Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mi proponują Comfort+ Multi+ Extra + Premium Sport&Film + HBO + History HD + mediaBOX+ za 84,90 oraz ekstra 20 zł za MRP w drugim roku...

 

Kategorycznie nie chcą dać nawet 3 miesięcy darmo...

Wy, który dostajecie parę miesięcy za 0 zł rozmawiacie z DUK z Krakowa (kierunkowy 12) czy Warszawy (kierunkowy 22)?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Chciałbym się Was poradzić a propos mojej umowy z NC+.

 

Otóż jestem abonentem od 2011 roku (wtedy C+) i płaciłem 99zł miesięcznie za pakiet.. nie pamiętam nazwy, ale wszystkie C+, sport, oprocz tych dodatkow typu HBO itp.

Obecnie mam pakiet PLATINIUM i płacę 109zł miesięcznie z opcją multiroom na karty CAMELEON. Posiadam dwa dekodery Box+/HD SAGEMCOM DSI87. Ostatniego dnia lipca kończy mi się umowa. Po rozmowach telefonicznych z konsultantami NC+ oferowali mi pakiet SPORT&FILM, czyli w sumie, to co mam dotychczas za 99zł. Nie chcę już płacić tyle za telewizję i złożyłem wypowiedzenie umowy w punkcie obsługi z adnotacja "zbyt wysokie ceny". Wiem, że dużo osób ma ten pakiet w cenie dużo niższej z tego co tu widzę, lecz ja płaciłem im do tej pory ładny abonament, więc liczę, że do mnie zadzwonią i uda się zejść trochę z ceny. Na razie cisza z ich strony, lecz jeszcze poczekam tydzień, tylko co wtedy, będą na pewno dzwonić aby utrzymać klienta? Mnie interesuje pakiet z całym sportem i wszystkimi C+, reszta jak HBO i inne nie jest ważna. Proszę poradźcie mi jak teraz to może wyglądać i czy jestem w stanie coś wynegocjować, bo do tej pory konsultanci widząc, że płacę 109zł nie chcieli zejść niżej niż ten pakiet Sport&Film z multi za 99zł. Dziękuję z góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie przedłuzyłem umowę:

 

6x Canal plusy

3x HBO

VOD

 

na 15mc

 

+ wszystkie Filmboxy na 4mc

 

za 4x 0,00zł plus 11 za 79zł

 

Dodatkowo wzialem sobie Multiboxa za 199zl, ponoć PACE mogą wziąć tylko ci z cyfry plus.

 

Myśle, że oferta spoko., Średnia cena ok 58zł za to co wziałem..jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

199, no nie bedzie moj, ale ten co mam to syf, przy zajetosci dysku 20% mam czarny ekran, i nic nie daly wymiany na "nowe" bo to samo jest. Jestem abonentem N od 3 lat. 199zl za mediaboxa nie jest dużo, a styknie mi na kolejne kilka dobrych lat. Najwazniejsze że (mam nadziej), przy zajętości dysku (500gb, teraz mam 250) 90% bedzie działać jak należy. Stad podtrzymuje, ze jestem zadowolony.

 

Co do oplaty miesięcznej teraz płacę 59mc, teraz bede płacić 58zł za sporo więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za kilka lat może już nie być mboxów. Ten Ci padnie,będą mieli tylko nowe inne deki na wymianę i aktywację zabulisz jeszcze raz. Oczywiście tak nie musi być,bo może za kilka lat już tej platformy nie będzie lub całkowicie zrezygnują z aktywacji,co dla ciebie będzie jeszcze większą stratą. Teraz na przełomie lipca,sierpnia wchodzi nowy dek.Aktywacja 49...........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

obecnie mam universe + 6c+ sagemcom za 69zl.

 

Chciałem to co mam plus hbo i wymianę na PACE za 69zl. Pace podobno nie daja już nikomu, tak twierdzil konsultant - jestem z cyfry. Zaproponował za69zl to co mam plus hbo plus c+vod i media box na 24m. Powiedziałem ze sie zgodze na 15m. Wtedy zaproponował łamanca 4x0 i 11x79.90 to co mam plus hbo ale tylko na 4m i mediabox za 10zlm. Plus aktywacja oczywiscie.

 

Moje pytanie:

Czy naprawde nie daja już PACE?

Czy można wynegocjować mboxa za 0zl lub bez aktywacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanko umowa do końca wrzesnia pakiet all inclusive,przedłużając umowe na ten sam pakiet jak można zejść z ceny teraz płace 179PLN,od paru dni telefony z DUKa i oferują ten sam pakiet za 180PLN.Pytanie na jaka cenę moge liczyć

Na 149 możesz liczyć z wypowiedzeniem za to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

kończy mi się własnie umowa z c+ (nc+). Od ponad miesiąca wydzwaniają do mnie ale o dziwo gdy odbieram - rozłączają się, i to na stacjonarny telefon i na komórkę (numer w googlach sprawdziłem). Tak czy siak.

 

W zeszłym roku udało mi się ugrać: bodajże universum+ (wszystkie podstawowe, discovery itp. + wszystkie canal+) + MR(0zł) + pace 500 (0zł) za 59zł.

 

Teraz moje pytanie - czy da się teraz ugrać coś podobnego? Cenę widziałem za ok 59zł ale bez Canal+.

Wypowiedzenie złożone, ciekawe czy zaczną dzwonić i się NIE rozłączać ;-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...