Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Przy przedłużaniu umowy do pakietu Superpremium jakie są obecnie ceny/jakie można uzyskać za te opcje dodatkowe:

 

FOX Play - 0zł?

Seriale Extra - ?
National Geographic Play - 0zł?
Paramount Play - 10zł?
Man Pack - 5zł?
MP - 0zł?
Eleven Sports - 11,90zł?
Filmbox Pack - ?

 

Czy usługi VOD pójdą na deku PACE?

Czy wiadomo coś o końcu multiroomu na cameleonach?

 

Pozdrawiam

Edytowane przez bigbaks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem:

Extra+ 44,99 zł 24 m

CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów

Cinemax 0 zł 6m dla Abonentów

Eleven Sports 0 zł 1 m i 11,90 zł 11 m dla Abonentów (07/17)

Najem WiFiPremiumBox+5zł dla Abonentów

Sundance HD 0 zł/m dla Abonentów

 

Zaakceptowałem:

Extra+ 44,99 zł 15 m, a po tym okresie 48,99 zł/m dla Abonentów (09/19) L

CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów

Filmbox Pack do końca lutego

Disney Movie on Demand do końca marca

Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów

Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów

Najem WiFi PremiumBox+ ADB 0 zł/m dla Abonentów

HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów

RAZEM 69,99 na 15 mies

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy cos lepszego mozna w tej chwili wynegocjować niz to co mam? 

Comfort + dopelnienie do extra + 8c za 57.50 ? 

MR (kameleony) za free. 

No i pytanie czy jeśli taniej sie nie da, to czy w ogóle jest opcja przedłużenia na tych samych warunkach ? 

I pytanie do posiadaczy. Czy warto tak naprawde wymieniać dekoder na 4k ? Co to tak naprawde daje ? Jeden kanal 4k ? 

 

Edytowane przez brzozzz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam umowa do końca marca złożone wypowiedzenie . Posiadam obecnie extra z 10 x canal plus za 80 zł . Pierwsza oferta jak tylko odebrałem telefon to to co mam za 74.99  . Powiedziałem ze interesuje mnie pakiet start z canal plus . Ich oferta za 45 zł padła jak powiedziałem ze  drogo i ze nowym dają 19.90 pakiet start i canal plus za 25 zł można zawsze dokupić to konsultant się oburzył . Ze dostaje to w promocji i ze niżej nie zejda  jak nie chce ich oferty mam czekać do kwietnia i mam 14 dni na oddanie dekodera ...Był nie miły dla mnie ... Czekam jak się sytuacja rozwinie .. Pytanie mam w jakich sumach ktoś dostawał pakiet start z canal+ ? Od minimum do maximum ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, bigbaks napisał:

 

Przy przedłużaniu umowy do pakietu Superpremium jakie są obecnie ceny/jakie można uzyskać za te opcje dodatkowe:

... 

Man Pack - 5zł?
... 

No właśnie też dołączę częściowo do pytania. Czy można przy przedłużaniu dostać ManPack-a? Konsul mi dziś mówił, że jest to nie możliwe. 

Edytowane przez Adam-T
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego pytacie o dodatki do Superpremium?Przecież macie napisane. Kilka stron do tyłu i wszystko jasne. Dodam, że ceny Superpremium nie zmieniły się od kilku lat i oczywiście można dostać MMP przy przedłiżeniu. Bez przedłużenia też. 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam pytanie: znajomy ma 2xPace i pakiet Superpremium za ok 130 zł.

 

Chciałby wynegocjować:

Superpremium 4k

Multiroom na 3 dekodery w tym jeden z nich 4k. Połączone ze sobą po WiFi. 

 

Wiem, że najtaniej pakiet Superpremium 4k chodzi po 109.90. Chciałem się spytać za ile może wynegocjować ww. dekodery i multiroom, bo przejrzałem kilka stron do tyłu i niestety nie za bardzo udało mi się doczytać o koszcie wynajmu sprzętu w tej konfiguracji w której planuje.

Edytowane przez referee
Uzupełnienie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zamiast dotychczasowego pakietu Extra+, 2 x C+, Nat Geo Play, FOX Play za 47,50 jaki miałem z umową na 1,5 roku z turbodekoderem

chciałbym wziąć jakiś najtańszy pakiet, w którym byłby aktywny kanał C+ 4k, wraz z Ultraboxem+.

 

Możecie coś polecić? 

Edytowane przez Jacek3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Kalbert22 napisał:

Witam umowa do końca marca złożone wypowiedzenie . Posiadam obecnie extra z 10 x canal plus za 80 zł . Pierwsza oferta jak tylko odebrałem telefon to to co mam za 74.99  . Powiedziałem ze interesuje mnie pakiet start z canal plus . Ich oferta za 45 zł padła jak powiedziałem ze  drogo i ze nowym dają 19.90 pakiet start i canal plus za 25 zł można zawsze dokupić to konsultant się oburzył . Ze dostaje to w promocji i ze niżej nie zejda  jak nie chce ich oferty mam czekać do kwietnia i mam 14 dni na oddanie dekodera ...Był nie miły dla mnie ... Czekam jak się sytuacja rozwinie .. Pytanie mam w jakich sumach ktoś dostawał pakiet start z canal+ ? Od minimum do maximum ? 

Kilka stron wstecz za 35 PLN dostał też czekam na taką ofertę .3 dni do końca umowy propozycje z infolinii 17 PLN za start+25pln c+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre ludki za ile można wyciągnąć podobną ofertę?

Superpremium+ 109,99 zł 24 m, a po tym okresie 124,99 zł/m dla Abonentów
Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18)
Sportklub 0 zł 1 m oraz 1,99 zł do końca czasu oznaczonego dla Abonentów
History HD/H2 0 zł 1m 2,99 zł dla Abonentów
Sundance HD 0 zł 1 m oraz 2,99 zł do końca czasu oznaczonego dla Abonentów
Filmbox Pack 5 zł/m dla Abonentów
Fightbox HD 0 zł 1 m oraz 2 zł do końca okresu oznaczonego dla Abonentów
Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów
Multiroom Standard C+ 0zł/m dla Abonentów

Muszę teraz dobrać do tego dekoder, najlepiej  4K ULTRABOX+ i może Mistrzowską piłkę.

Teraz płacę niecałe 140 zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

109,99 za superpremium+4k z Netflixem i Mistrzwską Piłką  jesttzw. ofertą pracowniczą i dla mnie, jak twierdzi konsultant, nie ma szans- w trakcie rozmowy przerywał pare razy "negocjacje" żeby się porozumieć z przełożonymi- i wręcz przepraszająco wyjaśnił,  że nie ma takiej możliwości -owo 130 za superpremium + 4K z Netflixem + dekoder to ostateczna cena- argumentowałem, że w przebiegu rozmów z nimi już 2 razy odrzuciłem przysyłane mi oferty- nic nie pomogło. W ICA w zakładce "przedłuż umowę" mam ową ofertę za 140  i w drugim roku za 192- już brakuje mi argumentów i ochoty na te "zapasy" o tą cene

Edytowane przez karolus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecna umowa na 15m-sc upływa 29.02.2020. 

Obecnie:

- Comfort+ - 29,99 zł

- HBO + HBO Go - 20,00 zł

- turboBox+/PVR ADB 5720SX

 

Proponowali:

- Extra+ z HBO - 64,99zł (umowa 24m-sc)

- dekoder 4K ULTRABOX+ - 5,00zł

Wysłana rezygnacja, dzwonili i proponują to co wyżej tylko dekoder 4K ULTRABOX+ za 10zł/msc  ? Czyli jest drożej niż przed wysłaniem rezygnacji ?

 

Jaka stawka będzie tutaj realnie do osiągnięcia dla pakietu Extra+ z HBO + dekoder 4K ULTRABOX+?

Czy do pakietu Comfort+ z HBO (proponują 44,99zł) jest szansa na dekoder 4K ULTRABOX+ taniej niż 15zł/m-sc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 umowę mam do sierpnia 2020 - Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE sprzęt główny to 8-letni UltraBox+/PVR PACE

Pojawiła się na Ica oferta "DEKODER 4K ULTRABOX+  Promocja: Aktywacja dekodera 0zł, opłata miesięczna 10zł ".

NIe mam telewizora 4K więc co mi po tym dekoderze. Czy w ogóle można zejść z opłaty miesięcznej przy tym dekoderze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...