Jump to content

damili

Users
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About damili

 • Rank
  Niedoświadczony
 1. Witam Przymierzam się do wymiany moich dekoderów w nc+ na ultrabox oraz wifi box dla multiroomu. Ze względu na to że kable są zamurowane i nie chciałbym nic zmieniać szukam konwertera unicable dcss z wyjsciem legacy. Dcss ze wzgledu na to ze chce wykorzystac wszystkie 8 potrzebnych ultraboxowi czestotliwosci. Znalazlem coś takiego: https://satmania.com.pl/konwerter_scr_unicable_fte_premium_dcss,47,_2843.html Czy ten konwerter pozwoli w pełni wykorzystać możliwości ultraboxa a przy okazji pod legacy podłączyć wifi box multiroom?
 2. Chodziło mi o to że w ICA za to samo są różne ceny dla poszczególnych abonentów. Nie wiem w jakim temacie nie jestem, ale może się ze mną nim podzielisz 😁
 3. Miałem dziś telefon z DUK, poinformowałem że jestem zaintetesowany ofertą dla nowych Superpremium+, chcę wymienić dekoder główny na 4K oraz wifibox do multiroomu z tym że chcę to za mniej niż 140PLN. Niestety Pan stwierdził że nie da rady. Wcześniej dostałem sms od nich że po przedłużeniu nie płacę do lutego. Spytałem wiec o to, Pan stwierdził że nie da rady. Podzìękowałem, zostałem poinformowany o terminie zdania sprzętu i do usłyszenia. Trzy minuty później telefon znowu z DUK. Niestety nie zdążyłem odebrać...Ciekawe czy znalezli coś dla mnie.... Zastanawia mnie tylko dlaczego na ICA moja oferta na przedłużenie Superpremium to 125PLN podczas gdy kilka razy widziałem tutaj posty z informacją o 105 PLN za to?
 4. Ok w takim razie jaka cena za to będzie możliwa do ugrania?To co dla nowych z multirumem daje 140PLN. Mam oferte na ICA za "gołe" Superpremium za 125PLN...
 5. Witam W tej chwili mam extra+ 6x canal+ MS za 79.90 Umowa do końca listopada oczywiście jestem na wypowiedzeniu ;-) Interesuje mnie nowa oferta na Superpremium https://sklep.ncplus.pl/oferta/superpremium-ns po doliczeniu MS wychodzi 140PLN. Przy tej umowie nie ma oplaty za dekoder 4k, canal+ 4k jest w cenie, do tego man pack, hbo go, LM itd. Czy jest szansa wynegocjowania dokładnie tego samego z wymianą obu dekoderów za kwote niższą niż 140PLN?
×
×
 • Create New...