Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, Buziaczek1982 napisał:

Po co Ci kod?Promocja jest do 31 grudnia 2019,do tego okresu trzeba podpisać umowę przy kurierze,a to jest nie wykonalne.

Umowę można podpisać w banku. W poniedziałek jeszcze pewnie pracują normalnie.

11 minut temu, tunnel666666 napisał:

A kod rabatowy wpisuje sie w zamowieniu na stronie czy w APS sie podaje? 

Dostałeś kod polecenia a szukasz pewnie kodu na darmowy dekoder.Musisz udać się do banku po ulotkę z kodem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

dziś przedłużyłem tak, bardzo źle? dużo więcej można było ugrać?

 

Wybrane usługi Pakiet Extra+, CANAL+, HBO, FOX Play, Filmbox Pack, HBO GO, History HD_H2, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play, Paramount Play 10 zł, NAJEM PVR
Wybrane promocje Extra+ 49,99 zł 24 m, a po tym okresie 53,99 zł/m dla Abonentów (09/19) L, CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kole kcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Paramount Play za 0 zł/m dla Abonentów (11/19), Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 77,98  zł
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wita! Mam extra+, 6C+, multiroom - 69,99 + 2zł za dekoder wifiBox. Umowa jeszcze 3 dni. Interesuje mnie to co mam plus eleveny i MP. Jakiś czas temu proponowali to co mam plus MP za darmo i eleveny za 7,50 na rok, później 15. A teraz ile za to musiałbym płacić?

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,
 
w maju kończy się umowa. extra + 10x canal+ i dekoder 4k. Cena 74,99zł. + 15zł dekoder. Czy da się uniknąć opłaty za dekoder i zostać przy cenie?
Najprędzej weź Extra+ z dekoderem 4k za 49.99zł- dekoder jest za 0zł. Dobierz Canal+ za 25 pełna paczka łącznie z C+4k.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Do tej pory Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, HBO GO, MR (Pace+Sagemcom na Cameleonach)

84,99 za wszystko + HBO go za 5,00 z promocji

 

W sumie na ten moment 89,99 za całość. Na czas nieoznaczony wyjdzie 98,99.

1. Co mogę ugrać i za ile?

2. Jakie polecacie dekodery na wymianę. MR bez kabli jest spoko ale dekodery już szwankują(Sagemcom).

3. Czy jest szansa zostawić Pace'a na Cameleonie i jakiś drugi inny na wymianę tak żeby to działało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, kiwatek napisał:

Panowie,

 

dziś przedłużyłem tak, bardzo źle? dużo więcej można było ugrać?

 

Wybrane usługi Pakiet Extra+, CANAL+, HBO, FOX Play, Filmbox Pack, HBO GO, History HD_H2, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play, Paramount Play 10 zł, NAJEM PVR
Wybrane promocje Extra+ 49,99 zł 24 m, a po tym okresie 53,99 zł/m dla Abonentów (09/19) L, CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kole kcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Paramount Play za 0 zł/m dla Abonentów (11/19), Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 77,98  zł

witajcie,

czy ta kwota tj. 77,98 będzie obowiązywać całą umowę ? liczę i mamy 49.99  zł extra + Canal+ 25 zł + HBO od 6 m-ca 25 zł i wychodzi 100 zł od 6 mc-a

77,98 nawet nie wiem skąd się wzięła (chyba ze history 2,98)

Pytam bo wypowiedzenie złożone dzwonią jak ze sr...ą ale jakoś mi w tym roku nie zależy, mam netflixa.

Gdybym dostał taka ofertę jak kolega to można brać, pozdro.

Obecnie mam 8x C+ HBO dopełnienie do extra i 2 zł za wifibox całość 86,99 zł umowa do końca stycznia 2020 r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kyco napisał:

Wita! Mam extra+, 6C+, multiroom - 69,99 + 2zł za dekoder wifiBox. Umowa jeszcze 3 dni. Interesuje mnie to co mam plus eleveny i MP. Jakiś czas temu proponowali to co mam plus MP za darmo i eleveny za 7,50 na rok, później 15. A teraz ile za to musiałbym płacić?

Dzięki

Zadzwoń jutro na DUK  to się dowiesz ,albo przeczytaj ostatnie 11 stron tego wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

mam umowę do kwietnia 2020, ale już teraz pojawiła się taka ofertę jak poniżej.

 

Czy jest szansa na uzyskanie tej oferty taniej?

Jeśli chciałbym do tego Canal+ (tylko filmy) i dekodr 4K to na jaką ofertę mogę liczyć po negocjacjachz  nimi?

 

Wielkie dzięki za podpowiedzi.

 

SZCZEGÓŁY WYBRANEJ OFERTY

Pakiet główny: Pakiet Extra+ z HBO

64,99 zł/mies.

Opcje dodatkowe:

Nat Geo Play0,00 zł/mies.

FOX Play0,00 zł/mies.

Najem WiFi Premiumbox+5,00 zł/mies.

Łączne koszty miesięczne:

69,99 zł/mies.

Liczba kanałów: 161,  w tym: 93 nc+ GO

dodatkowo 56 kolekcji nc+go TV

Okres trwania umowy: 30.04.2022 r.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Buziaczek1982 napisał:

Zadzwoń jutro na DUK  to się dowiesz ,albo przeczytaj ostatnie 11 stron tego wątku.

 

Godzinę temu, dawler napisał:

witajcie,

czy ta kwota tj. 77,98 będzie obowiązywać całą umowę ? liczę i mamy 49.99  zł extra + Canal+ 25 zł + HBO od 6 m-ca 25 zł i wychodzi 100 zł od 6 mc-a

77,98 nawet nie wiem skąd się wzięła (chyba ze history 2,98)

Pytam bo wypowiedzenie złożone dzwonią jak ze sr...ą ale jakoś mi w tym roku nie zależy, mam netflixa.

Gdybym dostał taka ofertę jak kolega to można brać, pozdro.

Obecnie mam 8x C+ HBO dopełnienie do extra i 2 zł za wifibox całość 86,99 zł umowa do końca stycznia 2020 r.

 

dostałem to na cały okres 24m. hbo wyłaczam po 5 m.

 

niestety nie wiem czy to dobra oferta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, czerstwy napisał:

Wydadzą  a następnie przełącza w 1813 i co wtedy?Zawsze sama karta to sama karta tym bardziej że nie posiadasz sprzętu na linuxie by uruchomić Camela w 1813.

Wtedy powinni mi wydać działający zestaw. Byle był po przedłużeniu umowy, bo rozumiem że skoro miałem ich sprzęt i MR za 0zł to po stronie C+ jest zapewnienie działającego sprzętu.Na razie pytam czy jest sens dobrać sprzęt (nie podłączając go) żeby przy aneksowaniu umowy system widział u mnie dwa deki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...