Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy mógłby ktoś podrzucić treść wypowiedzenia? Po raz drugi wczoraj kontrolnie dzwoniłem i po raz drugi usłyszałem tą samą "cudowną" propozycję - 139pln za pakiet full (C+, HBO, Cinemax i Filmbox). Poinformowałem grzecznie, że oferta ta jest godna wyśmiania i w niedługim czasie mogą się spodziewać mojego wypowiedzenia - umowa do końca września.

Będę wdzięczny za ew pomoc :) Oczywiście przyda się to każdemu z nas :)

 

http://lmgtfy.com/?q=nc%2B+wz%C3%B3r+wypowiedzenia

 

 

Wielkie dzięki za pomoc :roll: cóż czasami myślenie nie boli :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonili pierwszy telefon po wypowiedzieniu oferte comfort+ extra 6xCanal+ Hbo na 6 mięsięcy w gratisie. za 79.90 mięsiecznie teraz 99zł za platinum ma zadzwonić jutro konsul i mam takie pytanie jak by mu zaproponować żeby dodatkowe miesiące gratis dorzucił np. 6x0 18x79.90 jak myślicie zgodzą się? Użyć jakiś argumentów np: Mam telefon w plusie i w polsacie będę miał full pakiet za 45zł + 6 miesięcy za darmo i żeby chociaż te miesiące dali za darmo też jak myślicie jest jakaś szansa żeby to przeszło? Dzwonili z Krakowskiego numeru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 telefon w dniu dzisiejszym od nc+ , wczoraj 5 telefonów

 

jestem w szoku nigdy tyle nie dzwonili

 

stara spiewka umowa 24 mce 140 za superpremium mr i MB+ , na sile wciskaja mi ten pakiet z hbo i cinemaxy gdzi ja tego nie chce , mysla ze ja wciaz bede placic tyle samo ... i ze to jest pierwsze przedluzenie za kadencji NC+ . no kurcze dopiero rok maja wiec co to za argument a z cyfra jestem od poczatku :D , negocjacje wciaz gorace :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę dekoder ADB (mydelniczka) ten sam pakiet w cenie do 20zł, da radę ugrać?

Nie da rady na jeszcze większy rabat niż masz teraz bo pakiet Comfort+ normalnie jest w cenie 39.90 zł a masz obecnie rabat 10 zł z którym migrowałeś z Cyfry Plus do NC+. Większego rabatu nie ugrasz. Ewentualnie jakieś dodatkowe prezenty za wierność jeszcze z czasów Cyfry Plus? :-)

Chcesz oddać im Camela nieparowanego? Dobrze się czujesz? Jak weźmiesz dekoder ADB to Ci karzą kartę wymienić na parawany Conax z tym dekoderem.

ADB to szajs. Tak to Ci sami do Camela zaproponują dekoder HD z Paców.

Normalnie ręce opadają jak nie którzy pocyfrowicze przedłużają umowy z NC+ :-(

 

Kolego a dopuszczasz taka opcję, że nie ma to znaczenia czy karta będzie parowana czy nie? To umowa moich rodziców, ale i dla mnie nie ma to znaczenia - ja jest poenkowiczem, obecnie mam Uniwersa+ i 6xCanal+ za 49zł/mies., dekoder Turbo od ponad 4 lat i jestem bardzo z niego zadowolony, bawiłem się też mydelniczką i jest dużo szybsza od Sagemcoma pocyfrowego, którego mam na stanie.

Comfort+ na spokoju dają mi za 19zł, tylko o dekoder nie pytałem dzwonili, ze 2 miesiące temu po moim wypowiedzeniu i nie miałem czasu gadać, ale to na dzień dobry mi zaproponowali.

Rodzicom styka ten stary Pace SD, ale ze względu na coraz większą ilość kanałów w HD i SD mpeg-4 trzeba przejść na dekoder HD (Sagemcoma kazali zabierać :).

Rozważają też DVB-T i jak nie dadzą tego co chcę to niestety pożegnam ich, a niedługo kolejna umowa (start+ za 13zł) się kończy i tu raczej też będzie DVB-T...

Ręce opadają jak niektórzy myślą, że wszyscy potrzebują tego co oni i nie dopuszczają innej opcji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc zadzwonili dzisiaj i dostałem to co chciałem czyli : Superpremium (6c+, extra, HBO, Cinemax, Filmbox, Canal VOD) za 99.90 na 24 miesiące :) Jako, że dotychczas płaciłem tyle samo ale bez Cinemaxow i Filmboxow to jestem zadowolony. Dekoder Pace oczywiście, wcześniej wysłane wypowiedzenie. Może mogłem obniżyć do 89.90 zł ale byłoby ciężko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Umowe mam do końca lipca ale po wysłaniu wypowiedzenia narazie cisza jak makiem zasiał.Posiadam Universe,6xC+,MR dwie karty,Pace500 i Philips250.Płacę teraz 84zł w tym jest najem drugiego dekodera za 20zl. Dałoby rade ten drugi dekoder za 0zł?? Dostał ktos taką oferte z dwoma PVRami w cenie kolo 60-65zł??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś ktoś pisał że ma dwa dekodery za 0zł.Jak zadzwonią to pogadam czy da rade drugiego zrabatować do 0zł.Niektórzy dostają w tej cenie HBO które drożej kosztuje niz dekoder, tak więc zobaczymy czy jest szansa.A jak nie bedą chcieli to najwyżej niech w tej cenie dorzucą HBO na cały okres umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj spotkał mnie mały szok umowa do końca lipca, wypowiedzenie wysłane kilkanaście telefonów które nie odbierałem ponieważ byłem w pracy no i dzisiaj telefon, który już odebrałem i ku mojemu zdziwieniu przedstawiono mi ofertę którą oczekiwałem za rozsądną chyba cenę?

 

6xCanal, 2x filmboxy, wszystkie axny, wszystkie Cinemaxy i pakiet HBO w cenie promocyjnej 0zł przez cały okres trwania umowy, multiroom 0zł pozostaję na starych zasadach abonament to stała cena 70zł, 50groszy, lub do wyboru łamaniec umowa na 15 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@iricos dziś dostałem pierwszy telefon i proponowali comfort+ extra+, 6xC Hbo na pół umowy zależy na ile podpiszę za 79.90. Myślisz jest szansa jakaś wycisnąć od nich łamańca ze średnią 59, jakąś im zaproponować żeby parę miesięcy dorzucili gratis np. tak jest w polsacie dla nowych, powiedzieć że mam telefon w plusie i w polsacie będe miał full pakiet za pół ceny jak sądzisz takie argumenty są trafne? Teraz płacę 99zł więc 20 zł już zeszli a czasu jeszcze sporo bo do końca lipca ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Universe+ , 6xC za 59 . Umowa konczy sie 31.07. Wypowiedzenia nie wysylalem, jakos tak wyszlo. dzisiaj dzwonie do DUK i oferta lamaiec 6x0zl , 18x79,9 zl + HBO na 6m za free lub 15m za 79,9 lub jakis tam pakiet bez sensu za 69 zl na 24m. Jest sens skladac jeszcze wypowiedzenie? W sumie co moglbym ugrac? Ta pierwsza opcja nie jest zla ale lamaniec 5x0 zl i 10x79,9 bym chetnie przytulil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ dominik49

Zawsze możesz użyć takiego argumentu z Plusem i Polsatem.

 

@ marko25

Jak bez wypowiedzenia to dobra oferta. Oczywiście możesz złożyć wypowiedzenie, ale od sierpnia do końca października będziesz płacił 100% ceny, chyba wiesz o tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...