Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w dniu dzisiejszym dostałem sms-a ze maja dla mnie super promocje nr krakowski zadzwoniłem i po 10 min rozmowy taką ofertę udało mi sie utargować

- umowa 24 miesiące

- Comfort+

- Extra+

- Multi+

- 6x Canal+

- 3xHBO na cały okres umowy

- Filmbox

- Cinemax HD

- Sundance HD 15 miesięcy za darmo

- History HD

- mr 2 karty

cena 99,90 zł przez cały okres umowy

Aktualnie posiadam pakiet CANAL+ OPTIMUM HD + HBO HD + HD - OPTIMUM PROMO + MR płacę 95zł łamaniec (wychodziło coś koło osiemdziesiąt parę złotych). Jak uważacie brać konsultanta ma do mnie dzwonić za godzinę.

 

A jakie masz dekodery do tego zestawu bo nie napisałeś?? Chyba że masz swoje deki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rady ;) Nie wycisnąłem maxa, bo już mi się z tym człowiekiem gadać nie chciało - ten sam konsultant z 6 razy do mnie dzwonił.

Łamaniec na 15 miesięcy: 5 miesięcy 0 zł, 10 miesięcy 79.9 zł zł :

COMFORT+

EXTRA+ HB ITI (*uj wie co to za "HB ITI")

HBO - 5 miesiecy gratis / po tym okresie wyłączają (beka jak gość mówił, że tylko dziś zrobi taki myk , że wyłączą sami :) )

PREMIUM SPORT &FILM

CANAL+ VOD - to ciekawa opcja, nie było o niej mowy przy podpisywaniu - jak to działa - starocie które puszczali mam za darmo, tylko za nowości 9 zł płacę ?? Jak ktoś byłby łaskaw opisać zasadę działania tego wynalazku i skąd on się wziął w moim pakiecie ?? :)

 

NAJEM ULTRABOX+ - za darmo

 

Chciałem History HD i Sundance ale konsultant się 'zawiesił' przy opcji nie możemy gratis , a nie chciałem toczyć przepychanek kolejny tydzień - męczyło mnie to już , a z History HD to jedynie Wikingów ogarniam , których oglądałem i tak bez posiadania H HD.

Inna sprawa, że płaciłem 59 zł teraz średnia 53,26 więc zostaje 5 zł na te 2 kanały - nie lubię się prosić, a ten argument był w sumie sensowny - tak samo by wyszło przy średniej 59 zł na 2 lata.

Mam nadzieję, że za 15 miesięcy znów coś wspólnie wymyślimy - na mój gust może nie będzie tragedii, i tak dadzą łamańca , że kasowo średnia wyjdzie koło 5 dyszek - na tyle właśnie wyceniam taki pakiecik jak powyżej i to jest uczciwa cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą kolejny telefon odnośnie MR. Chyba ta sama Pani, co kilka godzin wcześniej.

Propozycja: 12x0zł + 12x20zł + 5zł dzierżawa dekodera + 49 aktywacja.

Znowu milutko mówię, że wszystko fajnie ale cena nie do zaakceptowania.

 

MR 12x0zł + 12x10zł + dzierżawa dekodera 5zł/mies. Aktywacja 0zł. To przy 24 miesięcznej umowie daje średnią 10zł.

 

Razem 59zł + 10zł = 69zł

 

Pani twierdzi, że nie ma takiej opcji i w tej cenie nie ma możliwości otrzymać MR.

 

Podpytuję o dekodery. Mowię, że mam PACE PVR wiec muszę z tego co wiem wymienić na inny w przypadku MR. Mówię, że słyszałem o jakimś nowym dekoderze itp. Pani zdziwiona i twierdzi, że nie ma potrzeby wymieniać PACE :shock: Teraz to już nic nie rozumiem :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I oni nic nie rozumieją ;) . Wstrzymaj się do premiery WiFibox a. A na MR od iti to nie licz, że dużo ugrasz. Choć życzę Ci dobrze.

 

Dlatego na chwilę obecną odpuszczam sobie negocjacje... wrócę do tematu we wrześniu. :wink:

P.S. WiFiBox odpada. Kolorystycznie nie pasuje mi do całości :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem umowę na 15 m-cy przy stałej cenie 84 zł na:

 

COMFORT+

NAJEM ULTRABOX+ (na razie zostawiłem sobie PACE'a, ale ponoć mogę wymienić, tylko nie wiem czy warto)

MULTIROOM STANDARD (2 karty Cameleon)

MULTI+

PREMIUM SPORT &FILM (6 x Canal+)

FILMBOX (na cały okres)

NOC (opcja na 7 m-cy)

HBO (na cały okres)

EXTRA+ HB ITI

CANAL+ VOD

 

Szału może nie ma, ale do tej pory płaciłem tyle samo, ale nie miałem HBO, FILMBOX i NOC.

Kwotowo nie zyskałem, ale w tej samej cenie co do tej pory mam 3 nowe pakiety, których wcześniej nigdy nie oglądałem.

Zobaczymy co to warte i za 15 m-cy będę najwyżej modyfikował :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie wszedłem na ICA i po przedłużeniu umowy.......mam naliczone aktywację za każdy dekoder, czyli 49 zł x 3 = 147 zł :crazy::crazy::crazy:

jaki oni mają tam [beep]......przecież ja nic nie aktywowałem, te trzy deki mam początku nc+, jutro muszę znowu zadzwonić na infolinię :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za ile max a'la na cebulaka można wyrwać -

- Comfort+

- Extra+

- Multi+

- 6x Canal+

- Multirum

- 2 pocyfrowe dek.

 

Obecnie bule za to (Univers itd.) 69 i wczoraj pierwszy telefon bez wypowiedzenia jakieś dziwne 6x10 i potem chyba 18x91 czyli średnia 71 i do tego HBO na 6 msc, za ile można wycebulić HBO na stałe? Przeglądałem poprzednie strony, ale nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi, kiedyś za cyfry był taki fajny arkusz online z ofertami... także proszę o cynk. Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowę do końca listopada.Dziś nieoczekiwanie dzwoni konsultant i proponuje

umowa 24 miesiące

- Comfort+

- Extra+

- Multi+

- 6x Canal+

- 3xHBO

- Filmbox

- Cinemax HD

-Redlight

-netvod(konto podstawowe)

-History HD

-Seriale+

-Picturebox

-VOD CANAL+

-najem mediaBox

Stała cena 114 zł.

Kazałem zadzwonić mu jutro.Oferta bez wysłanego wypowiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leonk oni chyba mają to wpisane ,ze dzwonią na kilak miesięcy przed końcem umowy.. Do mnie dzwonili z identyczną propozycją w maju ( umowa moja do końca września ) Ostatnio ponowili umowę za 109.99 złotych.. Powiedziałem im nie dam nce więcej jak 80 złotych za full w przeciwnym razie idę do CP a ligę obejrzę w Internecie,, Skoro moi koledzy byli nkowicze przedłużali umowy za 69 złotych (grudzień 2013 i styczeń 2014 ) na pakiet który zawierał HBO Cinemaksy 6 x canal i resztę czyli całe Premium.. . Ja płacę 99 zeta i nie to ze mnie nie stać mogę i 200 płacić..Ale nie zamierzam opłacać byłych nkowiczów i ich promocji.. To musi zrozumie NC+ Albo wszyscy płaca zbliżone pakiety za te same pakiety usługi Albo... Jak nie zrozumieją w NC+ to do do CP tym bardziej że za pakiet max zapłacę 50 procent ceny... Bo mam abonament w plus.czyli mniej niż 50 złotych.. Wypowiedzenie na piśmie i Internetowo wyśle po 1 sierpnia 2014 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...