dobrze się czujesz? Jak weźmiesz dekoder ADB to Ci karzą kartę wymienić na parawany Conax z tym dekoderem.

ADB to szajs. Tak to Ci sami do Camela zaproponują dekoder HD z Paców.

Normalnie ręce opadają jak nie którzy pocyfrowicze przedłużają umowy z NC+ :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pablo21: Nie wszyscy pocyfrowicze korzystają z własnych, niezależnych dekoderów.

Jeśli ktoś jest pocyfrowiczem i cały czas korzystał z DEDYKOWANEGO dekodera od Cyfry+, nieparowany Camel był dla niego bez znaczenia i wymiana na ADB z parowanym Conaxem nie będzie żadnym bólem. Taka jest prawda, i ja to rozumiem...

Jedynie pocyfrowicze z własnymi dekoderami, przyzwyczajeni do zalet takich dekoderów, nie pozwolą sobie tak łatwo wcisnąć sprzętu parowanego! Pocyfrowiczom z dedykowanymi dekoderami nie robi to różnicy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ADB znowu nie taki szajs jak pize kolega dekoder nie zły przynajmniej Media Moim zdaniem lepszyniz pejsaty z twardym dyskiem ma drugi taki w rodzinie .. To tak na marginesie tego tematu..

Wczoraj zadzwonił do mnie gość z NC+ i wyskoczył niby z super ofertą Premium za 110 złotych plus opłata za dekoder 5 złotych..!! (Media)Obecnie płace za platynę 99 zeta w tym opłata za dekoder i NC GO +. Powiedziałem gościowi ze grosza więcej nie dam i chcę zejść nawet niżej z abonamentem bo gro tych programów nie oglądam co mi oferują.. W Punkcie w Rybniku można przedłużyć umowę za 87 zeta na 6 x canal..

 

Tyle tylko ,że w tej opcji nie ma Eurosport 2..I troszkę szkoda mi tego kanału... Ale powiedziałem 100 to granica oporowa .. No chyba że sie NC+ Ugnie i d to samo co ma obecnie W Platynie mam jeszcze Nc Go darmo... I taka ciekawostka z HBO .. Kiedyś było tak w Cyfrze brałeś HBO np. 3 dnia miesiąca to ten miesiąc był za darmo a opłata była naliczana za cały miesiąc od następnego.. A obecnie za HBO każą sobie płacić za każdy dzień ( proporcjonalnie do dni w miesiącu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a u mnie tak: umowa wypowiedziana 3 dni temu, mają mnie już dość ponieważ dzwonią cały czas a ja się targuje :) na dzień dzisiejszy: Sport + Film, paczka extra, paczka multi, 6 x canal + multiroom na starych kartach, pace 500GB,(wszystko na 15 miesięcy) umowa 15 miesięcy, 4x10 zl później 11x89,9 zł, średnio 15 x 68,6 zł, męczyć ich nadal? Wcześniej miałem i mam do końca września Optimum HD + Canal plusy + multiroom za 81 zł. Co myślicie?

 

ja to wszystko dostałem dziś za 59 zł + 4 miesiące hbo

i już wszystko śmiga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Po 12 miesiącach znów się odezwali.

Propozycja od miłej,lecz bardzo niewyraźnie mówiącej Pani:

6xC+,HBO i 5 KANAŁÓW FILMBOX na 9 miesięcy,C+VOD na cały okres 24 miesięcy.

do zapłaty 12x49 potem 12x79.

do tej pory za pakiet komfort plus 6xC+ płaciłem 59zł, umowa już druga na 12 miesięcy.

był to pierwszy telefon, ale oczywiście oferta jest bardzo ograniczona ;)

poczekam na inne, obecna kończy się we wrześniu, więc jeszcze jest chwila, również na złożenie wypowiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby ktoś podrzucić treść wypowiedzenia? Po raz drugi wczoraj kontrolnie dzwoniłem i po raz drugi usłyszałem tą samą "cudowną" propozycję - 139pln za pakiet full (C+, HBO, Cinemax i Filmbox). Poinformowałem grzecznie, że oferta ta jest godna wyśmiania i w niedługim czasie mogą się spodziewać mojego wypowiedzenia - umowa do końca września.

Będę wdzięczny za ew pomoc :) Oczywiście przyda się to każdemu z nas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby ktoś podrzucić treść wypowiedzenia? Po raz drugi wczoraj kontrolnie dzwoniłem i po raz drugi usłyszałem tą samą "cudowną" propozycję - 139pln za pakiet full (C+, HBO, Cinemax i Filmbox). Poinformowałem grzecznie, że oferta ta jest godna wyśmiania i w niedługim czasie mogą się spodziewać mojego wypowiedzenia - umowa do końca września.

Będę wdzięczny za ew pomoc :) Oczywiście przyda się to każdemu z nas :)

 

http://lmgtfy.com/?q=nc%2B+wz%C3%B3r+wypowiedzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

............. I taka ciekawostka z HBO .. Kiedyś było tak w Cyfrze brałeś HBO np. 3 dnia miesiąca to ten miesiąc był za darmo a opłata była naliczana za cały miesiąc od następnego.. A obecnie za HBO każą sobie płacić za każdy dzień ( proporcjonalnie do dni w miesiącu)

A skąd Ty taką ciekawostkę wziąłeś kolego.? HBO jest też opcją dodatkową jak Cmax, Fbox. Ja zawsze pierwszego dnia miesiąca włączam i są za free cały miesiąc. (Teraz nie bo mam w promocji na pół roku taniej niż z kombinacjami włącz/wyłacz). No chyba, że coś się zmieniło, ale nic nie mogę takiego znaleźć w regulaminie. Może źle szukam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd wiozłem ircios to..?? Wczoraj Pan z NC+ wyłożył zaproponował powiedział mi HBO i za lipiec do abonamentu który już przelałem muszę jedynie dopłacić bodajże 10 złotych i w sierpniu i pod koniec lipca mogę to wyłączyć i nie płacić już nic w sierpniu a jedynie 104 złote za to praktycznie to co mam bez NC Go + VOD za darmo . Pięknie odmówiłem ich super promocje .. 99 zeta za wszytko lub nic..!! Nie dostaną..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kol. bo (o ile dobrze zrozumiałem) chciał Ci włączyć teraz, czyli w lipcu i proponował wyłączenie też w lipcu (czego wcześniej nie można było robić). Przedtem (teraz też) właczając opcję (jakąkolwiek) na początku jednego miesiąca, proratę (miesiąc niepełny) miałeś bezpłatny, ale musiałeś utrzymać tą opcję przynajmniej przez jeden miesiąc pełnopłatny. Teraz pojawiły się wpisy, że można wyłaczyć załaczoną opcję już w miesiącu niepełnym, ale trzeba zapłacić za ten niepełny okres.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, Panie i Panowie (po dłuższej nieobecności w tym dziale)

 

Mojemu koledze kończy się umowa z NC+. Jest posiadaczem pakietu Canal+ Platinium za 99,00zł, ale chciałby placić mniej, bo nie jest w stanie wszystkiego pooglądać. Interesuje go tylko i wyłącznie sport premium, jest wielkim fanem piłki nożnej. Zaczynają do niego już wydzwaniać z propozycjami rzędu 109zł, wypowiedzenie w tym tygodniu poszło. Za ile można mieć pakiet Comfort + Extra + Sport cena dla nowych abonentów, to 79,90zł a dla stałych? Umowę ma do końca października tego roku, czy czekać czy przedłużać już teraz umowę?

 

Serdecznie dziękujemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ FoX12345

W promocji obowiązuje Cię stała opłata 20 zł co miesiąc przez określony czas. Jeśli włączasz/wyłaczasz sobie "kiedy chcesz" to wtedy 25zł

 

@ Gursonek

I za mniej jak nowi nie dostanie. Bo płaci teraz 99 ;)

Dobrze wiesz jak to działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...