Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

We wrześniu kończy mi się umowa w związku z czym od tygodnia nękają mnie telefony od NC+. W sumie to w tym co mam brakuje mi tylko MR. Mam swój dekoder i kartę cameleon. Ani trochę nie chcę tego zmieniać na te nowe ADB. Przeczytałem trochę stron w tył, ale nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi. Czy jeżeli nie mam MR, to czy nadal mam szansę, że dostanę ofertę z taką usługą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kamkurek

 

Jezeli jests jeszcze przed migracja do nc+ to mozesz isc do punktu i pobrac sobie drugiego cameleona. Ale to jeszcze za wczesnie, bo nalicza tbie 20zl miesiecznie. Ale podczas migracji i nowej umowy dostaniesz za free. Konieczne do tego wypowiedzenie.

Swoja droga to chyba nie ten teamt. Musisz poczytac o umowach dla migrujacych. Tam znajdziesz na pewno szczegoly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie/ Panie , dotychczas pakiet Full Extra z Redlight i Multiroom Standrad 119 zł miesięcznie łącznie ważna do sierpnia 2014 r. Dziś zadzwoniłem zapytać co tam ciekawego dla mnie mają i po krótkich negocjacjach bez wypowiedzenie otrzymałem wszystko to co dotychczas czyli :

Comfort+

MULTI+

CINEMAX

FILMBOX

HBO

PREMIUM SPORT &FILM

CANAL+ VOD

VOD+ PICTURE BOX

VOD+ SERIALE+

HISTORY HD

REDLIGHT HD

SUNDANCE HD

NETVOD+ KONTO PODSTAWOWE

EXTRA+ HB ITI

 

Za 109.90 zł pierwsze 12 miesięcy , drugie 12 miesięcy 119.90 zł Ogólnie jestem zadowolony .

Niepokoją mnie jednak 2 wpisy w koncie ICA :

AKTYWACJA STD 1-ST SL MR150

AKTYWACJA STB SLAVE 1 MR 150

AKTYWACJA TURBOBOX

 

Co to jest macie podobnie ? jak mi wywiną jakiś numer że mam płacić ponowną aktywację na dekodery to ..... Mam się tym przejmować czy tak po prostu musi widnieć w systemie?! . Konsultant nic nie wspominał przy przydłużaniu umowy że ponownie trzeba płacić za aktywację dwóch dekoderów. Co o tym sądzicie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie - to działa :)

Umowę mam do końca września. Propozycja bez wypowiedzenia - 159 zł za full. Dzięki naszemu forum zdobyłem się na odwagę i we wtorek złożyłem wypowiedzenie. Dzisiaj pierwszy tel. z Krakowa i propozycja 139 zł za full pakiet. Po chwili rozmowy dwie kolejne wersje: full - 129 zł albo full + NOC na 9 miesięcy - 139 zł. Nic więcej w tym momencie konsultant nie mógł/nie chciał zaproponować.

Na razie podziękowałem. Mam nadzieję, że jeszcze zadzwonią...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nawet nie chce się im dzwonić! Co chwila przysyłają smsy typu:

"Mamy dla Ciebie nową, specjalną ofertę NC+, po więcej szczegółów zadzwoń pod numer 22 310 47 74"

a dzisiaj tego typu

"Wyjątkowy dzień w nc+! Przedłużając umowę dziś otrzymasz gwarantowaną nagrodę. Zadzwoń 122947879"

 

Hehe już wiem co to za gwarantowana nagroda, niby tańszy lepszy pakiet niby bo... proponują mi to samo co mam w tej chwili w tej samej cenie :lol2: Co za idioci!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... zawiozłem wypowiedzenie do punktu i juz maja w systemie ...

 

dzwonili juz 3 razy ... szybko im to poszlo

 

wciaz ta sama spiewka ze taniej nie zejda z mojej oferty

 

chca mi dac superpremium za 119zl , mr free 12mcy pozniej 10 , opcja extra free pol roku free, mediabox 5 zl

 

a ja tlumacze ze nie chce wiecej kanalow tylko to co mam teraz tylko taniej a oni ze nie i wsio ... to dziekuje i rozlaczam rozmowe

 

da sie zalatwic ??

sport&film+ , mr standard , extra ,mediabox za max 90 zł ?? chyba tak bo taka oferte dostaje nowy i w prezencie daja HBO a ja gniotow a HBO nie chce ...

 

negocjacje w toku :) cierpliwosc poplaca wiecej nie wysepia ode mnie jak 90 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...