Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy. Mam do końca umowy jakies 9msc. Obecnie mam start plus paczka canal plus. Ale nie oglądam i chciałbym płacić mniej. Interesuje mnie 9,99zl za start co patrząc na poprzednie posty jest możliwe. 

 

Czy można już teraz złożyć wypowiedzenie (oczywiście że skutkiem na koniec okresu oznaczonego) i spodziewać się telefonów z duk z umowami przedluzeniowymi? Konkretnie ten start za 9,99zl? Wiem że u konkurencji gdzie od lat byłem można było wysłać wypowiedzenie dużo wcześniej i na 6 Msc przed końcem odzywały się telefony z duka. I były ciekawe oferty przedłużeniowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

teraz mam dekoder turbo połączony dwoma antenami Astra i Hot Bird (ZEZ). Mogę jednocześnie nagrywać jeden a oglądać inny kanał.  Czy po wymianie dekodera na 4k ultrabox a nie zmieniając ustawień instalacji antenowej będę mógł nagrywać 2 różne kanały a oglądać inny?

I jeszcze jedno, czy wymiana dekodera sprawi że będzie działał szybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalogowałem się dzisiaj na swój panel i to co proponują to jakaś kpina...

Start+ z 6xC+Live - 54,99

Extra+ z HBO - 69,99

Comfort+ z 6xC+Live - 59,99

Extra+ z 6xC+Live - 69,99

Obecnie mam Start+ z 8xC+Live i płacę 44,99 - umowa do końca lipca. Wypowiedzenia nie wysyłałem jeszcze, codziennie wydzwaniają, ale nie odbieram na razie. Da radę coś ugrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Umowa wypowiedziana na koniec czerwca. Z racji 2miesiecznego pobytu za granicami kraju rozmowy prowadzone dopiero po powrocie do PL czyli od soboty.Do tej pory miałem 

Extra+ z 8 canal plus za 79.99 do tego HBO za 0zl na 24miesiace.

Szybko wynegocjowalem bardzo dobre warunki to samo plus mistrzowska pilka za  0zl, hbo go za 0zl,fox play i nat geo play za 0zl, filmbox 5zl.

Do tej pory posiadalem 2wifiboxy na cameleonach,teraz chce wymienic sprzet  na 4k i tu zaczynaja sie schody.

Kazdy konsultant podaje inne ceny.Wiadomo,ze za MR bede placic 10zl,natomiast chodzi o dekoder 4k i kanal 4k.Mialem proponowany rozstrzal ofert od dekoder 15zl + kanal za 10zl do oferty 10zl dekoder + kanal za 0zl.Na ta ostatnia oferte chetnie przystalem, poniewaz tak naprawde laczac to z rewelacyjna oferta banku CA (w przeciwienstwie do jednego madrali z forum przeczytalem dobrze warunki i wiem co zrobic,zebym to ja zyskal a nie bank ?)abonament wyszedlby mnie niewiele wiecej niz teraz place? Po wyrazeniu checi na taka oferte konsultant poprosil o chwile cierpliwosci,po powrocie stwierdzil,ze tak naprawde to oferty na dekoder i kanal wyswietla mu sie dopiero po zdaniu MR.Zapewnial,ze bedzie "pilnowal"wymiany w POS i podgra najlepsze warunki.Niestety takie zapewnienia mnie nie przekonuja,bo jak oddam dekoder i zaspiewaja ceny 15zl dek i 10kanal to juz nie bedzie taka super oferta...jestem umowiony jutro na rozmowe,kt ma skonsultowac sprawe z kierownikiem.Pytanie do userow z najwieksza wiedza na forum  lub osoby ktora miala podobna sytuacje@roberttosat @Pawel @shevchenko1987 czy spotkaliscie sie z taka sytuacja?jak moge uzyskac gwarancje,ze  cena tych produktow bedzie taka jak kt obiecal?jak po prostu ugrysc ten temat.

PS przepraszam za personalne oznaczenia ale mam malo czasu na zalatwienie spraw.

 

Edytowane przez hubson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ile faktycznie będziesz płacił abonamentu nie uwzględniając promocji CA? ja tak że mam umowę do końca czerwca, mi konsultant sam zaproponował za Comfort+ wszystkie Canały+ i dekoder 4k za 58zł. a gdy się zgodziłem to powiedział że musi się skonsultować z kierownikiem, wrócił po 5 minutach i powiedział że kierownik nie wyraził zgody, teraz już mają notatkę przy mojej umowie że tego pakietu nie mogę mieć taniej niż 63zł. jak zadzwonią jeszcze raz z tą samą ofertą to się zgodzę jak dorzucą MR  do tych 63zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie ma szansy na MR za 0zl,walcz o tanszy dekoder,choc do comforta za 22.5 bedziesz pewnie mial ciezko.

Bede placil za pakiet extra + 8canal plus + hbo z hbo go + Mistrzowska pilka 84.99.

za sprzet mam nadzieje placic 20zl (10MR i 10dekoder 4k).Z promocji bankowej otrzymam 460zl co daje prawie 20zl miesiecznie rabatu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca sierpnia. O co można powalczyć? Obecnie:

 

4K UltraBox + wifiBox + Multiroom + VIP Max + Polsat Sport Premium + Mezzo + Filmbox Arthouse + Eleven + C+4K + kolekcja Disneya + FOX Play + Nat Geo Play = 219 zł. 

Edytowane przez SatZnawca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą zadzwonił do mnie facet z numeru 22 358 62 19 - mam dla pana ofertę przedłużeniową, ale zacznijmy od dekodera, na co ja - nie dziękuję, nie macie dla mnie żadnego, ponieważ nie ma możliwości ułożenia własnej listy. Na co facet - proszę poczekać zapytam kierownika (o co???) i po chwili słyszę - rzeczywiście nie mamy takiego dekodera (mają mnie za idiotę?????), wróćmy więc do oferty. Interesuje pana LM (ja - nie), HBO GO (ja - nie), serwisy VOD (ja - nie) i  w tym momencie facet bezczelnie bez słowa rozłączył się. :shock:

 

Że co? Stwierdził, że nie ma sensu ze mną rozmawiać, ponieważ nic ze mnie nie wyciągnie?? Mieliście coś takiego???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwonili, udało się wyciągnąć Comfort +, dopełnienie do Extra do końca lipca, HBO za darmo do końca sierpnia, Dekoder 4k, Wszystkie kanały Canal+(razem z 4k) za 62zł\całość. Chciałem MR ale dodatkowo 10zł za WiFi Box-a, na razie nie potrzebuję więc podziękowałem, dodatkowo przesłał do banku Credit Agricole wniosek o obniżenie abonamentu przy założeniu konta( konta założyłem 4m-c temu, ale powiedział że może się uda jeszcze podpiąć, rozmawiałem z konsultantem z banku i powiedział że jak dostaną od nc+ wniosek to powinno się udać, zobaczymy)

 

 

Nie dostalem umowy na maila, zadzwonilem do nich, a oni ze Nie ma zadnych zmian na moim koncie, powiedzialem to co wynegocjowalem, powiedzial ze Nie moze zrobic takiej oferty bo musi byc oplata aktywacyjna za dekoder 4K 50zl,ale zeby mi wyzerowac ta oplate aktywacyjna dal mi na pol roku HBO za darmo, przyjalem oferte. 

Edytowane przez Speedy87kg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ ircions, 

Czy w tej chwili jest szansa na Superpremium za 99,99 i Eleveny za 7,90 na 12 miesięcy?

Płace za Suprpremium niecałe 112 zł z Elevenami, umowa koczy mi się we wrześniu, posiadam jeszcze dwa dekodery Pace, dzwonią ostatnio non stop, propozycje były za Superpremium z Elevenami i LM od 120 do 130 zł. 

Chciałem za 99,99 z 6 C+ i ostatecznie za 11,90 Eleven, to stwierdził , że w tej opcji nie ma LM . Negocjować  czy składać wypowiedzenie , bo jak czytam są oferty za 99,99  z całą zawartością 8x C+ i Liga Mistrzów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...