Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W moim przypadku umowa kończy się 30.09.2014 r. Mam platinum z multiroomem na 2 karty cameleon, za którą płacę 109 zł. Jeszcze w czerwcu zaczęli dzwonić oferując Superpremium z identycznym multiroomem na 24 miesiące za 119,90 zł. Teraz proponują to samo za 109,90 i umowy do wyboru na 15 bądź 24 miesiące. Na razie odmawiam a dodatkowo 2 dni temu wysłałem wypowiedzenie i spokojnie czekam. Piszecie jakie dostajecie propozycje, tylko jakoś nikt nie podaje rodzaju multiroomu. Kiedyś jakiś fachura na infolinii powiedział mi, że inaczej wyglądają oferty na cameleony a inaczej na ich odbiorniki. Możecie podawać jaki posiadacie typ multiroomu.

 

No inaczej na Camelach, bo część usług zwyczajnie nie działa na sprzęcie po Cyfrze. MR to raczej każdy tutaj podaje MR Standard (2x Camele to też MR Standard). Jak ktoś pisał o tym "lepszym", to zazwyczaj podają że MR Premium ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker
24 miesiące Sport&Film+, HBO, Cinemax, Filmbox, mediaBOX+ i 3 slave'y za 189,90. Śmiech na sali. Wypowiedzenie niewysłane, umowa do końca sierpnia.

Poszła konsultantka "do szefa" i za to wszystko chciała przez pierwsze 12m 139,90 (pakiet tv) + 2x10 za slave'y + 10 za mediaBOX+ (łącznie 169,90), kolejnych 12m za 139,90 (pakiet tv) + 3x10 za slave'y + 10 za mediaBOX+ (łącznie 179,90). Upomniałem się o 5 zł za mediaBOX+ to przyznała rację (czyli 164,90/174,90). Nie byłem łatwy w rozmowie, dawała jeszcze HBO GO w gratisie na całą umowę. Nie doszliśmy do porozumienia i podziękowałem. Trzeba będzie wypowiedzenie złożyć.

 

Aha - teraz płacę 169 za C+ Platinum, mediaBOX+ i 3 slave'y. Stanowczo za dużo, celuję w Comfort+, Extra+, 6x CANAL+, HBO za 69zł + 35zł za multiroom. Oby się udało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@patrick szału nie ma. Oferta słaba. Wypowiedzenie złożyłeś?

Umowa do października ale juz zaczynają męczyć. Oczywiście jeszcze bez wypowiedzenia i cena również kosmos. Opcja C+ Platinum + HBO do tego dodatki w postaci Filmbox, Cinemax, XXX + MR camel za 149zl.

Głos w słuchawce mocno dociekal dlaczego mam tak niską cenę pomijam fakt że zupełnie nie przygotowany do rozmowy.

Ktoś tam ma bardzo dobre poczucie humoru. Trzeba będzie to skarcić wypowiedzeniem. Obecne telefony ignoruj. Nic nowego się nie dowiesz. Wypowiedzenie ślij najwcześniej sierpień/wrzesień. Nie wiem ile obecnie płacisz? Ale to, co masz, to max 99 PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

 

Dzisiaj wykonałem pierwszy telefon do NC+ i od razu udało mi się przedłużyć umowę.

Jestem człowiekiem, który nie ma cierpliwości i jeżeli coś chcę załatwić to muszę to szybko :curious:

 

Umowę posiadałem do końca października, wypowiedzenie wysłane 2 tyg. temu.

 

Oto umowa: (24 miesięczna)

- Comfort+

- Extra+

- 6x Canal+

- 3xHBO na 6 miesięcy gratis - automatyczne wyłączenie po tym okresie.

- History HD

- Dekoder pace 0zł lub jednorazowa aktywacja mediaboxa za 149zł (czas do końca lipca na podjęcie decyzji)

 

6 * 0 zł / 18 * 79,90 = Średnia 59,93 zł miesięcznie.

 

Jestem bardzo zadowolony. Chciałem umowę na 2 lata bo średnia 59,93 to niezła cena, a ceny przez te 2 lata mogą iść do góry. Za czasów Cyfry + stawka 56 - 59 to była rewelacja i raczej ceny mniejsze nie będą.

Tak, czy inaczej 3-4 miesiące przed końcem umowy można już starać się o nową ofertę i z kwoty 79,90 można uciekać wcześniej.

 

HBO nie oglądam, dlatego 6 miesięcy może być.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jestem bardzo zadowolony. Chciałem umowę na 2 lata bo średnia 59,93 to niezła cena, a ceny przez te 2 lata mogą iść do góry. Za czasów Cyfry + stawka 56 - 59 to była rewelacja i raczej ceny mniejsze nie będą.

Tak, czy inaczej 3-4 miesiące przed końcem umowy można już starać się o nową ofertę i z kwoty 79,90 można uciekać wcześniej.

 

HBO nie oglądam, dlatego 6 miesięcy może być.

 

Pozdrawiam

 

W NC+ też idioci nie siedzą. Pod koniec umowy mając ostatnie rachunki po 79,90 zł będą proponowac to samo albo drożej. Po to są własnie oferty łamane - na początku za darmo pozniej drożej. Klient powiedzmy że zadowolony bo dostał za darmo cos.

Nie ma nic za darmo.

Inaczej jakbys miał co miesiąc stałą opłatę 59 zł to NC+ musiała by zaproponowac przedłużenie za tyle samo lub trochę drożej.

Proste ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się wczoraj zdziwiłem telefonem konsultanta. Umowa do końca września, wypowiedzenia jeszcze nie wysyłałem. Zawsze dzwonili dopiero po wysłaniu wypowiedzenia. Przynajmniej przypomnieli mi do kiedy mam umowę :)

Oczywiście super oferta tylko dla mnie: Sport&Film z C+ za 90zł

Zapytałem Pana czy widzi ile płacę (59zł) i za co. I czy nadal uważa swoją ofertę za atrakcyjną ? Poszedł gdzieś i wrócił z ofertą za 70zł.

Rozstaliśmy i "umówiliśmy" się na kiedyś... jak będzie miał coś naprawdę atrakcyjnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W NC+ też idioci nie siedzą. Pod koniec umowy mając ostatnie rachunki po 79,90 zł będą proponowac to samo albo drożej. Po to są własnie oferty łamane - na początku za darmo pozniej drożej. Klient powiedzmy że zadowolony bo dostał za darmo cos.

Nie ma nic za darmo.

Inaczej jakbys miał co miesiąc stałą opłatę 59 zł to NC+ musiała by zaproponowac przedłużenie za tyle samo lub trochę drożej.

Proste ;)

 

Odnośnie właśne tej średniej to tak to wygląda, iż negocjacje tak się będą zaczynały,ale jak widać nie zawsze będą kończyć się niepowodzeniem. Jednak warto zauważyć iż całkiem popularna jest ta średnia nie tylko w nc+. Z drugiej strony pewnie chodzi też o to, aby nie było osób z niskim abonamentem, bo jak sąsiad zapyta ''ile Pan płacisz???'' to powiesz że 79,9 czyli podobnie jak na stronie więc stwierdzi iż jemu też się opłaca taka oferta, a na te darmowe miesiące nikt nie zwróci uwagi bo to już standard i u innych operatorów. No i jeszcze kwestia ARPU, gdyż w pierwszym kwartale jednak poszło lekko w górę czyli ta polityka daje efekty, bo przecież nie jeden bojąc się łamańca (po przeczytaniu tego forum) weźmie stałą za te 79,9 jak nie będzie wyjścia, chodźby dla Ligi Mistrzów. Podsumowując, jedni będą płacić 79,9 ze średnią łamaną np 59,9 a inni stałą 79,9, ale Ci pierwsi po darmowych miesiącach i tak wpłacać będą 79,9 i o to też chodzi gdyż wszyscy płacą jednakowo czyli nie ma wypasonej oferty za 59,9 ale jadnak jest.

 

za jakiś czas się przekonamy czy nie będzie ofert łamanych na przedłużenie, a wtedy zobaczymy kto się będzie śmiał ostatni :roll::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jestem bardzo zadowolony. Chciałem umowę na 2 lata bo średnia 59,93 to niezła cena, a ceny przez te 2 lata mogą iść do góry. Za czasów Cyfry + stawka 56 - 59 to była rewelacja i raczej ceny mniejsze nie będą.

Tak, czy inaczej 3-4 miesiące przed końcem umowy można już starać się o nową ofertę i z kwoty 79,90 można uciekać wcześniej.

 

HBO nie oglądam, dlatego 6 miesięcy może być.

 

Pozdrawiam

 

W NC+ też idioci nie siedzą. Pod koniec umowy mając ostatnie rachunki po 79,90 zł będą proponowac to samo albo drożej. Po to są własnie oferty łamane - na początku za darmo pozniej drożej. Klient powiedzmy że zadowolony bo dostał za darmo cos.

Nie ma nic za darmo.

Inaczej jakbys miał co miesiąc stałą opłatę 59 zł to NC+ musiała by zaproponowac przedłużenie za tyle samo lub trochę drożej.

Proste ;)

 

Spokojnie, to nie moje pierwsze starcie z cyfra+. Już nie jeden raz targowałem i nie było z tym problemów.

Zobacz na swój podpis. Płaciłeś 105zł, a teraz 49 zł. Da się utargować?? Gdyby tak było jak mówisz, to dekoder musiałbyś oddać po wcześniejszej umowie.

 

Również nie zgadzam się, że dobre oferty zaczynają się pod koniec umowy (tzn. miesiąc). Trzeba umieć rozmawiać komunikatywnie i rzeczowo, a znacznie wcześniej można dojść do porozumienia.

Pomijam takie umowy ,,extreme" jak ty, że 49 zł z HBO bo to był czysty fart i tyle ;) Sporo osób ryzykuje i albo oddaje dekoder do dystrybutora lub mały 10-15 zł rabat z działu utrzymania klienta na ostatnią chwilę do zaakceptowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem już o to w innych miejscach forum, ale nie dostałem konkretnej odpowiedzi, spytam więc i tutaj - Czy nc+ mix z ich modułem działa bez problemu na własnym sprzęcie (dowolna kolejność programów itd.) ?

 

Przymierzam się do wysłania wypowiedzenia i gdybym nic nie ugrał ciekawego, to stracę kameleona, który pięknie działa w Technisacie ISIO S. Z tego co rozumiem, jedynym wyjściem na działanie własnego sprzętu byłoby zawarcie nowej umowy na nc+ mix. Czy tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Dzisiaj przedłużona umowa po wielu bojach. Oczywiście łamaniec 6x0 i 18x79,90zł który składa się:

 

Comfort+Extra+multi, Sport&Film, HBO, History HD, MR/2 camele/ Peace PVR 500GB na 24m-ce , dodatkowo Czerwone Światełko na 9m-cy Gratis i Filmbox 6m-cy gratis z możliwością odłączenia, więc będę płacił 59,92zł/m-c

Wolałem wybrać mniejsze zło, które mi odpowiada, niż oddać sprzęt, gdyż umowa już wygasła, a innej platformy nie chciałem.

Zapewne zaraz zacznie się marudzenie ze strony niektórych osób, ale ja wiem i powiem, tylko tyle tym, którzy płacą 49zł, że nie dostaniecie tego samego w tej samej cenie i na 100%, jeśli unosicie się honorem, to więcej niż pewne, że już możecie przygotowywać się na zdanie sprzętu.

Bez obrazy koledzy, ale żyjmy realnie, a nie wirtualnie. Cyfryplus już nie ma. Być może, kiedyś nastąpi rozłam tego tworu, który powstał z połączenia obu platform, ale co będzie to będzie.

Wiem tylko tyle, że mam 2 lata spokoju, a że płacę więcej, niż przy łamańcu 15 miesięcznym, to już jest moja sprawa.

 

pozdrawiam wszystkich walczących o lepsze dla siebie warunki, którzy złożyli wypowiedzenie.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może troche nie w temacie ale jak ktoś ma umowe do końca sierpnia czy września to może będzie zainteresowany. Już wkrótce w ofercie nc+ pojawi się nowy dekoder PVR Ready o nazwie Wifibox+. Będzie miał wbudowany moduł WiFi, pozwalający na łączność bezprzewodową z Internetem, a także będzie miał możliwość podłączenia dysku zewnętrznego. Comiesięczna opłata za dekoder ma wynosić 0 zł, a aktywacja - 49 zł. Wifibox+ umożliwi również dostęp do kolekcji netVOD+.

 

https://satkurier.pl/news/102819/now ... ie-nc.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ,że pierwszy post -witam wszystkich

Dziś po rozmowie z konsultantem dostałem taką propozycje (wypowiedzenie wysłane umowa do31.07,do tej pory dawny full w n)

-comfort+

-multi+

-extra+

-sport&film

-hbo

-cinemax

-filmbox

- do tego history hd za 0zł (cała umowa)

-vod+,seriale +.picture box (9 m-cy za free)

umowa 24 m-ce za 99,90

przestudiowałem kilka poprzednich stron i postanowiłem podpytac forumowiczów jak to wygląda waszym zdaniem.Na mój gust coś tam może bym mógł urwać ale chyba nie wiele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzialem,że denerwuje mnie zakodowany kanał po środku kanałów które często oglądam i po konsultacji z kimś wyżej konsultant dostał zgodę na dodanie tego do pakietu.Na początku twierdził,że nie moze bo system pozwala dorzucić tylko jedną usługe gratis.A potem jakoś sie dało.Tak samo jak przesłanie oferty na maila przed podpisaniem umowy,też sie dało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co w tym dziwnego? Również dostałem History HD gratis. Wszystko zależy od twojego podejścia, czyli sztuki negocjacji oraz od woli konsultanta. Wcześniej, co zresztą widać, nie miałem HBO, a teraz mam w cenie okrągłego zera.;)

@bamse uważam, że jak na starego n-kowicza masz dobrą ofertę, a jeśli posiadasz do tego jeszcze MR, to super, tylko pogratulować. A myślę, że i Ty sam jesteś zadowolony.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jestem bardzo zadowolony. Chciałem umowę na 2 lata bo średnia 59,93 to niezła cena, a ceny przez te 2 lata mogą iść do góry. Za czasów Cyfry + stawka 56 - 59 to była rewelacja i raczej ceny mniejsze nie będą.

Tak, czy inaczej 3-4 miesiące przed końcem umowy można już starać się o nową ofertę i z kwoty 79,90 można uciekać wcześniej.

 

HBO nie oglądam, dlatego 6 miesięcy może być.

 

Pozdrawiam

 

W NC+ też idioci nie siedzą. Pod koniec umowy mając ostatnie rachunki po 79,90 zł będą proponowac to samo albo drożej. Po to są własnie oferty łamane - na początku za darmo pozniej drożej. Klient powiedzmy że zadowolony bo dostał za darmo cos.

Nie ma nic za darmo.

Inaczej jakbys miał co miesiąc stałą opłatę 59 zł to NC+ musiała by zaproponowac przedłużenie za tyle samo lub trochę drożej.

Proste ;)

 

Skończ już swoje dylematy.. Nie dostaniesz tego co masz w podpisie za taką samą cenę. Łykniesz łamańca lub maks 56, 59 stałej ceny przy zakończeniu umowy albo spakujesz walizki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jestem bardzo zadowolony. Chciałem umowę na 2 lata bo średnia 59,93 to niezła cena, a ceny przez te 2 lata mogą iść do góry. Za czasów Cyfry + stawka 56 - 59 to była rewelacja i raczej ceny mniejsze nie będą.

Tak, czy inaczej 3-4 miesiące przed końcem umowy można już starać się o nową ofertę i z kwoty 79,90 można uciekać wcześniej.

 

HBO nie oglądam, dlatego 6 miesięcy może być.

 

Pozdrawiam

 

W NC+ też idioci nie siedzą. Pod koniec umowy mając ostatnie rachunki po 79,90 zł będą proponowac to samo albo drożej. Po to są własnie oferty łamane - na początku za darmo pozniej drożej. Klient powiedzmy że zadowolony bo dostał za darmo cos.

Nie ma nic za darmo.

Inaczej jakbys miał co miesiąc stałą opłatę 59 zł to NC+ musiała by zaproponowac przedłużenie za tyle samo lub trochę drożej.

Proste ;)

Czyli lepiej już teraz płacić drożej niż za 2 lata być może drożej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...