Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Umowa do końca lipca. Wypowiedzenie wysłane. Wczoraj krakowski numer - uprzejmy pan godzi się na łamańca 5x0zł+10x79,90zł za comfort+extra+6xC+

Na pytanie o multiroom - nie chce dać premium za 6x0zl+9x10zł tylko usilnie twierdzi że premium to za 6x0zł+9x20zl n o i dodatkowo aktywacja 49zł.

Powiedziałem ze się zastanowię - Pytanie czy da się wywalczyć ten multiroom premium taniej czy nie popuszczą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann

Jednak czasami są wyjątki 8).Konsultant zaproponował dwie stawki 79,90 i 89,90 przez drugi rok.Zapewniał,że z multiroom,a że miałem premium... Zapobiegliwie zastrzegłem,że warunki aneksu mają się nie zmienić na moją niekorzyść w stosunku do poprzedniej umowy.Dopiero wtedy ją przedłużyłem.Efekt w podpisie.W mailowym potwierdzeniu umowy wszystko się zgadza.Dział płatności też dodatkowo potwierdził :)kwotę czyli dyszkę po 12 m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi kilka dni temu koleś z działu utrzymania abonenta zadał bobu.

Otóż kilka miesięcy temu włączyłem HBO w promocji za bodajże 20 zł na pół roku , akurat zbiegło sie to z końcem umowy 30.09.2014.

Gość dzwonił z nową ofertą za coś 130 zł [ teraz 121 zł ] ja mu na to , że jak przedłużę to z myślą o niższej kwocie i odłączeniu HBO [ dziwię sie sobie że ten syf włączyłem ]

Ten pan mi na to że w ofertach które ma dla mnie jest HBO i nie da się go pominąć. Czyli w skrócie - masz brać to HBO i koniec.

Jedynym wyjściem jest jak powiedział nowa umowa czyli np. nowy sprzęt [ mam Pace PVR ] a to mi nie pasuje bo jestem na etapie zakupu splittera.

Co wy na to z tym HBO ? ściemniał czy tak jest ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i przedłużyłem umowę. Nie było trudno. Po pierwszym telefonie dostalem

Comfort Extra +

6 x Canal+ na cały okres umowy

Cyfra + VOD na cały okres umowy

Pace 500 za darmo na cały okres umowy

HBO na 5msc za darmo

Filmbox na 5msc za darmo

 

Umowa na 15mscy

5mscy za 0zł

10mscy 79,99zł

Średnia 53zł

 

Jestem zadowolony. Z cyfrą jestem 5 lat. Po niewypale ze startem nc+ za to samo chcieli 100zł. Teraz prawie połowę mniej. Jest dobrze i tak trzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tracer10

Oczywiście, że ściemniał.

 

w piątek poszło wypowiedzenie, poczekam na następne telefony, jak będą podobne bzdury to poczekam do końca umowy i zobaczymy. Dziwne jest to że jak słyszałem to oni maja oferty indywidualne dla każdego [ i ok ] tylko że te oferty są w podobnych pakietach jakie ma abonent.Czyli reasumując ciężko jest obniżyć pakiet podczas przedłużania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonią do mnie pani z ofertą kilka razy ale ofertę otrzymywałem standardową. Firma która przyjeżdża do mnie wyregulować mi antenę powiedziała że oni mają leprze dojścia i przedstawili mi ofertę

Dostałem taką ofertę

- comfort+

- extra+

- 1 dekoder główny media BOX

- Multiroom Standard HD z 2 urządzeniami

- 1 dekoder BOX

urządzenie za 0zł za cały czas umowy i urządzenia są moja własnością po 15 miesiącach

cena 5 x 0 zl i 10 x 79,90 = srednio 53,27 zl ( cenowo tak jak u kolegi tomek198609)

i na 15 miesięcy

Plus instalacja do mojej sieci domowej 100zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również przedłużyłem.. Do tej pory c+silver 6c+ za 69zl.

Teraz 4x10 11x84.90zl +10zlm mediabox

Comfort+

Multi+

Extra+

Canal+ (6 kanałów)

HBO (3 kanały)

Canal+ VoD

 

Srednio 74zlm wcześniej na 15m chcieli dać 4-5m HBO, udało sie na cały okres plus c+vod. Jestem zadowolony, pomimo że wyjśćiowa kwota negocjacyjna na następną umowę będzie wyższa.

PS. Po godzinie od przedłużenia zgasły wszystkie kanały. Od 14 do teraz niemam nic. WTF???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem pecha ze umowa konczyla mi sie 1 kwietnia 2013r,nie przedluzylem z cyfra tylko czekalem na nc+No i za platyne z mr i pace place 134zlNowa super oferta superpremium exstra mr cameleon i pace za 129zl.Tlumacze ze hbo i cmax mnie nie interesuja a oni swoje,Wyslane wypowiedzenie i tel z Krakowa dlaczego rezygnuje a ja krotko interesuje mnie oferta ta ktora posiadiam za cene 80-90zl.Konsultant byl mily i rozmowny i powiedzial ze cos kolo tej ceny da sie uzyskac .....to poczekam i zobacze wiecej niz 90 zl im nie dam.Umowa do konca wrzesnia.Ktos tu juz napisal ze na nc+swiat sie nie konczy...Ja to potwerdzam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi za ile jestem w stanie dostać taki pakiet:

 

Wszystkie C+

multiroom (obecnie mam stary i chciałbym przy nim zostać) 0 zł obecnie

mam dekoder pace pvr (chciałbym zostać przy nim) 0 zł obecnie

nowy dekoder do drugiego pokoju (nie mam a chciałbym dostać)

 

interesuje mnie pakiet abym miał wszystkie kanały sportowe. (wcześniej ten pakiet nazywam się c+optimum czy coś takiego)

 

obecnie płacę 64 zł (proponowali mi ofertę 79 zł za podobny pakiet bez multiroomu oraz dekoderów, chyba sobie kpią do końca umowy mam 2 miesiące. Pewnie wyślę wypowiedzenie bo nie mam zamiaru płacić więcej za mniej.

 

Ktoś za ile wytargował taki pakiet ? gdzieś była fajna rozpiska w pdf jakie dane osoby zaakceptowały oferty gdzie to znajdę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Tak dla informacji, dzisiaj przedłużyłem umowę dotychczas platyna plus HBO oraz wszystkie pozostałe serwisy dwie karty cameleon oraz pace za 99 zł teraz wszystko to samo bez zmiany nazwy za 89zł umowa na 15 miesięcy

pozdrawiam

 

Ktore konkretnie serwisy w tej cenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...