Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

32 minuty temu, Pawel napisał:

Skoro dostał odpowiedź, że nie ma możliwości włączenia na umowie bezterminowej to cena nie ma znaczenia. Gość powie, ze nie włączy i nic nie zrobisz.

Lepiej się upewnić u innego konsula. Jesteś w PC+ od lat i doskonale wiesz jak lubią bajerować konsule.

 

@damili bez problemu dostaniesz to samo w tej samej cenie, a nawet za 130. Oczywiście nie dostaniesz za 109. Zakładam, że masz MR od ITI.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

Prosiłbym o wypowiedzenie się osób które były w podobnej sytuacji jak moja. Została mi przedstawiona oferta przedłużeniowa przez konsultanta. Jako że nie lubię podejmować decyzji pod wpływem chwili to poprosiłem konsultanta o wysłanie oferty na adres mailowy w celu spokojnego zapoznania się (czas 7 dni na akceptację lub rezygnację). Po zalogowaniu się na pocztę okazało się że po 1 oferta nie jest w pełni zgodna z tym co zostało przekazane telefonicznie a po drugie oferta już została aktywowana. Konsultant samodzielnie aktywował/przedłużył ofertę/umowę bez mojej zgody. Oczywiście natychmiast została zgłoszona reklamacja/prośba o unieważnienie umowy (otrzymałem informację że trwa to do 7 dni). Moje pytanie brzmi co w obecnej sytuacji mogę ugrać? Jakie są tutaj możliwości? W przypadku uznania mojej racji jak będzie wyglądać sytuacja z moją dotychczasową umową? Czy zostanie przywrócona (kończy się z końcem listopada)? Jestem ich klientem od ponad 10 lat i dopiero 1 raz spotykam się z taką sytuacją.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.10.2020 o 13:44, mk77 napisał:

Obecnie mam

Extra+ Canal+(6), MP, Eleven, FOX Play, 2xPVR Pace, MR na cameleonach - płacę za to teraz 92zł

Umowa do końca lutego 2021

Poszedłem dziś do punktu złożyć wypowiedzenie i dostałem propozycję

Extra+ Canal+(10), Canal+4K, MP za  - 80zł

Eleven - 12zł

Dekoder 4K z dyskiem - 10zł

Powiedziałem że jak dostanę dekoder z dyskiem za 5zł to przedłużę umowę odrazu.

Niestety nie była w stanie zejść do 5zł ale powiedziała że jak system przemieli to moje wypowiedzenie to może taka opcja się pojawi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się jednak ugrać:

 

Wybrane usługi Pakiet Nowy Comfort+, MULTIROOM STANDARD, NAJEM PVR
Wybrane promocje Pakiet Nowy Comfort+ 14,99 zł 24 m, a po tym okresie 18,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 14,99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Poniżej szczegóły dot. mojej aktualnej oferty.

Płacę za ten pakiet z dodatkami 113,88 zł. Prognoza płatności dotycząca okresu nieoznaczonego to 156,88 zł, czyli 43 zł więcej.

 

Czy z końcem okresu gwarantowanego mogę wyłączyć niektóre z usług dodatkowych (np. FOX Play, czy Nat Geo Play), tak aby płatność w okresie nieoznaczonym była niższa niż prognozowane 156,88 zł?

Nie planuję podpisywania następnej nowej umowy na 24mc, gdyż za każdym razem za dużo tracę czasu na dyskusje z konsultantem i sprawdzanie, czy znowu on o czymś mi nie powiedział, itp.

Untitled.png

Edytowane przez brumq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

3 minuty temu, Pawel napisał:

Niższa niż prognozowana czy niższa od obecnej ?Jeśli wyłączysz wszystkie płatne dodatki to zapewne będzie niższa.

 

Niższa od prognozowanej. Mam zamiar wyłączyć np. FOX Play, czy Nat Geo Play, może jeszcze coś innego, aby rachunek w okresie nieoznaczonym wynosił max. 120 zł.

Czy jeśli wyłączę np. FOX Play to cena spadnie o 20 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rlox Promocja o nazwie "Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów" dotyczy najmu dekodera Pace PVR z dawnej Cyfry+. Dekodery Pace PVR kryją się po prostu pod tą nazwą ultraBox+ i może to wprowadzać w błąd, ale trzeba zauważyć, że nie ma na początku dopisku 4K.:)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...