Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie umowa do końca marca. Extra z 8 C+ VOD, dekoder Wifi Premiumbox+ za 69,90. Dziś telefon z Warszawy z propozycją przedłużenia na 24 m-cy, to samo za tyle samo. Cenowo pewnie dużo się nie ugra na koniec umowy ale chciałbym dekoder wymienić i może coś na parę miesięcy ugrać. Więc raczej poczekam na koniec i w międzyczasie złożę wypowiedzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, fajny06 napisał:

Witam, nadeszła ta chwila kiedy znów trzeba przedłużyć umowę ;) . Obecnie posiadam komfort+ za 22,50 i pakiet canal+ za 25zł , Nowa oferta to Optimum za 24,50 i canal+ za 25 zł do końca umowy i pakiet HBO na 3 miesiące za free jak uważacie to dobra oferta czy można coś ugrać ?

Możesz ugrać to samo co masz w tej samej cenie.

 

9 godzin temu, fajny06 napisał:

Próbuje ugrać HBO na 6 miesięcy 

Przy tak niskim abonamencie raczej tylko na 3.

 

8 godzin temu, stins napisał:

Mam obecnie Comfort i Multiroom za 14,99 zł. Umowa kończy się w listopadzie.

Prognozowana płatność na grudzień (po przejściu umowy na czas nieoznaczony) to 18,99 zł.

Widzę na forum, że propozycje przedłużenia comfortu to 22,50 zł.

Jest w takim razie sens wypowiadać umowę?

Możesz dalej mieć to samo w tej samej cenie. Słabo czytasz. Comfort za 22,50 jest dla tych co mają już taką cenę.

 

 

8 godzin temu, PawelTSW napisał:

@fajny06 na 5 możesz dostać, na 6 raczej nikt nie dostał 

+1 miesiąc aktywacyjny. W sumie wychodzi 6. Niepojęte przy przebywaniu prawie non stop w tym temacie nie znasz szczegółów.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A takie coś by przeszło? Zastanawiam się czy to nie byłby mój ideał oferty: Optimum 24.50zł +25zł Canal+ i do tego dołożyć HBO

(pytanie za ile 15-20zł na całą umowę?), wyszłoby 64,50-69,50zł za całkiem fajny zestaw do tego Eleven włącz/ wyłącz tylko w miesiącach

kiedy jest F1...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy Superpremium + 4K z Netfix, z Ekeven, Mistrzowska Pilka i Filmbox, plus HBO jest warte przez pól roku 129, a potem 173.99 do konca umowy? Taka oferte dzis dostalam. Oczywiscie tez wymiana dekodera na 4K bez oplat. Czy to sie oplaca?

Wysłane z mojego LM-G900 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ponownie telefon z Krakowa, przedstawiłem pani oferte jaka chce otrzymać, po czym pani stwierdziła że jest to nie mozliwe, gdy oswidczylem jej ze uzytkownicy dostają takie pakiety w takich cenach, to ta pani stwierdziła że ja to nie obchodzi  ito oni ustalają komu co się nalezy, wiec podziękowałem za rozmowę.

Edytowane przez ashes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PWojciechowska superpremium 4k kosztuje 109,99 i w zestawie brakuje tylko mistrzowskiej piłki, którą można dostać za darmo bez problemu.

Problemów z netflixem są dwa. Pierwszy to taki, że dostajesz pakiet standard czyli na 2 użytkowników bez dostępu do jakości UHD. Drugi podpisujesz lojalkę na 24 miesiące.

Według mojej opinie dużo lepiej kupić sobie netflixa osobno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszło mi do głowy takie pytanie. Czy moglibyście się „pochwalić”, po ilu rozmowach z konsulami udało Wam się otrzymać zadowalającą ofertę? Wiem, że nie ma tu reguły, bo zależy, na kogo się trafi, ale chciałbym wyrobić sobie opinię, o jaki rząd wielkości chodzi. Czy nastawiać się na 5 połączeń, czy 10, a może 20 albo więcej? Do mnie dzwonili już chyba z 5 razy i za każdym razem oferta jest taka sama. Umowa wypowiedziana kończy się z końcem października.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do końca miesiąca zostało raptem 9 dni, więc nawet jakby dzwonili raz dziennie to rachunek jest prosty ;)

Wszystko zalezy od oczekiwań i wysokości obecnego abonamentu. Możesz się dogadać po jednej rozmowie a może i 20 braknąć.

 

@andrzejgratis 15 zeta za ultraboxa przy tak wysokim abo to chyba drogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.10.2020 o 18:20, tim27 napisał:

Ponieważ przy ostatnim przedłużaniu nie dogadaliśmy się z Platformą Canal + (poszło o dekoder 4k za 0zł) przeszedłem na czas nieokreślony.

Aktualnie posiadam pakiet Comfort za 22,50 zł + dopełnienie do Extra 10 zł, Canal+ 25zł, HBO+HBO GO 20zł, Turbobox + multiroom gratis. Do tego dochodzi 4zł na czasie nieokreślonym. I teraz pytanie : czy żeby ponownie walczyć o dekoder 4K za 0 zł na Black Friday lub Święta muszę ponownie wypowiedzieć umowę czy wystarczy dzwonić na infolinię lub DUK?

Jestem na nieokreślonym i po paru telefonach mogę wymienić Pace na Tuner 4K za 0zł. Wiąże się to z kolejną umową na 24 miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, kolejny raz przyszło mi przedłużać umowę. Standardowo wypowiedzenie już w wakacje wysłane. Pierwszy raz się z tym spotykam, ale nikt od tego czasu nie dzwonił – pozostałe dwa razy to telefony co chwila były. Nie zmieniałem żadnych zgód marketingowych. Myślicie by do nich samemu zadzwonić?
 

Obecnie mam EXTRA+,  C+ (wszystkie bez C+4K) HBO/HBO GO, Filmbox Pack, Nat Geo Play, Cinemax, MP, FOX Play, dekoder 4k za 0zł – razem 99.99
 

Zależy mi coś zejść z ceny, jestem w stanie obniżyć pakiet Extra+ nawet na start lub optimum – zależy od ceny. Natomiast zależy mi na pełnym C+ z 4K oraz HBO z HBO GO. Z reszty mogę zrezygnować. Ile jestem w stanie ugrać?

EDIT: umowa do 31.12.2020

Edytowane przez Robert057
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Robert057 napisał:

...Zależy mi coś zejść z ceny, jestem w stanie obniżyć pakiet Extra+ nawet na start lub optimum – zależy od ceny. Natomiast zależy mi na pełnym C+ z 4K oraz HBO z HBO GO. Z reszty mogę zrezygnować. Ile jestem w stanie ugrać?

EDIT: umowa do 31.12.2020

Wszystko masz ładnie tu opisane. W wakacje złożyłeś wypowiedzenie i od tego czasu nie miałaś czasu zapoznać się z ofertam tutaj wykazanymi. W sumie jeszcze masz czas.  Możesz zadzwonić, ale do DUK odrazu, a nie na zwykłą infolinie.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...