Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam planowany (chyba jutro) tel od nc+. Obecnie posiadam Universe+, 6C+ i multiroom za 59 zł. Ile obecnie można wynegocjować ? tj

1) wariant: Comfort+extra, 6C+ i multiroom, (z wypowiedzi na forum to minimum 53 zł - proszę o potwierdzenie)

2) wariant: Comfort+extra, 6C+ i multiroom + HBO cały okres (tutaj brak konkretów: 59 - 79 zł)

 

Z góry dzięki za pomoc

Hej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miałem telefon ale niestety po odebraniu telefonu cisza z drugiej strony słuchawki.Umowa do końca lipca tak więc jeszcze kilka dni jest.

Do mnie zadzwonili z krakowskiego numeru, nie mogłem gadać więc zadzwonili po kilku godzinach jak obiecali, ale nie dogadaliśmy się co widać z mego poprzedniego postu. Życzę szczęścia w negocjacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem wczoraj po telefonie z DUK krakowskiego :) Wcześniej wysłałem wypowiedzenie.

 

Comfort+

Extra+

Multi+

Premium Sport&Film

HBO na 7 m-cy

Canal+ VOD

PACE PVR nadal za 0 tak jak miałem wcześniej.

Umowa na 15 m-cy

Cena 65,90 przez cały okres umowy.

 

A przed wysłaniem wypowiedzenia uparcie twierdzili, że się nie da się taniej niż 79,90 za podobną ofertę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa kończy mi się 30 września. Wypowiedzenia jeszcze nie wysłałem. Wczoraj pierwsza propozycja:

Comfort+

Extra+

Multi+

Premium Sport&Film

HBO na 6 m-cy

PACE PVR nadal za 0 zł

Umowa na 24 miesiące i oczywiście łamaniec 6x10zł, 18x89.90zł.

Propozycję oczywiście odrzuciłem.

 

Obecnie posiadam pakiet universe, OP Platinium, HBO, Pvr PACE i płace 59zł.

 

Czy ktoś z was otrzymał HBO na cały okres umowy czy raczej jest to niemożliwe??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie dzwonią co kilka dni. Obecnie mam full za 99 zł. Proponują ofertę bez filmbox za 111 zł czyli mniej za więcej!

Co mogę wytargować?

 

 

Ja miałam full extra za 109. Dostałam na 24 m-ce to samo za to samo. Więc jak widać, można. Bez specjalnych targów - telefon z DUK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie dzwonili przed chwila z propozycją Pakiet premium za 139 zeta w super promocji.. !! Rzecz jasna jak podziękowałem Pani mi zaraz przedstawiła to samo za 114 złotych .. Czyli 109 plus 5 złotych za dekoder... Skoro mój kolega przedłużył umowę w styczniu 2014 (dekoder turbo) Pakiet HBO Cinemax ( na cały czas umowy ) +6 canal za 69 złotych... Zapytałem miłej pani ( bo się bardzo miło rozmawiało) dlaczego ja stary cyfrowicz muszę w nieskończoność dopłacać do nkowiczów.. Za jakie grzechy..??

Powiedziała mi, że zobaczy co się da w sierpniu zrobić.. Powiedziałem ,że dopiero po 7 sierpnia podejmę dialog na temat przedłużenia umowy..

 

. W końcu miech każdy płaci. za siebie Przez 15 miesięcy inni za to samo płacili 59 złotych ( dawni nkowicze ) Ja 99 zeta ( tak jak w podpisie ).. Na dzień dzisiejszy najbardziej opłaca się wypowiedzieć umowę i wrócić na nowej umowę do NC +.. Umowę jako nowy np.wezmę na żonę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukasz - poczytaj kilka stron wstecz. Universe,6xC, hbo, mr ludzie wyrywają za śmieszne pieniądze

 

 

edit : może trochę przesadziłem z tym 59zł :/

 

tu masz pare cytatów co ludzie mają :

 

przez daball » 20 lip 2014, o 01:27

 

Ja również przedłużyłem.. Do tej pory c+silver 6c+ za 69zl.

Teraz 4x10 11x84.90zl +10zlm mediabox

Comfort+

Multi+

Extra+

Canal+ (6 kanałów)

HBO (3 kanały)

Canal+ VoD

 

Srednio 74zlm wcześniej na 15m chcieli dać 4-5m HBO, udało sie na cały okres plus c+vod. Jestem zadowolony, pomimo że wyjśćiowa kwota negocjacyjna na następną umowę będzie wyższa.

PS. Po godzinie od przedłużenia zgasły wszystkie kanały. Od 14 do teraz niemam nic. WTF???

 

przez plum99 » 21 lip 2014, o 22:36

 

Przedłużyłem umowę na 15 m-cy przy stałej cenie 84 zł na:

 

COMFORT+

NAJEM ULTRABOX+ (na razie zostawiłem sobie PACE'a, ale ponoć mogę wymienić, tylko nie wiem czy warto)

MULTIROOM STANDARD (2 karty Cameleon)

MULTI+

PREMIUM SPORT &FILM (6 x Canal+)

FILMBOX (na cały okres)

NOC (opcja na 7 m-cy)

HBO (na cały okres)

EXTRA+ HB ITI

CANAL+ VOD

 

 

Generalnie problemem u Ciebie jest wysoka cena wyjściowa - jak dla nowego klienta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...