Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Umowa do 31.12.2018, bez wypowiedzenia za trzecim razem miła Pani zadzwoniła i udało się wynegocjować przedłużenie drugiej umowy, czyli:

Posiadałem: Extra+ 44,99 + Multiroom Standard 10 zł + Najem WifiPremiumBox 5 zł = 59.99 zł

Wynegocjowałem Comfort 22.50 zł + Dopełnienie do Extra 10 zł + Multiroom Standard 10 zł + Najem WifiPremiumBox 5 zł = 47.50 zł

 

Jako ciekawostkę podam fakt, iż konsultanci teraz wciskają jakiś nowy Comfort+, mam nawet rozpiskę kanałów, wrzucam ją poniżej. Pytanie do Was, czym się on rożni od starego Comfort+ ?

Nowy Comfort+ Lista

Edytowane przez rotter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rotter

Zmiany jakie zachodzą dla klientów, którzy podpisują nowe umowy lub przedłużają obecne umowy od 6 listopada dotyczą pakietu Start+ i Comfort+.

Jeśli chodzi o zmiany to kanał MTV Music Polska został usunięty z pakietu Start+ i Comfort+ i od teraz będzie dostępny wyłącznie od pakietu Extra+. Kolejna zmianą to usunięcie z pakietu Comfort+ oprócz MTV Music Polska, kanału BBC First HD, który od teraz będzie dostępny wyłącznie od pakietu Extra+. Ostatnią zmianą, która zachodzi to kanał BBC Lifestyle HD, który był dostępny obecnie wyłącznie od pakietu Extra+, to teraz od tej pory będzie dostępny od niższego pakietu Comfort+.

Przypominam, że powyższe zmiany dotyczą tylko osób, które od 6 listopada zawierają nowe umowy lub przedłużają obecne.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem bardzo miła i konkretna rozmowa z pracownikiem krakowskiego DUK.

Propzycja:

- Nowy Comfort+ 29,99 zł,

- Eleven Sports 11,90 zł/m,

- Multiroom Standard C+ 0zł/m,

- Najem Box+ w cenie 0 zł/m,

- Dopełnienie do Extra+ do końca roku za 0zł.

Proponowano mi także paczkę 6xC+ za darmo do końca lutego 2019 r., którą nie byłem zainteresowany.

Jednocześnie brak aktywnej paczki C+ wykluczył dobranie pakietu Polsat Premium.

Obniżenie wysokości opłaty za Nowy Comfort+ nie wchodziło w grę, ze względu na posiadany przeze mnie "stary" multiroom - tak poinformował mnie konsultant.

Po rozmowie z przełożonym skrócono mi czas obowiązywania umowy z okresu 24 m-cy do piętnastu.

 

Jestem zadowolony, bo utrzymałem multiroom po Cyfrze, mam umowę do lutego 2020 i pakiet Eleven. Wszystko to w cenie 41,89 zł/m-c.

Od stycznia włączę ewentualnie dopełnienie do Extra+, by mieć dostęp do Eurosport 2 i Eleven 4.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MarBlo napisał:

Obniżenie wysokości opłaty za Nowy Comfort+ nie wchodziło w grę, ze względu na posiadany przeze mnie "stary" multiroom - tak poinformował mnie konsultant.

Wykastrowali Comfort i chcą sprzedać to, jako coś cudownego. Tak mi się wydaje. Multiroom nie musi oznaczać, że nie dostaniesz tego pakietu taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszstkim,

Obecnie posiadam Extra+, 8C+, HBO, Filmbox Pack, MR Cameleon, PVR za 79,99

 

Bez wypowiedzenia zaproponowano mi:

Extra+, 8C+, HBO, Filmbox Pack, MR Cameleon, PVR dodatkowo Eleven oraz Polsat Sport Premium 1,2 na 24 mies za 89,94 1 miesiąc i 99,94 za kolejne 23 miesiące.

Z tego co mówił konsultant to kanały Polsatu można wyłączyć po za sezonem Ligi Mistrzów i wtedy 10pln mniej.

Z tego co czytałem na ostatnich stronach to mogę powalczyć o MP za 0 lub 5pln.

Nie dopytałem nc+ go jeszcze

Ogólnie nie wygląda to źle i może obejdzie się bez wypowiedzenia...

Czy można coś jeszcze ugrać?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czarny_figa
W dniu 7.11.2018 o 10:10, ircios napisał:

Nowe oferty zawsze na początku są tylko dla nowych. Możesz zadzwonić i się dowiedzieć. 

Znowu piszesz nieprawdę!!! W/W oferta czyli  

 

Extra+ + Canal+ 

HBO z HBO Go 

Cinemaxy  

Filmboxy  

Mistrzowska piłka

 Za 99.99zl jest dostępna przy przedłużeniu umowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś odbiera już Extra+ to po przedłużeniu umowy nie zobaczy różnicy w kanałach, dziwi mnie natomiast, że MTV Music będzie dopiero od Extra+. Przecież ten kanał to dawna VIVA Polska tylko z nowym logo, a wszyscy wiemy, że był to kanał bezpłatny, po przejęciu VIVY przez Viacom, mówiono, że kanał pozostaje bezpłatny dla operatorów, ale będzie kodowany bo licencje bo inne bzdety. A teraz się okazuje, że kanał wędruje do wyższych pakietów. Z bezpłatnego stał się płatny? Coś przegapiłem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej wartościowym kanałem już jest BBC First chociaż osobiście i tak nie oglądam.MTV Music również więc te zmiany mało mnie obchodzą.Martwi jednak sam proces "grzebania" przy pakietach.Do tej pory jeśli już to przesuwano kanały z Extra+ do Comfort+ dlatego ruchy przeciwne niepokoją.O wprowadzonym bałaganie już nie mówiąc.Teraz będą dwa pakiety Comfort+ z różna zawartością :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem od miesiąca w NC+. Dziś mi zaproponowano dopełnienie do Comfort+ w cenie 10zł. Ciekawe czy to ten nowy. Chociaż dla mnie nie ma różnicy bo interesuje mnie tylko sport. W sumie warto zapytać czy mi dadzą dopełnienie żeby pakiet wyszedł 22,50 zł i do tego C+ za 25 zł i by było OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, czarny_figa napisał:

Znowu piszesz nieprawdę!!! W/W oferta czyli  

 

Extra+ + Canal+ 

HBO z HBO Go 

Cinemaxy  

Filmboxy  

Mistrzowska piłka

 Za 99.99zl jest dostępna przy przedłużeniu umowy...

 Tak zawsze było z nowymi ofertami dla starych abonentow, ale skąd o tym możesz o tym wiedzieć?. Znowu pisze nieprawde???. Daruj sobiec takie teksty. Dodatkowo napisałem, aby zadzwonić i się dowiedzieć, bo nikt nie pisał o tym wcześniej. Tyle w temacie.

 

@jupiter. nc chce skusić abonentów na wyższy pakiet, aby więcej zarobić. To tylko o kasę chodzi. Tyle, że nie tędy droga. 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno od 1 listopada oferta świąteczna jest taka oferta jak poniżej 

Extra+ + Canal+ 

HBO z HBO Go 

Cinemaxy  

Filmboxy  

Mistrzowska piłka (do końca sezonu - chyba że przedłużą z CP to do końca umowy)

 Za 99.99zl jest dostępna przy przedłużeniu umowy

wczoraj ją zaakceptowałem + 9.95 Eleveny na 12 miesięcy potem można wyłączyć lub zobaczymy - no i oczywiście MR 2 Camele z jednym PACE 0 PLN - Pan się upierał co oczywiście nagrałem, że niezależne Camele będę miał na 2 lata. Wcześniej miałem Super premium za 99 PLN + FilmBox za 5 PLN - do końca stycznia. W październiku z identyczną ofertą dzwonili do mnie za 139 PLN.

 

Mam 14 dni na zrezygnowanie z oferty - jak ktoś uzyska lepszą w tym czasie i zobaczę, to pewnie tak uczynię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czarny_figa

Wiem o tym,ponieważ bardzo dobrze znam zasady i promocje z DUK. Na kazda nowa promocje dla nowego klienta jest odpowiednik w DUK. Któryś raz z kolei widzę,że piszesz coś co Ci się wydaje a nie jest prawdą.Jesli czegoś nie wiesz nie pisz proste.

2 godziny temu, ircios napisał:

 Tak zawsze było z nowymi ofertami dla starych abonentow, ale skąd o tym możesz o tym wiedzieć?. Znowu pisze nieprawde???. Daruj sobiec takie teksty. Dodatkowo napisałem, aby zadzwonić i się dowiedzieć, bo nikt nie pisał o tym wcześniej. Tyle w temacie.

 

@jupiter. nc chce skusić abonentów na wyższy pakiet, aby więcej zarobić. To tylko o kasę chodzi. Tyle, że nie tędy droga. 

Wiem o tym,ponieważ bardzo dobrze znam zasady i promocje z DUK. Na kazda nowa promocje dla nowego klienta jest odpowiednik w DUK. Któryś raz z kolei widzę,że piszesz coś co Ci się wydaje a nie jest prawdą.Jesli czegoś nie wiesz nie pisz proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...