Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedzcie mi za ile jestem w stanie dostać taki pakiet:

 

Wszystkie C+

multiroom (obecnie mam stary i chciałbym przy nim zostać) 0 zł obecnie

mam dekoder pace pvr (chciałbym zostać przy nim) 0 zł obecnie

nowy dekoder do drugiego pokoju (nie mam a chciałbym dostać)

 

interesuje mnie pakiet abym miał wszystkie kanały sportowe. (wcześniej ten pakiet nazywam się c+optimum czy coś takiego)

 

obecnie płacę 64 zł (proponowali mi ofertę 79 zł za podobny pakiet bez multiroomu oraz dekoderów, chyba sobie kpią do końca umowy mam 2 miesiące. Pewnie wyślę wypowiedzenie bo nie mam zamiaru płacić więcej za mniej.

 

Ktoś za ile wytargował taki pakiet ? gdzieś była fajna rozpiska w pdf jakie dane osoby zaakceptowały oferty gdzie to znajdę ?

 

 

Comfort+

extra+

multi+

multiroom

pace

6xC+

HBO i FilmBOX na 5 mc

 

cena 5 x 0 zl i 10 x 79,90 = srednio 53,27 zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i przedłużyłem umowę. Nie było trudno. Po pierwszym telefonie dostalem

Comfort Extra +

6 x Canal+ na cały okres umowy

Cyfra + VOD na cały okres umowy

Pace 500 za darmo na cały okres umowy

HBO na 5msc za darmo

Filmbox na 5msc za darmo

 

Umowa na 15mscy

5mscy za 0zł

10mscy 79,99zł

Średnia 53zł

 

Jestem zadowolony. Z cyfrą jestem 5 lat. Po niewypale ze startem nc+ za to samo chcieli 100zł. Teraz prawie połowę mniej. Jest dobrze i tak trzymać.

 

Witam

Czy dostając taką ofertę mam wszystkie Canale, chodzi mi o sport i film? Czy jeśli mam ofertę do końca października (wypowiedzenie już zarejestrowane) to czy dostając taką propozycję wchodzi mi ona od nowego miesiąca? Chodzi mi o to czy teraz płacąc powiedzmy 69 zł i biorąc taką umowę będę następne 5 miesięcy nie płacił za abonament? A jeśli tak to czy wtedy te 15 miesięcy jest doliczane od października, czy tak jakby stara umowa przestała obowiązywać i t 15 miesięcy jest od zaraz. Mam nadzieje że ktoś mnie zrozumiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wyrwałem pakiet HBO na 9 miesięcy przy umowie na 2 lata na pakiet Comfort+ Multi+ Extra+ za 49.90 zł. Jak się upierałem że bym chciał na cały okres umowy w prezencie to mi odp. że niestety nie da rady bo nie miałem tych kanałów w pakiecie i jest to tylko możliwe jeśli podniosą mi abonament do 59.90 zł czyli zabiorą rabat 10 zł. Nie zgodziłem się i przyjąłem prezent na 9 miesięcy (dobre i to - prawie połowa okresu umowy jaką przedłużyłem!) Tak czy siak da się wyrwać w prezencie paczkę HBO nawet jeśli się tych kanałów nie miało przedtem. W zależności od okresu umowy na jaki się przedłuża to na okres od 5 do 9 miesięcy się dostanie paczkę HBO! :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy średniej cenie 53 zł z groszami, to chyba lepiej już wziąć na 24 mce. Taniej i tak już nie będzie na pewno. Pakiet Comfort (z Multi), Extra, 6x C+, MR 2 Camele, 1 -2 Deki w dzierżawie. Dadzą jeszcze HBO na pare miesiecy w gratisie. Myśle że taniej za pakiet z 6x C+ nie ma co liczyć, no i też trzeba spojrzeć prawdzie w oczy- czy to w ogóle jest możliwe żeby taniej dawali? Wątpliwe. Dlatego opcja 2 letnia wychodzi chyba rozsądniej, wpłacać średnią kwote co miesiąc i mieć spokój na 2 lata. A jak zmienią zawartość lub cene, to i tak można zrezygnować z tego powodu. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego opcja 2 letnia wychodzi chyba rozsądniej, wpłacać średnią kwote co miesiąc i mieć spokój na 2 lata. A jak zmienią zawartość lub cene, to i tak można zrezygnować z tego powodu. Pozdro

 

Ciekawy tylko jestem, jak będziesz wtedy odzyskiwał tą nadpłatę... Pewnie się da, ale NA PEWNO będzie bolało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca października. Wypowiedzenie zarejestrowane. Pierwszy telefon od konsultanta z ofertą superpremium, multirum 2 karty cameleon, 2 dekodery na wynajem, umowa na 24 miesiące. Cena za wszystko 119 zł. Podziękowałem zaznaczając, że taki pakiet wezmę ale za 99 zł. Powiedzieli, że się zastanowią i będą dzwonić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca lipca wypowiedzenie wysłane na początku czerwca, zero telefonów do soboty. W sobotę pierwszy telefon, krótka rozmowa i nowa umowa na 15 mieś za 89,90 zł wcześniej płaciłem 99,90 zł.

Comfort+MULTIROOM STANDARD(Cameleon)

HBO

Multi+

EXTRA+ HB ITI

Premium Sport &Film

Najem BOX+

Ja jestem zadowolony, płacę mniej. Myślę, że można było jeszcze powalczyć, ale nie mam na to czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy średniej cenie 53 zł z groszami, to chyba lepiej już wziąć na 24 mce. Taniej i tak już nie będzie na pewno. Pakiet Comfort (z Multi), Extra, 6x C+, MR 2 Camele, 1 -2 Deki w dzierżawie. Dadzą jeszcze HBO na pare miesiecy w gratisie. Myśle że taniej za pakiet z 6x C+ nie ma co liczyć, no i też trzeba spojrzeć prawdzie w oczy- czy to w ogóle jest możliwe żeby taniej dawali? Wątpliwe. Dlatego opcja 2 letnia wychodzi chyba rozsądniej, wpłacać średnią kwote co miesiąc i mieć spokój na 2 lata. A jak zmienią zawartość lub cene, to i tak można zrezygnować z tego powodu. Pozdro

Tylko że przy umowie na 24 miesiące nie dostaniesz takiej średniej bo będzie to 6x0 i 18x79.9 i wyniesie 59,92. Średnia 53,26 wychodzi tylko w łamańcu 5x0 i 10x79.9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,ja dziś przedłużylem umowe na 24 m-ce .Dostalem wszystko w sumie co chcialem <6x canal+, HBO, Cinemaxy, Filmboxy, History HD, Sundance HD>procz erotyki- za 109.90 zl .Mam dwie karty cameleon ,multirom dostalem za 0 zł .Umowe mialem do konca pażdziernika .Wypowiedzenie wyslalem 10 dni temu . Jasne ze chcialem to za 99zl ale nie szlo nizej,nie pierwszy raz targowalem i powiem ze wypowidzenie dziala magicznie bo dotychczas za to proponiowano mi 129 zl twierdzac ze to jeszcze pow ielkich promocjach -ja jestem zadowolony bo za to samo placilem dotychczas 119zl Jesli Komus sie uda zejsc nizej to sie ciesze ..warto wysylac wypowiedzenia:) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

dzisiejsza propozycja:

- Comfort+

- Extra+

- Multi+

- 6x Canal+

- 3xHBO na cały okres umowy (teraz też mam)

- PACE PVR

 

Cena: 79,00zł. Aktualnie płacę 59,00zł.

Pani po konsultacjach z kimś tam schodzi do 69zł.

Mówię, że max. u mnie to 59zł a najlepiej coś urwać choćby łamańcem.

Pani twierdzi, że nie ma dziś takiej opcji. :?

 

Standardowo podpytuję o MR. Mówię, że wiem o nowych zasadach, nowych dekoderach itp.

Milutko mówię, że wszystko rozumiem & akceptuję ich zmiany :wink: ale w związku z tym, że instalacja wymaga dużych inwestycji: kable, router, transmitery + nowe dziury w ścianach to oczekuję jakiejś rekompensaty w dobrej ofercie na MR, bo jak mam płacić jakieś aktywacje i wysokie opłaty za dekoder to taniej wyjdzie mi wziąć abonament w Polsacie. Miałbym dekodery na obydwu piętrach a i oferta ciut poszerzona. :lol:

Pani znowu konsultuje się i oznajmia mi, że zadzwoni do mnie... 1 sierpnia. :shock:

Spoko nie śpieszy mi się. Umowa do końca września.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w dniu dzisiejszym dostałem sms-a ze maja dla mnie super promocje nr krakowski zadzwoniłem i po 10 min rozmowy taką ofertę udało mi sie utargować

- umowa 24 miesiące

- Comfort+

- Extra+

- Multi+

- 6x Canal+

- 3xHBO na cały okres umowy

- Filmbox

- Cinemax HD

- Sundance HD 15 miesięcy za darmo

- History HD

- mr 2 karty

cena 99,90 zł przez cały okres umowy

Aktualnie posiadam pakiet CANAL+ OPTIMUM HD + HBO HD + HD - OPTIMUM PROMO + MR płacę 95zł łamaniec (wychodziło coś koło osiemdziesiąt parę złotych). Jak uważacie brać konsultanta ma do mnie dzwonić za godzinę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzis dostałem sms od nc+ ze jak przeduze dzis to dostane nagrode

Zadzwoniłem i oczywiscie nagrody nie ma

mam universe dekoder pace 500 i sagema 6xcanal mr 2 karty i umowe do 30.09

pan mi zaproponowal comfort,extra 6xcanal mr i deki te co mam za 62,28 srednia arytmetyczna jak to nazwał czyli 7x49 i reszta chyba 79

nie chcial dac ani drugiego paca ani wymienic dekodery na adb

mowil mi ze robiac nadplate place 62 zastanawiam sie czy w ica online mozna nadplate zrobic chyba nie wiec powiedzialem ze czekam do wrzesnia

nie wiedzialem ze mozna miec w jednym pokoju mediaboksa a w drugim sagema

zadnych korzysci nikogo nie interesuje czy sie ma prace czy nie

dodam ze nie dzwonia do mnie sami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...