Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 31.10.2018 o 21:36, ircios napisał:

Aneksujesz na Start za 9,90, a potem dobierasz dopełnienie do Comfort za 10.

No tak dobrze to chyba nie będzie.

Może niejasno się wyraziłem, obecnie płacę 19,90 za Start, chciałbym przedłużyć z zamianą na Comfort za 22,5.

Aneksowanie z 19,9 na 9,9 za Start to chyba raczej niemożliwe jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam za ile można wyrwac Polsaty premium w pakiecie Comfort 22,5zł, dopełnienie do extra 10zł, C+ 25zł i eleven 11,90.Szukałem kilka stron wstecz ale niestety nie nie znalazłem na ten temat.Da rade wyrwac za 0zł czy będą sie upierac z jakąś opłatą?? Wiem że dużo osób teraz przedłuża umowe z takim łamańcem i jestem ciekawy Polsatów gdyż z końcem miesiąca też mi się kończy umowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Kończy mi się kolejna umowa z NC+ i chciałem się zapytać o ofertę jaką dostałem.

1. zaoferowali mi 131zł za Superpremium + HBO + Cinemax + Eleven (tyle teraz płacę)

2. zaoferowali pakiet mistrzowska piła (piłka na Polsatach) - dodatkowo 5zł/m-c i umowa na 24m-ce (brak możliwości na 12m-cy).

Ale jak zostaje przy starym dekoderze.

3. zaoferowali dekoder 4K za 15zł/m-ce, brak możliwości modułu CAM (dlaczego nie ma możliwości???)

Teraz ma własny dekoder i kartę Cameleon. Czy będę miał jakieś problemy jak zostanę przy własnym dekoderze i karcie Cameleon???

4. zapomniałem się zapytać jakie są możliwości multiroom przy własnym dekoderze a jakie przy dekoderze 4k?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Don kichot napisał:

Cy wiecie, jak wygląda kwestia wypowiedzenia umowy gdybym się zgodził na jej reaktywacje już po jej wygaśnięciu, ale przed oddaniem sprzetu?

Czyli np. umowa do końca października, zwrot sprzętu do 14 listopada. Miedzy 1, a 14 listopada podpisuję umowę i po takim telefonicznej reaktywacji jest zdaje się 14 dni na ewentualna rezygnację,tylko że wtedy, zdaje się, trzeba by ponownie złożyć wypowiedzenie od pierwszego, czyli ewentualna opłata za pełen grudzień bez żadnych zniżek uwzględnionych?

 

Oczywiście przysługuje Ci prawo 14 dni na odstąpienie w przypadku zawierania umowy na odległość. Już piszę jak to wygląda. Przykładowo 10 listopada wznawiasz umowę z nowymi warunkami promocji. Jednak powiedzmy nie podobają Ci się one i robisz odstąpienie 20 listopada. Wtedy nc+ wycofuje nową ofertę i następuje przywrócenie starej oferty na warunkach (jeśli czas oznaczony umowy skończył się z końcem października, to warunki są jak na czasie nieoznaczonym) takich jak w poprzedniej umowie. Jeśli chcesz całkowicie zrezygnować to nie wystarczy samo odstąpienie, trzeba złożyć znów wypowiedzenie umowy. W przypadku wypowiedzenia obowiązują normalne zasady, składasz powiedzmy 25 listopada wypowiedzenie to umowa z końcem grudnia się zakończy. Kwestia opłat - listopad będzie na pewno za darmo, bo tak jest przy reaktywacjach (czasem nalicza opłaty za dekodery), natomiast za grudzień powinieneś zapłacić kwotę odpowiadającą umowie na czas nieoznaczony według warunków starej promocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

8 minut temu, rafi22 napisał:

Wiem, że przy karcie cameleon nie będę mial 4K, tylko czemu nie mogę dostać modułu CAM? 

A jak jest multiroom to mam 2x dekodery 4K?

Moduł wyklucza usługę multiroom.Kiedyś jedyną opcją było podpisanie nowej umowy na moduł.Nie wiem czy coś się zmieniło w tej kwestii.

W usłudze multiroom jeden dekoder to 4K a drugi wifibox+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, kubus.kul napisał:

 

Oczywiście przysługuje Ci prawo 14 dni na odstąpienie w przypadku zawierania umowy na odległość. Już piszę jak to wygląda. (...)

 

Dzieki za konkretną odpowiedź

 

42 minuty temu, Pawel napisał:

 

Moduł wyklucza usługę multiroom.Kiedyś jedyną opcją było podpisanie nowej umowy na moduł.Nie wiem czy coś się zmieniło w tej kwestii.

W usłudze multiroom jeden dekoder to 4K a drugi wifibox+.

 

Generalnie posiadacze cameleonow z usługa multiroom chcący oglądać kanał C+4K sa generalnie w ciemnej du... oczywiście można używać własny dekoder i oglądać pie.rdoly na kanałach FTA 4K ale zmiana na dekoder 4K od nc+ wiąże się ze zmiana kart na Cayman dodatkowe 10zl za MR dodatkowe 10zl za sam kanał dodatkowe 15zl za dekoder 4K od nc+, łącznie 45zl/mies więcej, kogoś tu zdrowo.. 

 

Rozsadną opcją jest korzystanie z tego modułu CI+ na własnym dekoderze tylko że znów klientowi rzucane są kłosy pod nogi, trzebaby zrezygnować z aktualnej umowy z cameleonami kupić prepaid po miesiącu przejść na umowę oczywiście aby wykupić kanał C+ 4K trzeba wykupić paczkę C+ można kombinować z opcja comfort+ i dopelnieniami ale znów aby to zrobić trzeba śledzić fora i kombinować, a to jest patologiczną sytuacją, problemem staje się MR który się ma na cameleon a w tej wersji jest to już niemożliwe, no chyba ze ma się za dużo pieniążków.. 

 

wniosek jest zatem taki olać to i pogooglaj słowo klucz card sharing ;-) taki przynajmniej wniosek płynie z tych patologicznych procesów aby człowiek mógł obejrzeć jeden cho.ler.ny kanał 4K

Edytowane przez Don kichot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, tweed77 napisał:

 

 

Złożyłem wypowiedzenie umowy.

Jak mi zostało niecałe 2 miesiące do rozwiązania umowy to w ramach przedłużenia dostałem Start+ za 9,99 zł.

W jakiej cenie i czego dotyczyło wypowiedzenie, jeśli można wiedzieć, bo trudno mi uwierzyć, że kolega dostał Start+ za 9,99 aneksując umowę na Start z ceny 19,99.

 

Edytowane przez arzak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie mam umowę na czas nieokreślony.

 

Mam:

 

Pakiet Extra+ z Canal+ (6)

Eleven sports

Najem Pace PVR oraz sagecom 

Multiroom Cameleon

oraz mam do końca roku Polsat Sport Premium

 

obecnie płacę za to 88,80 zł.

 

Chodzi mi przedewszystkim czy da się wynegocjować Polsat Sport Premium za 0 zł ?

 

Jak wy byście postąpili. Pewnie będą żądać za to dodatkowo 10 zł. To już jest prawie 100 zł za abonament to dużo. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Umowa do końca roku. Aktualnie posiadam Extra + z 8C+ do tego HBO i HBO GO i PVR za łącznie 84,99 (umowa była na 2 lata). Telefony się urywają. Te które odebrałem oferują to co przedstawiłem za kwotę ponad 100 zł. Jest szansa na utrzymanie tego co mam w takich samych pieniądzach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Umowa do 31.01.2019 r. Nie wysłałam jeszcze wypowiedzenia.

Do tej pory: Pakiet Extra+ z Canal + (8 Canal+),HBO - 0 zł/mies , Najem PVR - 0 zł/mies, Multiroom Standard - 0 zł/mies za 79,99zł. Chciałam to samo, za tyle samo.

Przed chwilą telefon z nr telefonu 532 891 100 Pan konsultant zgodził się na moją propozycję. Dobrałam jeszcze History i H2 za 2,99 zł . Razem do zapłaty 82,98zł /mies. Umowa na 24 miesiące. Jestem zadowolona. Do zobaczenia za 2 lata.

 

Drogi Abonencie,
dziękujemy za ponowne wybranie oferty nc+.
Poniżej przedstawiamy szczegóły uzgodnionej telefonicznie oferty.

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługiPakiet Extra+ z CANAL+, HBO, Filmbox Pack, History HD_H2, MULTIROOM STANDARD, NAJEM PVR

Wybrane promocjeExtra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (03/18), HBO 0 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 82,98 zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco w moje.ncplus.pl

Ps. Zastanawia mnie tylko ten Filmbox Pack ? Pan mi go proponował za bodajże 5 zł miesięcznie ale nie chciałam. A tu się on pojawia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolę dać na piwo. ??  Kiedyś miałam i nie za bardzo mi odpowiadało. Czy konsultant wcisnął mi  Filmbox Pack bez mojej wiedzy? Wyraźnie odmówiłam - mam nagranie. ?

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...