Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety. Przyszło "nowe" i za Sagemcoma - jako drugi dekoder do MR - liczą sobie, jak za zboże, 20 zł.

 

NO właśnie o tym pisze od kilku postów - niemniej przed chwila jak o to dopytywałem konsultantka powiedziała że być może wróci do czerwca akcja promocyjna dla przedłużających i box dadzą za free. Ten dekoder przy umowie na 2 lata wyjdzie 480 zł a na allegro identyczne są za niewiele ponad 100 PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed paroma chwilami konsultant z DUK poinformował mnie, że nie mam co liczyć na stałe - miesięczne opłaty ponieważ teraz już takich nie oferują (chyba, że nowym klientom). Dla wszystkich przedłużających umowy są oferty w tzw. "łamańcu". Prawda to ? Jakoś mi się wierzyć w to nie chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dostałem wczoraj smsa, by uzupelnic swój pakiet CANAL + do 6 kanalow za jedyne 5 zl miesięcznie i ze promocja trwa do końca marca. Dostal ktoś takie cos ? Dodam, ze mam pakiet Universe + z HBO i Premium Sport za 79,90. W tej chwili mam problem z telefonem by w ogole zadzwonić wiec może ktoś tu wie jak to wygląda ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj znowu propozycja bez wypowiedzenia.Umowa do końca czerwca,a wiec 24 miesiące za 85 zł z tym co mam,czyli 6 x c+ wszystkie tematyczne.Podziekowalem.2 opcja 6 x c+ i 3 HBO i wszystkie tematyczne też 85 zł.O wymianie dekodera,złoma nboxa ani slowa.Powiedziałem żeby nie dzwonili wogóle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

COMFORT+ 59zł

NETVOD+ FUN VOD+ 9zł

NAJEM MEDIABOX+ 20zł

Multi+ 15zł

NETVOD+ HUSTLER 9zł

Premium Sport &Film 69zł

HBO 25zł

HISTORY HD 1,99zł

CANAL+ VOD 0zł

NETVOD+ KONTO DODATKOWE 0zł

EXTRA+ 30zł

NETVOD+ KONTO PODST 1,99zł

CINEMAX 15zł

Będą na nie przysługiwały poniższe promocje:

Comfort+ 29,90 zl 15 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

CANAL+VOD 0zl 15m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Multi+ 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Sport&Film 40 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Extra+ 10 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

HBO 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Cinemax 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

nc+go TV 0zl 15m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

nc+go TV Hustler VOD 0 zł 15 m dla Abonentów

nc+go TV FunVOD+ net 0 zł 15 m dla Abonentów

History HD 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Najem mediaBox+ 10 zl przez 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

 

czyli 89 pln

chyba zgodzę się na to, wcześniej płaciłem 143,99 pln bez hbo wypowiedzenie kończy się z kocem marca. Pierwsze ofrty było na poziomie 149pln i dopiero w tym tygodniu pojawiły się jakies 129pln dziś pierwsza konkretna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dostałem wczoraj smsa, by uzupelnic swój pakiet CANAL + do 6 kanalow za jedyne 5 zl miesięcznie i ze promocja trwa do końca marca. Dostal ktoś takie cos ? Dodam, ze mam pakiet Universe + z HBO i Premium Sport za 79,90. W tej chwili mam problem z telefonem by w ogole zadzwonić wiec może ktoś tu wie jak to wygląda ?

 

Posiadam Comfort + Multi + Premium Sport

Dzwonili do mnie w lutym z ofertą pozostałych 3 kanałów C+ za 10 zł/mies., a kiedy odmówiłem to pani powiedziała, że być może uda się za 5 zł/mies., ale musiałaby porozmawiać z przełożonym. Wtedy twierdzili, że promocja ważna do końca lutego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy za taki zestaw: Comfort+, Extra+, Multi+, Canal+ Sport i Film, Canal+ Vod, HBO i mediabox mozna dostać za 50-60 zł ?

Pisałem....... minimum 53 z hakiem na 15m. w łamańcu + opłata za dekoder,o ile nie było wcześniej płaconej pełnej aktywacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...