Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Te wymiany dekoderów dla obecnych abonentów są dla wybranych czy dla wszystkich? Teście mają Wifi Boxa, gdy ostatnio chcieli w trakcie trwania umowy wymienić go na Wi-fi Premium Boxa to PC+ zarządało od nich 80 zł aktywacji i 10 zł miesięcznie (za Wifi Premium Boxa!) oczywiście odmówili. Może teraz udało by im się dostać po normalnej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różni są konsultanci. 

Ja miałem taką sytuacje.  Gdy było wiadomo,  że Polsat przejął prawa do Ligi Mistrzów odwiedziłem punkt CP z zapytaniem o ofertę.  Pani przeczytała mi najpierw informacje wewnetrzną,  gdzie było podane oprócz ofert CP z LM również to,  że abonenci NC+ otrzymają dostęp do Ligi Mistrzów,  ale że szczegółowe informacje będą przekazane później.  Próbowała to jakoś cofać,  ale klienta (czyli mnie) już straciła,  bo uzyskalem wiedzę,  że nie będę musiał kupować CP,  by mieć LM. Gdyby pewnie dokładnie doczytala tę wiadomość wiedziałaby,  że nie powinna jej na głos czytać. Dodatkowo przy opisie zawartości pakietów stwierdziła, że w kanałach Eurosport można oglądać piłkarskie Mistrzostwa Europy. ? 

 

Oczywiście nie oznacza to, że wszyscy pracownicy punktów są tacy jak w sytuacji powyżej.  Kompetetnych też nie brakuje.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie są różni u mnie w jednej galerii handlowej Pani z Cyfrowego Polsatu robiła wszystko żebym nie skorzystał z przysługującego mi prawa do wypowiedzenia umowy i mówiąc delikatnie była niemiła a Pani obok z Platformy Canal+ powiedziała mi wprost co może mi zaproponować po czym zaznaczyła że ma informacje że najlepsze oferty będą w czarny piątek i z uśmiechem zaproponowała skorzystanie z oferty internetowej  
Wystarczy pokazać że znasz swoje prawa i chociaż trochę orientujesz się w obecnym cenniku i ofercie wtedy człowiek widzi  że nie wciśnie Ci "kitu" który wciska 90% ludzi którzy przychodzą podpisać lub przedłużyć umowę do punktu. 

Czemu wciskają "kit" bo każdy z nas pracuje po to żeby zarobić :D

Edytowane przez _Artek_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście i tradycyjnie dla klientów, którzy mają umowy na czas nieokreślony (fatalne, śmieszne propozycje ofert przedłużenia umowy) - wielkie G ze strony C+. Czy my nie płacimy abonamentu? Czy nie jesteśmy klientami C+ od 5/10/15 lat? Jesteśmy. I co? G! 

Edytowane przez pikoz11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, ircios napisał:

Przecież dają darmowe opcje dodatkowe. Paramount Play w sumie na 3 miesiace za free. C+ na 2 m za free, MMP na 2 m za free. I wymiana dekodera za free....Dla wybranych ;-)

Nie przeczytałeś co jest na stronie.

 

@shevchenko1987 może i będzie ta różnica. Nowy dekoder ;-)

To się masz dobrze,bo ja z Twoich wymienionych opcji za free nie mam możliwości ich wyłączenia...,jest normalna opłata,dzwoniłem na bok i to samo mi powiedział co w regulaminie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca maja bez wypowiedzenia,dziś przedłużyłem:

Extra z 6C+ 69,99

Eleven 11,90

MP 0 zł na cały okres

HBO + GO do końca sierpnia 0zł

Filmbox do końca kwietnia 0zł

Fox Play ,Nat Geo Play za 0zł

Multiroom 0 zł

Wymiana Pace PVR na Ultrabox 4K 0 zł

Wymiana Sagemcom DSI87 na Wifibox 0zł

Dekodery wymiana razem z kartami,konsultant powiedział,że dekodery dalej będą niezależne od siebie.

Ktoś może to potwierdzić? Zastanawiam się czy opłaca się w tej chwili wymieniać Sagemcoma na Wifiboxa.

 

Edytowane przez Zibi03
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca marca, wypowiedzenie oczywiście złożone. Od początku marca codziennie telefon. 

Obecnie mam pakiet Extra+ i 6xC+ MR, za 69,99 zl (albo 69,95). Póki co nic ciekawego mi nie zaproponowali. Dzisiaj już oferta była znacznie ciekawsza. To co mam czyli Extra, 8xC+, MR, eleveny, MP, plus dekoder wifibox za 0 zł na cały czas trwania umowy. To wszystko za 79,95 zł. Nie wiem czy warto, czy jeszcze negocjować z nimi?

Edytowane przez panda83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, dan772 napisał:

A co miałeś do tej pory i za ile? Ja mam umowę do końca sierpnia: Extra Canal Plus 6 kanałów, Multiroom 2 pace za 69.99 i proponują to samo za tyle samo.

Do tej pory Extra 6C+ ,Eleven,  81,89 , multiroom i dekoder Pace PVR za 0

@darusiek Z dyskiem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca marca, wypowiedzenie oczywiście złożone. Od początku marca codziennie telefon. 

Obecnie mam pakiet Extra+ i 6xC+ za 69,99 zl (albo 69,95). Póki co nic ciekawego mi nie zaproponowali. Dzisiaj już oferta była znacznie ciekawsza. To co mam czyli Extra, 8xC+, eleveny, MP, plus dekoder wifibox za 0 zł na cały czas trwania umowy. To wszystko za 79,95 zł. Nie wiem czy warto, czy jeszcze negocjować z nimi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, kamil2505 napisał:

@ircios jeszcze w niedziele Strefa Canal+ proponowała mi wymianę dekodera 4K z czynszem 10zł/miesięcznie.  Od wczoraj w ogóle nie mogę wymienić dekodera na 4K. Ale mogę za to wymienić mojego Pace'a na wifipremiumbox'a za aktywację 49zł i 5zł miesięcznie.  

Cóż za urodzinowa promocja mnie spotkała... ? 

 

Mi pojawiła się jeszcze lepsza, bo 0 aktywacji, 0 abo. Też ją macie ? tej za 10zł/miesięcznie też nie widzę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Zibi03 napisał:

Umowa do końca maja bez wypowiedzenia,dziś przedłużyłem:

Extra z 6C+ 69,99

Eleven 11,90

MP 0 zł na cały okres

HBO + GO do końca sierpnia 0zł

Filmbox do końca kwietnia 0zł

Fox Play ,Nat Geo Play za 0zł

Multiroom 0 zł

Wymiana Pace PVR na Ultrabox 4K 0 zł

Wymiana Sagemcom DSI87 na Wifibox 0zł

Dekodery wymiana razem z kartami,konsultant powiedział,że dekodery dalej będą niezależne od siebie.

Ktoś może to potwierdzić? Zastanawiam się czy opłaca się w tej chwili wymieniać Sagemcoma na Wifiboxa.

 

Jeśli chodzi o MP, czyli kanały Polsat premium, to kwota 0 zł ok, ale nie jest powiedziane, że będziesz miał na cały czas trwania umowy. Polsat premium jest w ofercie do marca 2021. Po tym okresie może być przedłużona oferta, ale nie musi. Na jaki czas zaproponowano Ci umowę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Powoli kończy mi się umowa (do końca kwietnia 2020).Obecnie posiadam:Comfort+ 22,5 zł,Dopełnienie do Extra 10 zł,Canal+ 25zł,Najem dekodera 4K za 15 zł, Eleven Sports 11,9 zł,Canal+ 4K Ultra HD 10,00 zł, h/h2, adventure i sportklub 5 zł.Co w sumie daje 99,4 zł.

 

Teraz chciałbym ten sam zestaw i tutaj pytanie czy da rade dekoder za 0 zł i canal 4k za 0zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem i ja

            Nowy Comfort+ 22,50 zł 24 m, a po tym okresie 26,50 zł/m dla Abonentów  -  03.03.20  -  02.02.22

             dopełnienie do Extra  do 30.04.20 (potem 10 zł)

             CANAL +25 zł/m  dla abonentów  do  02.02.22

             CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m,       do  02.02.22

             HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł   ( 0 zł  do 31.05.20)

             HBO GO   0 zł do  31.05.20  od 1.06.20  5 zł

             Kwota za pierwszy miesiąc  47,5 zł

            Wymiana dekodera  4 k UltraBox +  (dostałem ten z Netflixem+ dysk 1 T)   aktywacja  0 zł   najem 5 zł

 

Można było coś jeszcze czy spoko ?

            

 
Edytowane przez info41
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś kolejny telefon i propozycja:

Superpremium   - w tym wszystkie kanały C+ oraz HBO=Go  (+ Mistrzowska Piłka) - 99,99 zł

ponoć w/w oferta nie zawiera 2x Cinemax, ale i tak tego nie oglądam 
Pytanie czy to już max 
możliwości? Coś jeszcze są w stanie dołożyć coś do tego lub obniżyć cenę czy to już koniec?

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ze pisze tu ale zależy mi na czasie bo jest promocja na kanał mezzo. Mam do was pytanie i prośbę kto ma aktywny kanał mezzo. Możecie sprawdzić jak u was przekaz na dzień dzisiejszy? Bo do wczoraj u mnie pojawiała się szachownica i zaniki obrazu i dźwięku. Miałem włączony kanał z 14 dniową możliwością wyłączenia co zrobiłem. No nie dało się oglądać ani słuchać. Jak jest teraz ? Jeśli będzie już ok to znowu go włączę bo mnie kusi ten kanał. Proszę sprawdźcie i dajcie znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Gustlik napisał:

Dziś kolejny telefon i propozycja:

Superpremium   - w tym wszystkie kanały C+ oraz HBO=Go  (+ Mistrzowska Piłka) - 99,99 zł

ponoć w/w oferta nie zawiera 2x Cinemax, ale i tak tego nie oglądam ...
 

Wyżej wymieniona oferta posiada Cinemax. Brak Cinemax jest w Superpremium 4k, które jest za 109,99

Edytowane przez ircios
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca marca, obecnie miałem superpremium + i płaciłem 117 zł.

Dziś przedłużyłem:

Pakiet Superpremium+ 4K, CINEMAX, FOX Play, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play, NAJEM PVR

Superpremium+ 4K za 109,99 zł/m oraz za 124,99 zł/m dla Abonentów (08/19) L, Cinemax 0 zł 12 m i 15 zł 12 m dla Abonentów , Multiroom Standard C+ 0zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów

do tego dochodzi wymiana Pace na dekoder 4K za 5 zł./m-c,  0 za aktywacje.

Musiałem specjalnie dla mamy domówić Cinemaxy za średnią cenę 7,5 zł./m-c nie chcieli dać za 0 zł..

Także oferta jak dla mnie okey.

Takie pytanie jakie są dekodery 4K, czy jest wybór czy obojętnie jaki mi dadzą.

pozdrawiam

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...