Jump to content

Speedy87kg

Users
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Speedy87kg

 1. Dzięki za odpowiedź, nie potrzebuję ustawiać anteny na astrę i Hotbirda, bo po co jak na hotbirdzie odbieram wszystko co mi nc+ daję czyli potrzebuję konwerter Wi Band do którego się wepnę dwoma kablami, a z drugiej strony wepnę te dwa kable do MS 5x8, a z niego już do każdego pokoju i będzie to działać tak?
 2. Im więcej czytam tym mniej wiem 🤣 mam nowy dekoder z nc+ 4K, w Wrześniu wprowadzamy się do nowego domku gdzie z każdego pomieszczenia idą na strych po dwa koncentryki + kable ethernet, co potrzebuję kupić by móc: 1. w salonie podłączyć dekoder 4K i w pełni wykorzystywać jego moc (chyba po przez Wi Band) 2. w pozostałych trzech pokojach podłączyć Multirumy z dyskiem (chyba że nc+ daję dekodery 4K do Multirumów to 4K) wyczytałem że jest coś takiego jak Multiswitch Johansson, ale czy on da radę w mojej instalacji, bo on ma tylko 4 wyjścia, a ja do swojej instalacji chyba będę potrzebował 8 wyjść (po dwa kable na dekoder), czy do anteny będę musiał ciągnąć 8 kabli, czy wystarczą tylko 2 a resztą zajmie się Multiswitch? jaki najlepiej wybrać konwerter (czy może konwertery są bez różnicy i każdy będzie działał), antenę satelitarną szukać 90cm. do takiej instalacji?
 3. Jakiś straszny [beep] mają w tym NC+, do mojego pakietu dodali jeszcze "Mistrzowską Piłkę" na cały okres umowy za 0zł 😂, a ja nawet ani razu nie wspomniałem o MP podczas rozmowy. Podsumowując: Comfort + na 24m-c dopełnienie do Extra+ do końca lipca HBO z HBO Go do końca Listopada 8x Canał+ i Canał+ 4K na 24m-c Mistrzowska Piłka na 24m-c Oczywiście dekoder 4K opłata miesięczna 62,50zł + przy wymianie dekodera na 4K 50zł za aktywację.
 4. Zadzwonili, udało się wyciągnąć Comfort +, dopełnienie do Extra do końca lipca, HBO za darmo do końca sierpnia, Dekoder 4k, Wszystkie kanały Canal+(razem z 4k) za 62zł\całość. Chciałem MR ale dodatkowo 10zł za WiFi Box-a, na razie nie potrzebuję więc podziękowałem, dodatkowo przesłał do banku Credit Agricole wniosek o obniżenie abonamentu przy założeniu konta( konta założyłem 4m-c temu, ale powiedział że może się uda jeszcze podpiąć, rozmawiałem z konsultantem z banku i powiedział że jak dostaną od nc+ wniosek to powinno się udać, zobaczymy) Nie dostalem umowy na maila, zadzwonilem do nich, a oni ze Nie ma zadnych zmian na moim koncie, powiedzialem to co wynegocjowalem, powiedzial ze Nie moze zrobic takiej oferty bo musi byc oplata aktywacyjna za dekoder 4K 50zl,ale zeby mi wyzerowac ta oplate aktywacyjna dal mi na pol roku HBO za darmo, przyjalem oferte.
 5. to ile faktycznie będziesz płacił abonamentu nie uwzględniając promocji CA? ja tak że mam umowę do końca czerwca, mi konsultant sam zaproponował za Comfort+ wszystkie Canały+ i dekoder 4k za 58zł. a gdy się zgodziłem to powiedział że musi się skonsultować z kierownikiem, wrócił po 5 minutach i powiedział że kierownik nie wyraził zgody, teraz już mają notatkę przy mojej umowie że tego pakietu nie mogę mieć taniej niż 63zł. jak zadzwonią jeszcze raz z tą samą ofertą to się zgodzę jak dorzucą MR do tych 63zł
 6. Jak będą znowu dzwonić to zaproponuje: 63zł(tak jak chcieli) za comfort+, Canał+, Canał+ 4K i dekoder 4K ale żeby dorzucili do tego multiruma, jak się nie zgodzą to niech spadają 🤣 w ostatni dzień gdy będzie umowa wygasała (30 czerwiec) zadzwonię i przedłużę sam comfort+ za 22,50zł, co jakiś czas dają na m-c luba dwa darmowe HBO więc jakoś to będzie 😅
 7. Walczę z konsultantami od dobrych 2m-c, teraz mam comfort+ za 25zł, umowa kończy mi się 30 czerwca (wypowiedzenie umowy złożone), dzwonią po kilka razy dziennie z nowymi ofertami, powiedziałem że interesuje mnie tylko i wyłącznie Comfort+ z Canałami+ z dekoderem i programem 4K, po którymś telefonie zaproponował mi jakiś konsultant tą ofertę za 58zł na 24m-c, zgodziłem się, a on po chwili powiedział że "Góra" odrzuciła wniosek i że najtaniej jak mogą zrobić to 63zł odparłem że są nie poważni i podziękowałem, teraz pytanie czy zadzwonią jeszcze (zostało 12dni) i się zgodzą na 58zł. czy już odpuszczą i zostanę tylko z netflixem? czy po rozwiązaniu umowy jeszcze dzwonią? w Plusie miałem taki przypadek że telefonicznie dawali mi gorszą ofertę, umowę rozwiązałem ale po paru dniach zadzwonili z działu"utrzymania klienta" i zaproponowali bardzo korzystne warunki. Dodam że jestem z NC+ ponad 10 lat. ps. dzisiaj dostałem sms-a "Taniej nie bedzie.Twoj pakiet tv juz od 22,50zł" czekać do końca czy faktycznie nie realna jest ta cena 58zł za comfort+ z dekoderem i canalem +?
×
×
 • Create New...