Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6xC+ extra - 72,50
hbo/hbo go - 20
eleven     - 11,50
== 104 zl (ewentualnie to samo bez HBO/HBO GO za 20 zl mniej na caly okres)

-LM do czerwca 2019 gwarantowane gratis

-pierwszy miesiac gratis

-umowa na 15 miesiecy (cameleony MR po C+)

 

czy daloby rade jeszcze cos z tego uszknac ? albo dodac jakies uslugi w gratisie ?

slyszalem kiedys o promocji 8xC+ ekstra z HBO za 79 zl ? albo hbo 6m gratis?

Edytowane przez Don kichot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MarBlo

Comfort 22,50 zł

Dopełnienie do Extra (zamiast ESP2HD) 10 zł

Eleven 11,90 zł lub jak Ci się uda 7,95 zł (choć nie sądzę)

MR Standard pewnie masz po C+ skoro masz DSI83, więc dalej za 0 zł

suma: 44,40 zł lub 40,45. Bardziej prawdopodobne 44,40.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przedłużyłem umowę, głownie ze względu przedłużenia praw do Ligi Angielskiej, posiadam:

Pakiet Start+ z  (6) Canal+ i dwoma dekoderami.

Polsaty z Ligą Mistrzów za free.

HBO 5 miesięcy free.

Razem 75 zł.

Jak dla mnie dobra cena za tyle sportu, bo reszta kanałów to w większości [beep], za który nie warto płacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to HBO rowniez z HBO GO? A po 5m mozesz wylaczyc albo przedluzyc na jakichs warunkach, typu 20 czy 25 zl/m?

A ta LM zdaje sie jest za friko tylko do konca tego sezonu.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości. Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO jest naturalnie z GO. Babka mówiła, że  nie może mi rozdzielić, potem mogę wyłączyć lub przedłużyć za 25zł, a Liga Mistrzów jest za darmo do końca mojej umowy, jeśli nc+ przedłuży umowę z Polsatem. Jak nie przedłuży to do końca obecnego sezonu.

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Nazwy własne piszemy wielką literą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6x C+ na dwa dekodery za 75 zl to duzo? Maksymalnie, co ludzie dostaja to 72,50 zl, ewentualnie 69,99, ale to chyba z miesiacem gratis na 24M, a nie 15 M.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości. Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko przez brak multiroomu w pakiecie Start+, dlatego nie mogłem wziąć Canal+ za 25zł  i dlatego taka cena. No, ale fakt, bynajmniej Liga Mistrzów za darmo. :)

Edytowane przez Barti
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, sheldoncooper7373 napisał:

(...)a Liga Mistrzów jest za darmo do końca mojej umowy, jeśli nc+ przedłuży umowę z Polsatem. Jak nie przedłuży to do końca obecnego sezonu.

 

Do konca obecnego sezonu pilkarskiego, czyli maja 2019? Czy do konca roku kalendarzowego 2018?

Pozniej pewnie bedzie za 5, czy 10 zl na miesiac.

Edytowane przez Don kichot
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Po kilkunastu latach oddałem dzisiaj sprzęt do nc+. Po złożeniu wypowiedzenia  nie otrzymałem żadnego telefonu z jakąkolwiek propozycją dalszego korzystania z tej platformy (wszelkie zgody udzielone). Może ma to związek z tym, że korzystałem z dwóch Cameleonów na swoim sprzęcie (do czasu kiedy skutecznie mi to uniemożliwili)... Moje pytanie dotyczy postępowania konsultantów nc+. Czy po zakończeniu umowy, oddaniu sprzętu, całkowitym rozliczeniu się z nimi można jeszcze oczekiwać jakiegoś telefonu z propozycją powrotu? W ICA wszystko mam już wyczyszczone, nie ma czegoś w stylu "propozycje dla Ciebie". Ciekawostką jest natomiast to, że dalej mogę korzystać z nc+ GO. Krótko mówiąc, mogę się jeszcze odezwać, czy jestem już dla nich obcym? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. ? Moja umowa skończyła się 31 października. Dziś telefon i rozsądna propozycja: Comfort+ za 22.50zł, na którą wyraziłem zgodę. Oczywiście na maila przyszła oferta do akceptacji, której póki co nie zrobiłem. Po konsultacji z żoną doszliśmy do wniosku, że jednak będzie nam brakować Canal+ i stąd moje pytanie do Was. Akceptować ofertę "gołego" Comfortu+ i starać się dobrać jakoś pakiet Canal+, czy lepiej zrezygnować z oferty? W przypadku rezygnacji co by się stało? Umowa przejdzie na czas nieokreślony, czy mam 14 dni na rezygnację? Jak podejść do tematu?

Edytowane przez Miichaaal
Błędy konstrukcyjne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, krzyniom napisał:

(...) Krótko mówiąc, mogę się jeszcze odezwać, czy jestem już dla nich obcym? ;-)

 

o ile mi wiadomo po oddaniu sprzetu juz 'po ptokach'

 

9 minut temu, Miichaaal napisał:

(...) W przypadku rezygnacji co by się stało? Umowa przejdzie na czas nieokreślony, czy mam 14 dni na rezygnację? Jak podejść do tematu?

 

Tutaj chyba ma znaczenie, czy umowa wchodzi w zycie od razu z zasada natychmiastowej wykonywalnosci, czy tez nie. Jesli nie to zdaje sie, ze mozesz w ciagu tych 2 tyg ja wypowiedziec, ale moze ktos bardziej doswiadczony w bojach sie wypowie.

 

PS. Czy komus udalo sie dostac LM za 0zl przy 15 miesiecznej umowie? Albo np. do konca maja/czerwca 2019?

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Miichaaal

Tak, śmiało możesz akceptować i potem po wejściu warunków bez problemu na infolinii abonenckiej włączysz opcję dodatkową CANAL+ za 25 zł/m na 6 miesięcy zobowiązanie i potem 40 zł/m lub jeśli uprosisz konsultanta, żeby poszukał promocji w stałej cenie za 25 zł/m w zobowiązaniu do końca okresu oznaczonego umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam ostatni miesiąc umowy.W tej chwili mam 6C+ Extra za 69,90,Eleven 11.90 i MR dwa Cameleony.Chciałem się dowiedzieć czy dostał ktoś na przedłużenie 8c+ Extra za 69,90?? Wiem że można brać łamańca z comfortem i dopełnieniem do extra i c+ za 25zł.Wolałbym mieć Extra i 8C+ za 69,90 tylko nie wiem czy to możliwe.Widziałem że były oferty za 79,90 ale czy są za 69,90??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca kwietnia i w ICA pojawiły się pierwsze propozycje :P

 

Zrzut-ekranu-z-2018-11-03-09-01-57.png

 

Szału nie ma, bo obecnie moja oferta to:

 

1) Comfort+ - 27,50 zł / 15 m-cy

 

2) Dopełnienie do Extra+ - 10,00 zł / m-c

 

3) Canal+ - 25,00 zł / m-c

 

4) Canal+ 4K UHD - 10,00 zł / m-c

 

Czyli sumarycznie: 72,50 zł / m-c ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, shevchenko1987 napisał:

(...)

1) Comfort+ - 27,50 zł / 15 m-cy

2) Dopełnienie do Extra+ - 10,00 zł / m-c

3) Canal+ - 25,00 zł / m-c

 

4) Canal+ 4K UHD - 10,00 zł / m-c

 

Czyli sumarycznie: 72,50 zł / m-c ;)

 

Czy Comfort+/Dopełnienie Extra+/Canal+ rozni sie czymkolwiek pod katem zawartosci kanałow od "zwykłego" pakietu Extra+ z 6xC+ ?

 

Płacisz tylko za kanał C+ 4K UHD a dekoder 4K i MR na caymanach masz gratis ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...