Jump to content

Kornelix

Users
 • Content Count

  21
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Kornelix

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

61 profile views
 1. Dałem przyzwolenie na klepnięcie jej z automatu, ale na mailu mam oferte z możliwością akceptacji/rezygnacji. Konsul do mnie ma dzwonić generalnie w sprawie internetu mobilnego, bo chciałem na próbę wziąć na moją wiochę jak to będzie śmigać i będzie okazja odrazu załatwić temat dekodera. Co do Orange, no ja chcę tu zostać, tzn. MUSZĘ niestety, mieszkam na za[beep]iu, gdzie dopływa tylko Orange, a o 4G/LTE można zapomnieć, no i stacjonarny mi potrzebny, bo z zasięgiem kiepsko. Generalnie zaproponowano 99.99zł za to co nowi za 109.99zł, ewentualnie z telefonem za 107zł miesięcznie. Chciałem dograć telefon i Orange Love za 99.99zł ale tego nie dopne raczej, bo już 2 razy rezygnowałem, na co oni, że już lepszej oferty nie dostanę i co mi się w ich usługach nie podoba, a na moją odpowiedź, że chciałem to co mi proponują + telefon za 99.99zł miesięcznie, to powiedzieli, że nie ma szans, to podziękowałem za rozmowę i się rozłączałem i chyba zgodzę się na te 99.99zł bez telefonu, aczkolwiek, zapytam co to za telefon i najwyżej pogonie na allegro. Rozbicie tego wszystkiego wyjdzie dużo drożej, bo chyba tel + internet w orange kosztuje 60-70zł miesięcznie, więc nie opłacalne jest rezygnowanie z tego pakietu w moim przypadku.
 2. Ok, dzięki Panowie. Wątpie, żebym ten dekoder dograł, ale zobaczymy. Szkoda, że z tymi z Orange nie da rady negocjować, na moją odmowę przyjęcia przedłużenia umowy na Orange Love pytają co mi się w ich usługach nie podoba, to mówie, że poprostu nie zamierzam płacić więcej niż dotychczas po czym się rozłączają ;/
 3. Spoko, sęk w tym, że MR za 0zł też można wyrwać o czym świadczą wpisy użytkowników i też o tym pisałeś, ale nie do końca tak jest, bo jak zwykle diabeł tkwi w szczegółach, bo nie nadmieniłeś, że chodzi o karty z cyfry, a te późniejsze karty można max do 10zł zrabatować, no nie każdy o tym wie. Dlatego podpytuje dokladniej, żeby wiedzieć na czym stoję jak jutro dostanę telefon zwrotny, bo widzę jest kilka kombinacji, które dla innych użytkowników się wykluczają. Zaakceptowałem umowę na 119.99zł czy to odpowiednio wysoka kwota?
 4. Nie, no ja mam WiFi PremiumBox z nagrywarką jako główny, o ten Czyli co, w moim wypadku wymiane na 4k z aktywacją mogę uzyskać za 0zł? Bo mi mówił, że 49,99 i jeszcze jak dobrze pamiętam dodatkowa opłata za najem dekodera miesięcznie.
 5. @ircios A no widzicie, i ja mam pewnie Conax/Cayman, bo podpisywałem umowe z NC+. A jak wygląda sprawa z dekoderem 4k i aktywacją? To już można rabatować do 0zł czy też są jakieś zależności?
 6. Ok dzięki. Sytuacja wygląda tak, przed chwiła zadzwoniłem do konsultanta, niestety rozmawiałem z innym, bo ten co mnie osbsługiwał, to nie ma go w pracy. No to korzystając z okazji podpytałem go o możliwość dekodera 4k i MR za 0zł i ten mi powiedział, że możliwość jest MR z 0zł, ale jedynie dla kart starej cyfry+ sprzed 10 czy tam 15lat, możecie to jakoś sprostować? Bo rozumiem, że różne karty są w obiegu Cameleony i inne jeszcze jak tak przeglądam forum. Czy znowu nie wierzyć im na słowo? Osobiście to nie wiem jaką mam karte, musiałbym sprawdzić jak będę w domu, ale pierwszy raz związałem się z NC+ chyba 4 lata temu.
 7. Ok. dzięki za pomoc. Ostatnio pytanko, bo konsultant mnie się pytał o to czy wycofuje wypowiedzenie umowy i czy zaakceptować za mnie nową umowę, odpowiedziałem twierdząco na oba pytania. I teraz tak. Na maila i tak dostałem wiadomość z umową do aceptacji/rezygnacji, więc jeżeli klikne, że rezygnuje to czy owa rezygnacja wejdzie w życie pomimo wcześniej automatycznej akceptacji przez konsultanta? Jeżeli rezygnacja wejdzie w życie, to wcześniejsze wypowiedzenie wchodzi ponownie w życie czy trzeba znów udać się do punktu i złożyć ją ponownie?
 8. Z tego co pamiętam z rozmowy to Fox Play i NG Play jest za free. Chciałem zejść z kosztów i mu mówie, że nie chce HBO GO, Fox i Nat Geo bo mi nie potrzebne, to mi powiedział, że jest w pakiecie. No nic, będę go cisnął o ten dekoder i niech zostaje te 119,99. Swoją drogą ten dodatkowy dekoder, to totalne gufno, muł jak nie wiem, dobrze, że ja go nie użytkuje, w dodatku ostatnio ostatnio co 2-3 dni prosi o kartę z głównego, ale rozumiem, że ten dodatkowy dekoder, to już kwestia załatwienia sprawy w punkcie NC?
 9. Dokładnie, za zero mogę go wziąć, ale nie za to co mi powiedział, bo po co, dla jednego kanału? Fakt, kupiłem ostatnio OLED 4K, ale czy nowy dekoder coś zmieni skoro tylko jeden kanał jest nadawany w 4k? Smiem wątpić, ale mimo wszystko, jesteś pewny, że przy przedłużeniu można otrzymać dekoder 4k za 0zł? Musi działać w trybie wifi, ten drugi dekoder nie musi być 4k. Jeżeli faktycznie tak jest, to gościu mnie oszukał, bo powiedział wprost, że nie ma takiej możliwości, aby go otrzymać go darmo, tylko aktywacja jak dobrze pamiętam 49,99zł, a za dekoder to już nie pamiętam ile mówił. Mówiąc zero, masz na myśli aktywację, opłatę miesięczną czy co? Abstra[beep]ąc już od samego dekodera, to jak wygląda oferta którą wkleiłem? Szczerze powiedziawszy 2 lata temu po poradach tutaj wprost powiedziałem konsultantowi, bez owijania w bawełnę, że jednak noszę się z rezygnacją z tej umowy, bo mam na to 14dni, ponieważ znajomy otrzymał lepszą ofertę na ten sam pakiet, a ja jestem u nich dłużej, płaciłem większe rachunki i nigdy nie zalegałem z płatnością. To są akurat fakty, a nie ściema. Podziałało, z tym, że chciałbym wiedzieć czy jeszcze coś można ugrać względem mojej oferty. Wkleje ją ponownie Przewertowałem kilka stron i widziałem ofertę niemal identyczną, z tym, że zamiast WIFi Premiumbox był najem HD za 109.99zł,. Zrobilem chyba błąd zlecejąc automatyczną akceptacje oferty przez konultanta, jak to wpływa na 14 dniowy termin rezygnacji z nowej umowy??
 10. Witam Rozmawiałem dziś z gościem, prawdopodobnie DUK, bo tel stacjonarny, rezygnację wysłałem. Oto co ugadałem i jest do akceptacji 119,99 zł przez cały okres umowy. Generalnie jestem zadowolony, bo zszedłem o 10zł na abonamencie, a mam dostęp do LM/LE. Może troszkę szkoda CInamaxów, ale i tak ich za często nie oglądałem. Chciałem dekoder 4k, ale gościu mi powiedział, że aktywacja 49.99zł i za dekoder trzeba więcej płacić, a jeżeli nie chce podwyższać abonamentu, to warto poczekać, aż te dekodery, będą za 10zł i warto patrzeć do nich na stronę w ofertach dla abonenta. Więc zrezygnowałem, bo w sumie dekoder 4k mi nie potrzebny, a zwykły dekoder i tak odbierze kanał 4k. Akceptować te 119,99zł? Jak uważacie?
 11. Ok. dzięki bardzo. Rozumiem, że jak dzwoni komórkowy to będzie to zwykły konsultant a jak stacjonarny, w tym wypadku, to chyba Kraków, to będzie to człowiek z DUK? A co myślisz o ofercie? Podstawa pewnie wysłanie wypowiedzenia co? Z tego co widze, w prognozach, ostatni rachunek na 130.99 płacę w listopadzie, a w grudniu już 150, czyli z początkiem września już mogę wysyłać wypowiedzenie? Najlepiej do punktu czy poleconym do Warszawy?
 12. Witam, dziś dostałem kolejną ofertę od NC+ Obecnie posiadam Superpremium+ 99.99zł Eleveny 15.90 MR 10zł Najem Wifi Premiumbox+ 5zł Razem płacę 130.89 Teraz mi zaproponowali to samo, dorzucili Polsaty Sport, zamiast Cinemaxów dali kanały Filmbox oraz włączyli C+4k - samo włączenie kanału, bez dekodera i to za cenę 134.99zł. Superpremium+ Eleveny MR Najem Wifi Premiumbox+ Polsaty Sport Filmbox zamiast Cinemax Włączenie C+4K cena: 134.99zł Chciałem zejść z kosztów, ale LM/LE na jesienne wieczory kusi. Warto brać tą ofertę czy czykać, bo umowwa do listopada? Mógłby któs podać nr. z DUK??
×
×
 • Create New...