Jump to content

alpin

Users
 • Content Count

  78
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About alpin

 • Rank
  Amator

Informacje o profilu

 • Location
  Wrocław

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nic nie będę musiał wymieniać(cameleona) przynajmniej tak zapewniał handlowiec. Rozmowa jest nagrana, już w przeszłości dwa razy korzystałem z nagranych rozmów, bo co innego oferowali przez telefon a rzeczywistość była inna. Za każdym razem przepraszali i respektowali warunki ustalone przez telefon, nie mieli wyjścia takie mamy prawo. Tym razem było podobnie i warunkiem podpisania nowej umowy było zdanie, że cameleon zostaje na kolejne 2 lata bo mam swój niezależny dekoder VU+ Poczekam do lipca, jak cos będzie nie tak, to mogę zerwać umowę za nie dotrzymanie warunków umowy.
 2. Przedłużyłem na kolejne 24 miesiące. Pakiet Superpremium+ HBO GO Filbox Pack Eleven Sports Mistrzowska piłka Dekoder 4K Cameleon 1 szt. 127 zł.
 3. Zacytuje sam siebie. Dzwonili dzisiaj czy Zdecydowałem się na ich propozycje? powiedziałem żeby dorzucili dekoder 4K i zostawili mi jednego cameleona, powiedzieli, że nie ma sprawy, ale za 137 zł całość. Na razie nie zdecydowałem się, powiedziałem, że jeszcze poczekam z decyzja, gość nie nalegał, podziękował i się rozłączył.
 4. Mam w tej chwili: Pakiet Superpremium+ HBO GO Filbox Pack Eleven Sports Multiroom Standart Wifi Premiumbox+ Płacę 127 zł. Dzwonili do mnie z propozycją, że dokładają 10 kanałów, nawet nie pamiętam jakich, ale dla mnie najważniejsze, że są pośród nich jest Mistrzowska piłka. Opłaty pozostają bez zmian, umowa na 24 mieś. Umowa kończy mi się 10.2020 Chcę jeszcze powalczyć o dekoder 4K i pozostawienie jednego cameleona do mojego VU. Czekać jeszcze na lepszą propozycje?
 5. Dzwonili do mnie z propozycją przedłużenia umowy i jak zapytałem czy zostawia mi Cameleony na kolejne 24 mieś ? Bez zastanowienia konsultantka powiedział, że tak. Ja mam jeden ich decoder i drugi swój(VU+DUO) i na nim najbardziej mi zależy. Czy jest opcja wymiany dekodera na 4K i pozostawienie sobie jednego cameleona do mojego VU+DUO?
×
×
 • Create New...