Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Jacko1st napisał:

Mam pakiet Comfort+, płacę 65zł z dekoderem mediabox i wszystkimi zgodami. 

 

Umowa wygasa 31/07, wypowiedzenie już wysłane, dziś dostałem SMS, że proszą o pilny kontakt ale oczywiście czekam aż sami zadzwonią. 

Myślicie, że jest szansa na utrzymanie aktualnego pakietu w tej samej cenie + wymiana dekodera na 4K + pakiet z Ligą Mistrzów? Ewentualnie obniżenie ceny? :) 

Przepłacasz. Pakiet comfort+ dla nowych kosztuje 39,99.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Comfort+6 Canal Plus i otrzymałem propozycję gdzie utrzymuje to co mam dodatkowo dostaje kanały Polsat Sport Premium za 59,99zl.

 

Dobra oferta? Jest szansa na coś jeszcze? Może NC GO TV? 

 

Dodatkowo proponują dekoder mediabox za 3zl/msc ( mam jakiś starszy 500gb) 

 

Prosze o odpowiedź, na jutro umówiłem się na telefon :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to widzisz wcześniej pisałeś, że masz comfort a teraz comfort z c+. Moim zdaniem comfort z C+ i PSP za 59,99 warto. Co do dekodera pewnie masz turboboxa, mediabox na pewno trochę szybszy ale to już Ty musisz ocenić czy turbacz Ci sprawia problemy czy nie. NC+Go TV to ma każdy niezależnie od pakietu i bezpłatnie.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na myśli ncplus go tv gdzie można oglądać co jakiś czas inne filmy :). Nie o stronę www czy aplikacje gdzie można oglądać ich kanały na laptopie czy telefonie. Może powinienem napisać VOD ale aplikacja na dekoderze nazywa się tak jak napisałem.

 

Rozumiem, że ciężko będzie ugrać coś więcej, nawet dekoder? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Jacko1st napisał:

Mam na myśli ncplus go tv gdzie można oglądać co jakiś czas inne filmy :). Nie o stronę www czy aplikacje gdzie można oglądać ich kanały na laptopie czy telefonie. Może powinienem napisać VOD ale aplikacja na dekoderze nazywa się tak jak napisałem.

 

Rozumiem, że ciężko będzie ugrać coś więcej, nawet dekoder? 

Nazywa się to nc+go tv i jest darmowe, natomiast usługi w nc+go tv już są płatne (jak np. C+Seriale Extra) lub bezpłatne pod warunkiem posiadania pewnych opcji w pakiecie (np.C+VOD jest bezpłatne pod warunkiem posiadania w pakiecie 8xC+, przy 6 brak możliwości uruchomienia tej opcji).

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Dawid1992 napisał:

Umowa do końca roku . Obecnie pakiet Extra+Canal+ Eleven za 96 miesięcznie. Dekoder WifiBox+

Na co mogę liczyć w przyszłości? Zależy mi głownie na zbiciu ceny i nowym dekoderze ponieważ obecny często sie zawiesza?

Masz czas do listopada a to niemal pół roku. Kto może dziś wiedzieć jakie będą oferty za 6 miesięcy ?Może korzystniej będzie brać nową umowę, bo płacisz niemało za obecną ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

 

Po złożeniu wypowiedzenia, kilkunastu dniach na forum i kilku telefonach do DUK okazało się, że nie dadzą już nic więcej, więc zdecydowałem się na pozostawienie oferty, którą miałem dotychczas:

Wybrane usługi Pakiet Extra+, HBO, FOX Play, Filmbox Pack, HBO GO, Nat Geo Play, NAJEM MEDIABOX+
Wybrane promocje Extra+ 44,99 zł 15 m, a po tym okresie 48,99 zł/m dla Abonentów (03/18), HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abo nentów, Najem MediaBox+ ADB 0 zł/m dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
15 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 44,99  zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco w moje.ncplus.pl

 

Z tym wyjątkiem, że odpadło 2xC+ (Discovery i Seriale), w zamian doszły biblioteki Nat Geo Play i Fox Play. Filmbox po 1 miesiącu powinien wyłączyć się automatycznie.

 

W połączeniu z promocją Credit Agricole:

https://formularz.credit-agricole.pl/lead?lid=242626

abonament wyniesie 22,50zł / 15m + 100zł gratis :D

 

Pozdrawiam i do zobaczenia za 15 miesięcy,

 

donkamil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanowne forum po kilku(nastu) miesiącach

 

Czy ta oferta na pół roku przed końcem (31.12.2019) bez wypowiedzenia jest do akceptacji?

 

- Superpremium+ 99,99 zł 24 m, a po tym okresie 114,99 zł/m dla Abonentów,

- CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m,

- HBO GO 5 zł/m dla Abonentów,

- History 2,99zł/m dla Abonentów 

- Ultrabox 4K 15zł/m dla Abonentów

 

Aktualnie:

Exttra+ 8 Canal za 79,99zł

Przyznam się szczerze, że zależy mi na dekoderze 4K w rozsądnych widełkach cenowych, bo zakupiłem nowy telewizor Sony Bravia 4K. Co mi radzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 

 

Dostałem pierwszy telefon od NC+. Szukałem kiedy kończy mi się umowa i nie znalazłem, ale jako, że date zamówienia mam na 28.10.2017 i umowa na 24mce więc rozumiem, że do pażdziernika/listopada.

 

Na ten moment mam:

 

Eleven 15.90zl

Superpremium+ 99.99zł

MR Standard 15zł

 

Łącznie płacę 130.89zl

 

Po rozmowie zaoferowano mi to samo + kanały PolsatSport Premium, wszystko za kwote 136.89zł przez cały okres umowy - 24mce. Wypowiedzenia jeszcze nie wysyłałem. Jak widzicie tą ofertę? Czy jednak wypowiedzenie i czekanie na DUK to priorytet? Jaką cenę mógłbym wynegocjonować, bo taki pakiet byłby dla mnie naprawde spoko.

 

I czy to prawda, że jeżeli nie zrezygnowałem z Eleven Sports w ciągu 5 darmowych miesięcy to teraz już nie mogę do końca umowy? Tak mi powiedzieał konsultant, a chętnie bym z nich zrezygnował, bo nie ma tam nic co by mnie interesowało przez okres wakacyjny, to po co przepłacać.

 

Edytowane przez Kornelix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...