Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@ircios, mówiłeś że płace za dużo za ten pakiet.

Jak myślisz za ile się da najtaniej to wyciągnąć?

Przypomnę jeszcze raz, obecnie mam:

- Superpremium+ - 99,99 zł

- HBO GO - 5 zł

- Filmbox - 5 zł

- Eleven Sports - 11,90 zł

- Dekoder MR - 10 zł

- Najem Mediaboxa - 5 zł

Obecnie za to płaciłem 136,89 zł. 

Proponowali to samo z wymianą dekodera na ten 4k, za 146,89 zł i aktywacją 49 zł.

W sumie to samo, tylko najem dekoder się zmienia :P

 

@kingofsouth, kolego ile płacisz za ten pakiet co masz? :D

Pamiętam Cię, i to że zawsze cisnąłeś pakiety do minimum ;D 

Edytowane przez Tomkowic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jeszcze nie wszystkie partie kart Cameleon na MR mają w systemie info o wymianie i konieczności. Oni to będą robić stopniowo i powoli bez wkurzania abonentów. To ma być naturalna wymiana rozłożona na kilka lat ale już się zaczeła. :-( Ci co mają aneksowane umowy na MR z Camelami to gratuluje mieli szczęście i nie byli w partii kart objętych wymianą obowiązkową na razie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jeszcze nie wszystkie partie kart Cameleon na MR mają w systemie info o wymianie i konieczności. Oni to będą robić stopniowo i powoli bez wkurzania abonentów. To ma być naturalna wymiana rozłożona na kilka lat ale już się zaczeła. :-( Ci co mają aneksowane umowy na MR z Camelami to gratuluje mieli szczęście i nie byli w partii kart objętych wymianą obowiązkową na razie.

Osoby z dwoma kartami Cameleon w Multiroomie post C+ mogą spać spokojnie, jeśli mają do tych kart wydane w najmie dwa dekodery od nc+. Tym osobom jedynie w razie awarii kart Cameleon zostaną wydane w punkcie na wymianę serwisową tylko karty Cayman, jeśli dekodery wydane do umowy je wspierają. Poza tym i tak od 27 lipca 2017 roku, w Multiroomie post C+ dla Abonentów z dekoderami WiFi PremiumBox+(główny) i WiFi Box+(dodatkowy) obowiązuje funkcja kontroli odległości sprzętu.

Także problem z przedłużeniem umowy dotyczy tylko osób z dwoma gołymi kartami Cameleon na umowie.

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było Superpremium 99,99 + ManPack 5 + Filmbox Pack 5 -umowa do 30.06. Przedłużone dziś na następujących warunkach:

Wybrane usługi

Pakiet Extra+, CANAL+, HBO, Filmbox Pack, HBO GO, MULTIROOM STANDARD, NAJEM PVR

Wybrane promocje

Extra+ 44,99 zł 15 m, a po tym okresie 48,99 zł/m dla Abonentów (03/18), CANAL+ 25 zł 6 m i 40 zł/m dla Abonentów, HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 2 m i 25 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)

od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
15 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 69,99 zł
 

 

Comfort+ był dla mnie do końca za 34,99. Nie czekałem do 1 lipca.... :)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytaj ze zrozumieniem. Kto ma taniej lub podobne pieniądze po zakończeniu czasowej umowy i regulaminowym przejściu na czas nieokreślony? [...] Chcesz czas nieokreślony z ceną jak z lojalki, to na dzisiaj plus 7 zł. Nie negocjusz, czas lojalki mija, wchodzisz w wspomniany, regulaminowym czas nieokreślony, bulisz wg cennika z ich strony internetowej z cenami dla nowego. 

Przykładowo, obecnie płacę 82 zł za Extra+, 8C+ i Eleveny. W sierpniu nie przedłużę i nie wypowiem, więc umowa wejdzie w czas nieokreślony z cenami https://ncplus.pl/sklep/promocje

 

Nie jest to prawdą. Wszystkie umowy w nc+ objęte są już promocją ETO. Dotyczy ona głównych pakietów i wygląda to następująco:

pakiety start+, comfort+, extra+ na okresie nieoznaczonym +4 zł do "starej" ceny,

pakiety start+ z 6 i 8 canal+, comfort+ z 6 i 8 canal+, extra+ z HBO, extra+ z 6 canal+  na okresie nieoznaczonym +7 zł do "starej" ceny,

pakiet extra+ z 8 canal+ na okresie nieoznaczonym +9 zł do "starej" ceny,

pakiety superpremium+ i wyższe na okresie nieoznaczonym +15 zł do "starej" ceny.

Do tego nie wzrastają opłaty za sprzęt czy multiroom.

Oczywiście są pewne wyjątki jak jakieś rabaty reklamacyjne, czy promocje czasowe np. reklamacyjne dodatkowe pakiety na 24 msc. za 0zł. Wtedy żeby mieć to samo, cena na okresie nieoznaczonym wrasta bardziej niż o te wspomniane wyżej przeze mnie stawki.

 

Ja abonentem nc+ formalnie jestem od końca maja tego roku, gdy znajomy przekazał mi swoją umowę, którą i tak współdzieliliśmy, bo miał multiroom na 2 niezależne karty. Postanowiłem sobie ją jeszcze zostawić na okresie nieoznaczonym, ze względu na c+ i mecze które mnie interesują. Od lipca teraz jestem na okresie nieoznaczonym, nic nie robiłem, nie składałem wypowiedzenia itd. Bo oferty i tak lepszej nie dostanę, a płacę tylko 4 zł więcej. Mam start+ za 9,99 zł i canal+ za 25 zł, czyli rachunek do tej pory wynosił 34,99 zł, od lipca wynosi 38,99 zł. Dekodery i multoroom pozostały za 0 zł.

Edytowane przez kubus.kul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do 30 czerwca. Sygnał wyłączony 1 lipca (pech chciał, że to niedziela). Dzisiaj o 9:01 telefon z ich strony: Comfort za 22,50zł dopełnienie do Extra do końca sierpnia, 2x MRS 10zł (pierwszy dekoder zrabatowany do 0zł, drugi 10zł). 
Uzyskałem to co chciałem, czyli zejście z pakietów, które do końca czerwca nie była możliwa za cenę niższą niż 44,99zł (comfort i 2xMRS).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do końca sierpnia Extra+, 6C+, 69.90 i 5 zł za WifiPremiumboxa. I tutaj mam pytanie: Dekoder bywa denerwujący, niekiedy łapiąc zawiechę przy włączaniu. Który z dekoderów polecacie, żeby wybrać na kolejną przygodę spod znaku nc+ (o ile zostanie mi zaproponowana umowa zadowalająca mnie). 

 

Co do samej umowy to będę starał się zejść do Comfort + w cenie 22.50 jak było tutaj podawane, z dopełnieniem do Extra za 10 zł/m i dobraniem 6c+. Co z tego wyjdzie - nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Długie negocjacje , wysłane wypowiedzenie w punkcie i dziś oferta satysfakcjonującą tj :

 

Extra+

8C+

HBO

Multiroom (cameleon)

2x WiFi Box

 

W cenie 84,99zl/ m-sc

 

dodatkowo :

 

Sundance (6 msc gratis)

FilmBox (1 msc gratis)

 

do tej pory powyższą ofertę miałem za 79,99zl 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam umowa do końca Lipca 2018. To co w podpisie dzisiaj telefon przed chwilą.

 

Extra 8C+, 3XHBO plus Dekoder Wifi Premium na 24 miesiące za 84,99zł nic taniej się nie da twierdziła miła i dość ogarnięta Pani. Porozmawialiśmy o prawach TV i sporcie i że nie może choć bardzo by chciała przedłużyć. Na koniec powiedziała że jak coś to do 14 sierpnia muszę zdać dekoder ale ma nadzieję że zostanę ....

 

Czy ktoś dostał ostatnio to za 79,99zł?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonili kilka razy do mnie. Za każdym razem odmawiałem, bo oferta była żałosna. 

 

Potem zlożylem wypowiedzenie i zadzwoniłem do nich ze dwa razy. Wciaz to samo. Dopiero za trzecim razem postawiłem sprawę jasno, i to ja im zaproponowałem te warunki, a nie oni mi. No i w końcu się udało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozbijając to kwotowo wychodziłoby: 27,50 zł (Comfort+) + 25,00 zł (Canal+) + 11,90 zł (Eleven) + 10,00 zł (MR) = 74,40 zł, czyli w porządku. :)

 

Widze w podpisie, że masz dopełnienie do Extra za 10 zł. Myślisz, że jak zadzwonię do nich, to dostanę to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz / musisz dzwonić i pytać. Mi się udało otrzymać za pierwszym razem. Niektórzy piszą, że po 2-3 próbach dopiero im się to udało. Niektórzy pisali, że dla nich nie ma wcale. Sprawdź jaką masz promocję na moje.ncplus.pl odnośnie dopełnienia. Ja miałem wyjściowo za 15 zł / m-c. Powodzenia :)

 

Canal+ dostałeś na całą umowę?

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 miesięcy, ale z tego co czytałem, to bez problemu przedłużę to do końca umowy za te 25 zł.

 

A takie pytanie mam:

 

Niektórzy płacą tutaj za najem dekoderów, a ja mam turboBox i wifiBox w cenie abonamentu. Od czego to zależy?

Edytowane przez matfit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja przedłużyłem w punkcie na wznowienie i dostałem co chciałem.

Start+ 9,99/15 msc

Canal+ 8 za 0zł 3 msc potem 30 zł

HBO za 0 zł 6 mscy potem 25 zł

HBO GO 0 zł 2 msc potem 5 zł

History HD/ H2 HD za 2,99 zł

Najem turbobox+ 5 zł

Do tego 3 dodatkowe MR 3x10 zł

Średnio wychodzi mi 83.33

Także wytrwałości w negocjacjach. Lepiej dogadać się z Panem w nc+ w swoim mieście niż tracić czas na rozmowy z infolinią. Pozdrawiam

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez walczyłem z tym systemem , przy złożonym wypowiedzeniu i ostatnim miesiącu trwania umowy (pakiet Extra , 8C+) można ugrać :

 

HBO 24m-sc za darmo

Soundance 6m-sc za darmo

FilmBox 1m-sc za darmo

 

Kontakt byl z nr 122947879

 

Dobrze rozumiem Panowie, że wypowiedzenie już nic wielkiego nie daje? Skoro przez tel przed wypowiedzeniem dają tą samą cene na 2 lata za Extra+ 6xC+? tj 69,99 na 2 kartach Cameleon. 

Jak wyślę wypowiedzenie to nie będę mógł ewentualnie przejść na bez terminówkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...