Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czy według was jest szansa wynegocjować taką oferte:

Comfort 22,5

canal+ 25

netflix 43

eleven 12m-7,5 12m-15,9

dekoder 4k aktywacja 49zł opłata miesięczna o zł

 

Teraz posiadam comfort 22,5 i paczke canal plus na zasadzie włącz wyłącz za 40 zł , umowa do końca kwietnia tego roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co kojarzę w oparciu o poprzednie wpisy na forum to Kolega @Ozzy666 korzystał z modułu przed aneksowaniem umowy. Generalnie przejście z dekodera na moduł jest bardzo trudne, a z informacji zawartych w wątku o modułach jest to możliwe w jednostkowych przypadkach i nawet nie jest to kwestia konsekwencji w negocjacjach z operatorem ale bardziej kwestia szczególnych okoliczności i konieczności zainicjowania trybu reklamacyjnego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to dobra oferta:

 

Superpremium+ 99,99 zł 24 m, a po tym okresie 114,99 zł/m dla Abonentów (09/19) L, HBO GO 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard 0zł/m 10złm dla Abonentów, Paramount Play za 0 zł/m dla Abonentów (11/19), Najem WiFi PremiumBox+ ADB 0 zł/m dla Abonentów

 

Kwota do zapłaty za pierwszy miesiąc po aktywacji promocji za wymienione usługi  109,99 zł  i tak do końca przez 2 lata

 

Czy da się wywalczyć jeszcze ten Multiroom po wifi za 0zł?

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Pawel napisał:

Zamiana na inny dekoder pewnie nie będzie możliwa. Zejście na Start z paczką C+ możliwe, że dałoby szanse na obniżenie najmu.

A bez paczki canal + nie ma szans? Na zwykly start w cenie 10-15zl? 

A jest szansa na comfort w cenie 22,5 z dekoderem 4k w cenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, damio napisał:

CA mi jeszcze nie zapłacił premii za założenie konta i nie zwrócił za c+ konto założone 29.11 na meila z ca24nie odpisuja

 

A spelniles warunki zeby premie i zwrot otrzymac tzn wplata min 1000zl w poprzednim miesiacu i min 1 platnosc karta ? Zwrot za abonament jest widoczny praktyczne od razu po zrealizowaniu przelewu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, damio napisał:

CA mi jeszcze nie zapłacił premii za założenie konta i nie zwrócił za c+ konto założone 29.11 na meila z ca24nie odpisuja

 

Ja mam konto od września, warunki spełnione a mamony ani widu ani słychu. Dzwoń na infolinie i reklamuj bo kasę zobaczysz jak sam zarobisz. Ja czekam na reklamacje i cisza jak po śmierci organisty. Pani stwierdziła ze warunki spełniłem ale system mnie dziwnie pominął. Tak jak wielu na tym forum. Jak się nie upomnisz to ciężka sprawa. Pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to dobra oferta:
 
Superpremium+ 99,99 zł 24 m, a po tym okresie 114,99 zł/m dla Abonentów (09/19) L, HBO GO 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard 0zł/m 10złm dla Abonentów, Paramount Play za 0 zł/m dla Abonentów (11/19), Najem WiFi PremiumBox+ ADB 0 zł/m dla Abonentów
 
Kwota do zapłaty za pierwszy miesiąc po aktywacji promocji za wymienione usługi  109,99 zł  i tak do końca przez 2 lata
 
Czy da się wywalczyć jeszcze ten Multiroom po wifi za 0zł?
 
 
 
 
 
Chłopie nic więcej nie uzyskasz. Przy dwóch multiroomach jest szansa na jeden za 0 zł. Ale jeden po wifi za 0 zł nie ma szans.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, damio napisał:

Tak pensja w grudniu 

Skoro pensja i platnosc karta w grudniu to wg regulaminu bonus jest wyplacany do konca nastepnego miesiaca czyli do konca stycznia powinines dostac. Jesli chodzi o bonus za abonament to wyplacany jest od razu. Masz utworzony szablon platnosci do nc+ (odbiorce) przez bank? To oni musza dodac go do Twojego konta.

Edytowane przez maciekmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, piotr77sat napisał:
4 godziny temu, primanus napisał:
Czy to dobra oferta:
 
Superpremium+ 99,99 zł 24 m, a po tym okresie 114,99 zł/m dla Abonentów (09/19) L, HBO GO 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard 0zł/m 10złm dla Abonentów, Paramount Play za 0 zł/m dla Abonentów (11/19), Najem WiFi PremiumBox+ ADB 0 zł/m dla Abonentów
 
Kwota do zapłaty za pierwszy miesiąc po aktywacji promocji za wymienione usługi  109,99 zł  i tak do końca przez 2 lata
 
Czy da się wywalczyć jeszcze ten Multiroom po wifi za 0zł?
 
 
 
 
 

Chłopie nic więcej nie uzyskasz. Przy dwóch multiroomach jest szansa na jeden za 0 zł. Ale jeden po wifi za 0 zł nie ma szans.

Klepnąłem tą ofertę.

Jeszcze do tego sobie włączyłem promocję MP za 0 zł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Banan79 napisał:

 

 

MP na cały okres umowy za 0 ?

 

 

Tak.

Nie negocjowałem tego u konsula. Po klepnięciu umowy wszedłem na moje nc+

Patrzę - a tam w "Poszerz Swoją Ofertę--> Opcje dodatkowe--> Oferta promocyjna"   pakiet  MP (6 kanałów) za 0 zł do końca umowy.

włączyłem... ale nie sądziłem, że zadziała.

Po kilku godzinach, wchodzę na kanał 130 i działa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem  na infolinię o dopełnienie do extra, może kogoś to zainteresuje, spokojnie za 10zł można włączyć(za tyle mam je w bieżącej umowie) ale do końca lutego mam starą umowę a od 1 marca dopiero nowa wejdzie w życie i na ten moment nie mam możliwości włączenia jeszcze.Mogłem zaakceptować nową od razu ale straciłbym MMPacka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...