Jump to content

karolus

Users
 • Content Count

  26
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About karolus

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. udało mi się ta kartę przywrócić do "jasności", w sumie to tylko znalazłem EMM-y z dnia aktywacji karty i posłałem je na kartę, potem włączyłem blokery na oscamie. RSA w pliku oscam.sever nie musiałem na nowo wyliczać, po prostu został ten stary klucz, który wyliczałem na starej umowie; bardzo się ciesze, ze nie muszę wymieniać sprzętu
 2. box mam na własność, nie muszę oddawać,- RSA sam wyciągnąłem przed laty i cały czas smigalo
 3. teraz mam conax 0B01 (n niebieska) pakiet superpremium 4K
 4. problem w tym ze oryginalny dekoder ITI 5800SX)jest przerobiony na enigme2 i w dodatku jest zdefektowany (leży sobie bezużytecznie w szufladzie) a w ICA każą mi wymienić dekoder i kartę, według nich karta conax nie będzie chodziła w nowym dekoderze.
 5. mam jeszcze tego : dsi83 sagencom : ale na nim kiedyś chodziła karta cameleon- mogę coś z tym jeszcze osiągnąć? Ponowiłem aktualizacje uprawnień w oscamie widzę ze karta dostała 5 tiersow ale obraz ciemny, tylko na tvp1HD smiga.
 6. w ICA powiedzieli mi ze muszę wymienić dekoder łącznie z kartą- pytali jaki komunikat wyświetla mi się na dekoderze ITI 5800SX - niestety nie wiem bo mam dreamboxa-nie wiem co mam robić może lepiej wziąć moduł CI? Jest jakaś szansa na wymianę na cameleona? (cayman nie leci w dreamboxie)
 7. tzn Żeby zaktualizowac karte albo zeby juz na zawsze ogladac tylko przez oryginalny dekoder?
 8. witam, mam taki problem: mam abonamet nc+ full karta n (0b01) do tej pory nie bylo problemow z aktualizacja na osccamie w dreamboxie 920- od jakiegos czasu widze ze karta swieci tylko na kanałach TVP1 TVN itd- na Canalplus jest ciemno i nic sie nie dzieje- moze mi ktos pomoc? Jak uruchomic karte na kanalach canal+??
 9. Witam, jaki VPN jest pewny (tzn nie zostanie zablokowany) do ogladania NC+Go poza Unią Europejską? Probowałem różnych : winscribe, Vypr VPN, Cyberghost- będąc w Szwajcari otrzymywałen na każdym ino: "błąd: wykryto anonimowy VPN" co nie pozwalało mi na korzystanie z nc+go poza UE? Jaki VPN jest w tym przypadku "sprawdzony"? Pozdr K.
 10. po raz trzeci zaakceptowałem to (ale jeszcze mogę zrezygnować: jak to oceniacie? w nc+ powiedzieli że to co ja mam nie da się za żadne skarby taniej
 11. 109,99 za superpremium+4k z Netflixem i Mistrzwską Piłką jesttzw. ofertą pracowniczą i dla mnie, jak twierdzi konsultant, nie ma szans- w trakcie rozmowy przerywał pare razy "negocjacje" żeby się porozumieć z przełożonymi- i wręcz przepraszająco wyjaśnił, że nie ma takiej możliwości -owo 130 za superpremium + 4K z Netflixem + dekoder to ostateczna cena- argumentowałem, że w przebiegu rozmów z nimi już 2 razy odrzuciłem przysyłane mi oferty- nic nie pomogło. W ICA w zakładce "przedłuż umowę" mam ową ofertę za 140 i w drugim roku za 192- już brakuje mi argumentów i ochoty na te "zapasy" o tą
 12. umowa jest obecnie na miesięcznym wypowiedzeniu tzn mogę ją wypowiedzieć do końca każdego następnego miesięca
 13. nie kliknąłem jeszcze na "akceptuje" - dzwonie jeszcze raz i spróbuję to odkręcić- ale już nie wiem jak mam z ni i gadać
 14. po rezygnacji przestawili mnie na umowę bez okresu minimalnego (tzn z miesięcznym wypowiedzeniem)- konsultant twierdzi, przy dostępie pełnym do Netflixa z 4K nie da się zrobić taniej- w ICA mam nawet ofertę ta 139,00- tak więc obniżył mi o 10 zł- jak mam to argumentować?
×
×
 • Create New...