Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I to mi odpowiada 9zł więcej nie doprowadzi do bankructwa a przynajmniej nie ma obowiązku wiązania w żadną umowę dłuższą. Jedyny minus to ominą mnie promocje + miesiąca , no ale coś za coś :)

Z tym że mnie najpierw mówili, ze 9 zl więcej, a pierwszy rachunek po zakończeniu umowy i na czasie nieokreślonym byl o 29 zl więcej. Rzekomo za wynajem Pace.

 

Wysłane z mojego SGP512 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie proponowali Ci VIP+ a nie VIP+Max

Za 139.99zł faktycznie proponowali VIP+ a za Vip+Max z ceny 179.99zł (standard dla wszystkich) zjechali na 154.99zł, moja propozycja była że za Vip+Max zapłacę 139.99zł, a reszta bez zmian, niestety konsultant stwierdził że na obecną chwilę nie mają takiej promocji.... do końca umowy mam jeszcze 5.5 miesiąca więc dzisiaj wysłałem wypowiedzenie i spokojnie czekam co będzie dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, dostał ktoś ostatnimi czasy 6x Canal+ za 20 zł, przynajmniej na pół roku? Obecnie mam Komfort i 6 canal+, Eleven umowa do końca kwietnia i złożone wypowiedzenie. Zacząłem rozmowę z konsultantem z chęcią dostania Komfort za 22,5, 6x C+ za 20 oraz Eleven 7,95. Zaproponował Komfort za 34, 8xC+ za 25 i Eleveny 7,95, ewentualnie zejście na pakiet Start za 17,5. Plus  2,5 zł za umowę na 15 miesięcy, zarzekając że nie ma i nigdy nie było 6X C+ za 20 zł. W tej chwili zastanawiam się czy nie spróbować negocjować Startu za 9,99 dobierając do niego C+ i Eleveny.

Ja dostałem po zakończeniu umowy Start+ 9,99 PLN/15 m-cy + 8xC+ 3x0,00 i 12x30,00 PLN + 5,00 najem WifiPremiumBox. Do tego dopełnili mi do końca maja na Comfort+. Łącznie płacę przez 3 m-ce 14,99 PLN, potem 44,90 PLN - średnio wychodzi 38,91 PLN. Oczywiście C+ mogę wyłączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś tak skrótowo objaśnić z czego składa się obecnie VIP+ a z czego VIP+Max w ofercie dla przedłużających umowę, bo już się pogubiłem?

Drugie pytanie: jak w końcu jest z wymianą dekodera na 4K UltraBox, w ramach przedłużenia umowy, czy mając multiroom można z tego skorzystać, bo już słyszałem wersje, że tak i że nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś tak skrótowo objaśnić z czego składa się obecnie VIP+ a z czego VIP+Max w ofercie dla przedłużających umowę, bo już się pogubiłem?

Drugie pytanie: jak w końcu jest z wymianą dekodera na 4K UltraBox, w ramach przedłużenia umowy, czy mając multiroom można z tego skorzystać, bo już słyszałem wersje, że tak i że nie.

 

Możesz wymienić dekoder, ja wczoraj wymieniłem turbo na ultra, jestem w takcie umowy i mam multiroom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wielu telefonach z nc+ i zapewnieniom konsultantów, że comfort+ za 22,5zł jest dla mnie ceną nieosiągalną(za krótka umowa jestem w nc+ 2 lata), do wczoraj. Telefon z Krakowa 12 294 78 79, konsultant ogarnięty o nic nie musiałem się prosić.

 

Dostałem najem wifiBox+ 2 zł/m dla Abonentów

CANAL+ 25 zł 6 m i 40 zł/m dla Abonentów
HBO + HBO GO 0 zł 1 m 25 zł/m dla Abonentów
i przede wszystkim na czym mi zależało Comfort+ 22,50 zł 24 m, a po tym okresie 26,50 zł/m dla Abonentów.
 
Za całość będę płacił 49,5zł.
 
Ogólnie jestem zadowolony bo takiego pakietu oczekiwałem. Dziękuje wszystkim na forum za cenne rady i informacje bez nich przedłużył bym umowę na standardowych warunkach. 
 
Podsumowując w moim przypadku raz zadzwoniłem do nc+(umowa do 30.04.2018 r. z wysłanym wypowiedzeniem) i nie dostałem pakietów jakich oczekiwałem. Potem było ok. 6 telefonów z nc+ w których konsultanci powtarzali jak mantrę comfort za 34,99 i nic mniej. Tak więc wszyscy co chcą pakiety w rozsądnych cenach czekać cierpliwie na odpowiedni telefon od konsultanta.
 
Pozdrawiam i życzę udanych umów na kolejne lata :)
Edytowane przez przemek505
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc wszystkim. Chcialbym dopytac o MR. Jestem klientem od 2012 roku (jeszcze w czasaie kiedy byla to Cyfra+), natomiast multiroom wlaczylem dopiero pol roku temu (juz w erze nc+). Przy okazji zostal mi wymieniony sprzet, ten ktory mialem od 5 lat oraz dostalem drugi nowy dekoder. Posiadam: wifiBox+ SAMEMCOM DSIW74 + karta cameleon oraz WiFI Premiumbox+ + karta cayman. Place 10zl/mc za MR + 10zl/mc za najem dekodera dodatkowego. Tutaj moje pytanie- ile mozna maksymalnie wynegocjowac rabatu na tym MR oraz najmie sprzetu. Umowa do konca czerwca, wyslalem wypowiedzenie bo juz zaczely sie telefony z ofertami przedluzenia.

Edytowane przez forni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpowiedz więc o co walczyć.

Przede wszystkim o tańsze Eleveny (7.95zl na 12m lub bez łaski 11.90zl na cały okres umowy).

A żeby uzyskać najtaniej extra z c+ to comfort 22.50zl + dopełnienie do extra + c+ za 25zl na 6m. Ale to dla cierpliwych. Wszystko jest opisane w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim o tańsze Eleveny (7.95zl na 12m lub bez łaski 11.90zl na cały okres umowy).

A żeby uzyskać najtaniej extra z c+ to comfort 22.50zl + dopełnienie do extra + c+ za 25zl na 6m. Ale to dla cierpliwych. Wszystko jest opisane w temacie.

Dobrze zrozumiałem, że po 6 miesiącach to dopełnienie z 25 zł rośnie do 40 zł? Rozumiem, że przy takiej opcji MR Cameleon za 0 zł i Eleveny za 7,95 przez 12 m-cy lub 11,90 na całą umowę?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...