Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Potwierdzam przed chwilą dzwoniłem do nc+ wywalczyłem 

Extra+6C+ za 59.90 na 12 miesięcy ;]

 

Do tej pory Comfort z C+ za 59.90

Też dzwoniłem przed chwilą i nie ma takiej oferty podobno już od maja 2015r a ci co piszą że dostali za 59 zł Extra+6C+ za 59.90 to walą ścieme!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja nie lubię jak ktoś (nc+) traktuje mnie jak upośledzonego umysłowo. Podając konkretny nr umowy (kolegi), dla której oferta Extra+ 8XC+ HBO HBO GO jest za 99zł uzyskałem odpowiedź, że to nie możliwe i dla mnie jest tylko Extra + C+ za 99 zł plus 15 zł za dwa multiroom. W związku z tym pytanie - co to za ujednolicenie ofert? Ci konsule wychodzą z założenia - dużo płaciłeś - płać więcej - ewentualnie tyle samo za mniej. Może włodarze nc+ zrozumieją, że dla zasady wolę zapłacić więcej (konkurencji), która szanuje "stałych" klientów, niż dać się dymać nc+. NA NC+ ŻYCIE SIĘ NIE KOŃCZY. 

 

Gratuluję konsultantom nc+, przekonaliście mnie, że nie warto sobie zawracać głowy waszymi ofertami. Dzisiaj wysłałem wypowiedzenie, z zastrzeżeniem usunięcia moich danych osobowych z ich bazy. Zdaję sobie sprawę, że nie będą się już ze mną kontaktować. Jednak wydaje mi się że jest to jedyna forma przekazania im ... wasza oferta jest do du... Gardzicie moją kasą - trudno - zarobią inni. 

 

Dziękuję wszystkim za info na temat aktualnych ofert - bez was nie miałbym świadomości jak kształtują się ceny i pewnie przez kolejne dwa lata płaciłby więcej niż inni. 

Edytowane przez Mr. Orbita
Nie obrażamy - regulamin.
  • Popieram 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Extra z 6C+ za 59,90 i Extra z 8C+ za 64,90 to są naprawdę dobre oferty. Oby tak dalej. Do pełni szczęścia jeszcze brakuje Elevena w zobowiązaniu za dyszkę (żeby nie było trzeba dzwonić ;) ) i odświeżonej oferty dla nowych, bo odstrasza. Wydaje się, że Rougeron lepiej kombinuje niż niepełnosprytny Julian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Extra z 6C+ za 59,90 i Extra z 8C+ za 64,90 to są naprawdę dobre oferty. Oby tak dalej. Do pełni szczęścia jeszcze brakuje Elevena w zobowiązaniu za dyszkę (żeby nie było trzeba dzwonić ;) ) i odświeżonej oferty dla nowych, bo odstrasza. Wydaje się, że Rougeron lepiej kombinuje niż niepełnosprytny Julian.

Niech mi dadzą te 6c+ z extra+ za te 59.90zł to będę naprawdę szczęśliwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy podpisany w październiku aneks na Eleven za 7,95 przez 12 miesięcy dalej obowiązuje przy negocjowaniu przedłużenia umowy?

Tak obowiazuje. Jeśli powiedzmy podpiszesz na dziś aneks, eleveny będą napewno zachowane przez rok w cenie promocyjnej czyli do października.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann

 

Tak na marginesie nie celuje w abo 59 pln tylko 99 pln lub 110 e ;)

Celując w taki abonament będziesz musiał zrezygnować z wielu opcji dodatkowych.Konsultant z DUK od razu przeszedł do rzeczy i na wstępie prezentacji oferty Superpremium+ zaznaczył co tracę i ile będę mógł zapłacić by "odzyskać" utracone kanały :wink:

Za to pojawiła się nowość od czasów n-ki, migrację i nc+, czyli  zaproponowana została usługa multiroom w cenie abonamentu..

 

Poprzednia możliwość "wynegocjowania" za free Sundance i History nie powiodła się. Przy reklamacji poprzedniego aneksu powołalem się na rozmowę, w której konsultant nie zaznaczył utraty kanałów.Teraz to już nie działa-przewidują taki przebieg sytuacji... :>  

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dostałem propozycję:

Superpremium,a w tym:

- 6XC+

- HBO

- CIENEMAXy

Mam na stanie MR ( 2 cameleony) + najmuje dwa dekodery.

 

Zaproponowali 99,90zł. Umowa na 24 miechy

Pytanie  - czy to dobra oferta czy kiepska?

ja z 6xC+ miałem to oferowane za 94,90 w tym HBO, Cinemax i 2xCameleon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@lukimann tak przykładowo podałem te 99pln bo obecnie tylę płacę a znam realia i wiem co teraz proponują w tych pieniądzach....

Do października sporo czasu.... rozmawialiśmy z żoną i tak 140 to max co mógłbym płacić ;)

To sprawa przyszłościowa więc nie zawracam sobie jeszcze tym głowy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę cenę paczki Canal+ w sieciach kablowych, to jest to bardzo dobra oferta. Mnie by cieszyła nawet cena 59,90 za Comfort+ 6C+, ale dla mnie takiej oferty w systemie brak. I nie mówcie mi o braku umiejętności negocjacyjnych, bo jakoś z kablówką potrafię się dogadać i mam tam super ofertę, podobnie z telefonią komórkową. Z nc+ obecnie negocjacje nie wchodzą w grę, a te super oferty, to kwestia szczęścia lub postępowania reklamacyjnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja umowa konczyla sie z koncem lutego. Dostałem list ze konczy sie umowa i ceny mogą sie zienic (tzn wejsc na standardowe ponad 200zl zamiast 79zł jak do teraz.

Wybrałem oferte Extra+ z 6C+ za 69,90zł na 24 mce. Dodatkowo chcieli za MR na dwa Cameleony 20zł ale powiedziałem ze moge im oddac dekodery bo posiadam swoje Fergusony i te nie sa mi potrzebne. Babka sprawdzila co i jak i zaoferowała zeby ich nie zwracał a opłata za MR zostanie na 0zł.

Czyli całe 24 mce za 69,90zl

Za ile mogę dostać to co mam teraz Comfort+ / Multi+ / PremiumSport /  Eleven 47,85?

Mialem podpisaną umowe na Eleveny 12m za 8 potem 16zł. Spytałem sie czy moge z tego zrezygnować bo i tak nie oglądam. Dostałem informacje że przy podpisywaniu nowej umowy nie ma problemu z wylaczeniem Elevenow nawet jak podpisalo sie na nie umowę.

 

Co do ofert na 12 mcy tanszych o 10zł to jest to loteria bo nie wiadomo jakie bedą oferty za rok ale wydaje sie ze jest to oferta którą warto zaryzykować. Samemu pewnie bym z niej skorzystał jednak spoznilem sie z przeczytaniem kilka godzin :) Nie wiadomo jak potraktowaliby MR i 2xCameleon przy tej opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...