Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja rozumiem, że (jeśli) jest taka oferta jak extra+ 6x canal za 59,90 to co niektórzy się cieszą, bo jednak to obniżka... ale to nadal jest drogo. Dlaczego ? Bo wcześniej były pakiety za 55-65 zł z full canalem i HBO i dekoderem a teraz proponują bez HBO, z mniejszą liczbą kanałów C+ i często z opłatą za dekoder za więcej a do tego jeszcze trzeba doliczyć Eleveny by wyrównać sport! 

To nadal ostatecznie wychodzi 80-90zł...

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Oferta extra+ 6xC+ za 59,90 zł jest bardzo dobra. W standardowej ofercie nc+ (np. ze strony) w tej cenie masz tylko Extra+.

 

Owszem. Kiedyś dawali w tej cenie i HBO. Ale tylko dlatego, by zatrzymać abonentów "n", bo płakali, że 10 czy 20 zł więcej to drogo. Mieli też nóż na gardle -  afera z nową ofertą nc+ i masa wypowiedzeń. Ale na razie nie zanosi się, by te dobre czasy wróciły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu trafiłem na kompetentnego konsultanta i przedłużyłem umowę na Comfort+ 6C+ za 59,90 oraz kanały Filmbox na 6 miesięcy gratis. Nie jest to może oferta powalająca na kolana, ale wcześniej takiej dla mnie nie było, tylko 64,90. Niespecjalnie zależało mi na pakiecie Ekstra, bo mam też Vectrę. Z w/w powodu wyłączyłem też Eleveny w nc+, bo mam je w kablówce, na razie w ramach abonamentu. Zapytałem o oferty 12 miesięczne Extra z 6C+ za 59,90, ale poinformowano mnie, że są ale dla byłych pracowników nc+ lub w związku z postępowaniem reklamacyjnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno się dziwić skoro rozbestwili klienta dodając HBO i C+ za pół darmo a teraz skaczą z cenami dając prawie nic w zamian.

Zaraz rozbestwili... dopłacać nie dopłacali. Mogli już dać HBO za 10 zł na kolejne 2 lata, a potem znów dołożyć parę zł. Klient by się mocno nie pieklił, różnica byłaby niewielka. A tu nagle ze średniej 59 zł robi się stówka (ja tak mam - dochodzi kaska za HBO i 11, ewentualnie ManPack). To już nie jest zbytnio ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta extra+ 6xC+ za 59,90 zł jest bardzo dobra. W standardowej ofercie nc+ (np. ze strony) w tej cenie masz tylko Extra+.

 

Owszem. Kiedyś dawali w tej cenie i HBO. Ale tylko dlatego, by zatrzymać abonentów "n", bo płakali, że 10 czy 20 zł więcej to drogo. Mieli też nóż na gardle -  afera z nową ofertą nc+ i masa wypowiedzeń. Ale na razie nie zanosi się, by te dobre czasy wróciły.

Pomijając już HBO to kiedyś w ofercie Canal+ były 3 dodatkowe ligi a teraz ich brak i trzeba zabulić dodatkowo 15,90. Teraz widzisz główną różnicę 'mniej za więcej? ' :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla przypomnienia moja oferta z roku wcześniej:

Comfort+ Multi+ Extra+ C+x8 HBOx3 HistoryHD vodC+ nc+GOTV (turboBOX+500GB)

CENA: 53,26

 

Na chwile obecną:

Comfort+ C+x6

CENA: 59,90

 

Jednym słowem: żenujące!

 

Osoby które się nawet zachwycają oferta extra+ 6xC+ za 59,90 zł niech cofną się w czasie o niecały rok w tym temacie.

m

Edytowane przez SiGi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miałem telefon (numer krakowski). Propozycja: oferta extra+ z C+ za 64,90 lub 59,90 (nie wiem, na jaki czas, nie dopytywałem). Obecny mój pakiet (extra+, multi+, wszystkie c+, hbo) konsultant wycenił na 139PLN, i przyznał, że ofertę mam bardzo tanią.

Powiedział mi też, że zostało jeszcze tylko kilka dni (koniec lutego?), gdy oni mogą mi coś zaproponować, później zostanę przerzucony do jakiegoś innego działu. Umowę mam do końca kwietnia.

Edytowane przez cabott
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Zapytałem o oferty 12 miesięczne Extra z 6C+ za 59,90, ale poinformowano mnie, że są ale dla byłych pracowników nc+ lub w związku z postępowaniem reklamacyjnym.

Dlatego takie osoby jak @czerstwy i ze dwie co tutaj pisały że dostały oferty z  Extra+ C6 za 59.90 i i zapodają cały czas screenami że takie oferty są to proszę Was piszcie od razu dlaczego je macie a nie wałkujcie że są i koniec.

Dla kogo są? Dla 1% użytkowników tego forum?

Dla 99% takich ofert nie ma i koniec. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czyli to co ktoś na tę chwilę dostał najlepszego to extra+ i 8 x C+ za 69,49 zł ??

 

Wczoraj dzwoniła , pytałam się i nie ma żadnej takiej oferty jak E+ C6 za 59,90 jak również E+ C8 za 69,49

 
Przy rocznej ofercie na pakiet EXTRA+ oraz 8 x CANAL+ miesięczna kwota abonamentu wynosi 64.90zł, a nie 69.49zł.
 

Zapytałem o oferty 12 miesięczne Extra z 6C+ za 59,90, ale poinformowano mnie, że są ale dla byłych pracowników nc+ lub w związku z postępowaniem reklamacyjnym.

 

Nie jestem ani nigdy nie byłem w jakikolwiek sposób powiązany z żadnym z operatorów usug telewizyjnych oraz telekomunikacyjnych, a wspomnianą wcześniej ofertę otrzymałem bez żadnego postępowania reklamacyjnego.

 

ps.Oto link do najważniejszych zapisów regulaminowych przedmiotowej oferty promocyjnej: http://przeklej.org/file/cHKygq/regulaminy.NC..pdf

 

Myślę, że to zakończy niepotrzebne dyskusje o ofertach pracowniczych czy też postępowaniach reklamacyjnych dotyczących "standardowych" ofert.

Edytowane przez musiolek
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając już HBO to kiedyś w ofercie Canal+ były 3 dodatkowe ligi a teraz ich brak i trzeba zabulić dodatkowo 15,90. Teraz widzisz główną różnicę 'mniej za więcej? ' :)

 

Kiedyś zostawmy historii, liczy się dziś :)

 

Gdybyś za sam Canal+ płacił 40 zł jak w standardowej promocji lub jeszcze drożej w kablówkach, to możesz narzekać na stratę lig. Teraz Canal+ oferują z Extra+ już za 60 zł, a niektórym to wciąż mało. W nowych ofertach nc+ właśnie zeszło o 10 zł w pakietach z Canal+, byś mógł np. sobie dokupić za 7,50 zł Eleveny (bo w takiej cenie wciąż oferują w utrzymaniówkach).

 

Oferty o których napisał @musiolek, są dostępne, ale trzeba negocjować. Przecież to chyba logiczne, że od razu nie dadzą Wam najtańszej oferty, gdy mogą wyciągnąć więcej. :)

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu temat pozbawiony sensu... ostatnie kilkadziesiąt stron to rozmowy z których wynika tyle, że są na sztywno ustawione widełki na pakiety i taniej sie nie da. Ogólnie można zrobić tabelka pakietu z ceną od do i temat zamknąć, do czasu aż nc+ zmieni zasady przy przedłużaniu umowy. Na tą chwile jest drożej za mniej, i nie dla tego żeby coś konkretnego z tego wynikało, bo strat nie mieli przy "rozdawnicwie". Od kilku dni wiemy, czemu dostajemy mniej za więcej... cel jest jeden. Ratowanie d*py centrali Canal+ we Francji. I taka jest prawda. Polak dostaje mniej za więcej, a Francuz to samo po nie zmienionej cenie

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Do mnie dzwonią jeden raz dziennie :) Dzisiejsza rozmowa mnie ubawiła, mogę Panu zaproponować Extra+ za 59,90 zł, tylko jakoś to tak zabrzmiało jakby ta propozycja była tylko dla mnie itp. Pani chyba oczekiwała, że będę się cieszył i skakał jak małe dziecko z tego szczęścia, którym chcieli mnie obdarzyć  :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja umowa konczyla sie z koncem lutego. Dostałem list ze konczy sie umowa i ceny mogą sie zienic (tzn wejsc na standardowe ponad 200zl zamiast 79zł jak do teraz.

Wybrałem oferte Extra+ z 6C+ za 69,90zł na 24 mce. Dodatkowo chcieli za MR na dwa Cameleony 20zł ale powiedziałem ze moge im oddac dekodery bo posiadam swoje Fergusony i te nie sa mi potrzebne. Babka sprawdzila co i jak i zaoferowała zeby ich nie zwracał a opłata za MR zostanie na 0zł.

Czyli całe 24 mce za 69,90zl

Mialem podpisaną umowe na Eleveny 12m za 8 potem 16zł. Spytałem sie czy moge z tego zrezygnować bo i tak nie oglądam. Dostałem informacje że przy podpisywaniu nowej umowy nie ma problemu z wylaczeniem Elevenow nawet jak podpisalo sie na nie umowę.

 

Co do ofert na 12 mcy tanszych o 10zł to jest to loteria bo nie wiadomo jakie bedą oferty za rok ale wydaje sie ze jest to oferta którą warto zaryzykować. Samemu pewnie bym z niej skorzystał jednak spoznilem sie z przeczytaniem kilka godzin :) Nie wiadomo jak potraktowaliby MR i 2xCameleon przy tej opcji.

 

Jeżeli piszecie że otrzymaliście Extra+ z 6 C+ bądź Extra+ z 8 C+ to w tym pakiecie brak jest Motowizji, Zest i Sportklub, tak? Ja obecnie te programy mam na starej umowie podpisanej rok temu. Jeżeli chciałbym je mieć dalej to musiałbym walczyć o ManPaka czy coś kręcę???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotychczas:

comfort

extra

multi

Canal+

HBO

Cinemax

HBO GO

---------------------------------

za 99 zł.

 

Telefon przed chwilą:

 

extra, 8x C+ za 79

superpremium za 119 (bo mam multiroom premium na swoim dekoderze, który by się wliczał)

albo

superpremium za 99 (bez multiroom)

 

Innych ofert brak.

Konsultant bez żadnego przekonania- chyba jest tam za karę. Czekam dalej do 30.04.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jeżeli piszecie że otrzymaliście Extra+ z 6 C+ bądź Extra+ z 8 C+ to w tym pakiecie brak jest Motowizji, Zest i Sportklub, tak? Ja obecnie te programy mam na starej umowie podpisanej rok temu. Jeżeli chciałbym je mieć dalej to musiałbym walczyć o ManPaka czy coś kręcę???

@emarti tak manpack

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@emarti: Po przedłużeniu umowy - musisz wziąć ManPacka, by mieć dostęp do tych kanałów. W maju usunięto te kanały z pakietu Extra+ i z nich, a także z paru innych kanałów stworzono kolejną paczkę do wyciągania kasy, czyli właśnie ManPacka ;). Póki nie przedłużyłeś - nic nie musisz robić w tej sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, dzięki za odpowiedź. W sumie to praktycznie nie oglądam ani Zest ani Motowizji ani Sportklubu więc chyba sobie daruję. Jakbym miał już płacić to prędzej z osobna History/H2, Adventure w których więcej bym coś znalazł dla siebie. Czy Man Pack w ogóle "chodzi" w gratisie przy przedłużeniu umowy lub za jakiegoś "piątaka" miesięcznie w promocji? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@emarti: Po przedłużeniu umowy - musisz wziąć ManPacka, by mieć dostęp do tych kanałów. W maju usunięto te kanały z pakietu Extra+ i z nich, a także z paru innych kanałów stworzono kolejną paczkę do wyciągania kasy, czyli właśnie ManPacka ;). Póki nie przedłużyłeś - nic nie musisz robić w tej sprawie.

Musi?A słyszałeś o opcji dodatkowej Zest/Motowizja/Sportklub?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tymi ofertami Extra+ i 6C+ za 59zł dzwonią do mnie co dziennie i nie idzie takiej oferty dostać tylko w zaparte za 69zł i rozmawiałem już z kilkunastoma konsultantami z numeru warszawskiego 22 i krakowskiego 12 i wszyscy to samo nie ma możliwości żebym dostał w/w pakiet w cenie 59zł.

Już powolutku sie przyzwyczajam do tego że trzeba się będzie obejść bez NC+ i to juz za 3 dni! po 7 latach 

Po prostu jak wielu nie zrozumiałem ich oferty! :> Jeszcze nigdy nie miałem słoneczka może najwyższy czas wypróbować dać im szansę?

  • Popieram 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...