Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzis odrzucilem wczorajsza propozycje ktora otrzymalem na maila i zadzwonilem ponownie. Trafilem na bardzo mila Pania. Dostalem wlasciwie to co chcialem tylko ze z ukryta oplata za dekoder 4k w cenie pakietu extra+ (49.99 a nie 44.99) Dekoder jednak widnieje na umowie za 0zl i 0zl za aktywacje.

Podsumowujac zgodzilem sie na Extra+,HBO,C+(2live), kolekcja Nat Geo i Fox na caly okres umowy oraz 10 x C+ na 3 miesiace za 0 potem wylaczenie, ManPack na 1 miesiac za 0 potem wylaczenie, Filmbox 1 miesiac 0 potem wylaczenie i oczywiscie dekoder 4k za 0 . Cena calego zestawu to 69.99. Mysle ze dobra propozycja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak

27 minut temu, piotr77sat napisał:

A do HBO dali usługę GO ? bo nie widzę w ofercie, a przy przedłużeniu HBO łącznie z GO chodzi za 20zł.

Tak, Jest HBO go. Dodam jeszcze ze przez 12 miesiecy wlasciwie za pakiet bede placil 30 zl mniej (w sumie  39.99zl) dzieki credit agricole :)

Edytowane przez maciekmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Ozzy666 napisał:

Długo czeka się na maila z linkiem aktywacyjnym nowych warunków umowy? O 17.23 rozmawiałem z miłym konsulem i dostałem to co chciałem, czyli pakiet Start+ za 14,99 zł na 15 miesięcy. Jednak mail aktywacyjny wciąż nie dotarł.

Maila otrzymalem juz podczas rozmowy z konsultantem wiec jeszcze wszystko moglem sprawdzic razem.

Zerknij w foldery skrzynki pocztowej. Moze twoj mail trafil np do spamu. Jesli nie to zadzwon na infolinie i popros zeby sprawdzili czy oferta jest w systemie. Jezeli jest widoczna mozesz poprosic o jej odtworzenie. Gorzej jesli nic nie bedzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem raz jeszcze i ponowił konsul wysyłkę maila i teraz już dotarł do mnie :) Dzwoniono do mnie z numeru: 12 294 79 99

 

Oferta klepnięta:

 

 

 

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi Nowy Start+, Dopełnienie do Nowy Comfort+, Najem Moduł CAM 10zł
Wybrane promocje Nowy Start+ 14,99 zł 15 m, a po tym okresie 18,99 zł/m dla Abonentów (05/19) L, Moduł CAM 0 zł dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
15 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 14,99  zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, dawler napisał:
W dniu 2.01.2020 o 20:58, zygi77 napisał:

Dzisiaj, drugi dzień po wyłączeniu sygnału zaakceptowałem ofertę jaką dostawałem wcześniej.

Mam 7 dni na wymianę Wifiboxa na dekoder 4K ten dodatkowo płatny 5 zł.

Przez 12 lat nie miałem tak męczącego przedłużania umowy. 

qYg17m.png

Taką ofertę biorę w ciemno  (o ile zawiera pakiet canal+VOD), nie odbieram w takim razie do końca stycznia i czekam na wyłączenie sygnału , to samo im mówiłem za 86.99 bez multiromu i nie chciałem 4k, niestety nie dali ;(

 

Jeśli dobrze liczę to średnio na 24 m umowy wychodzi 107,42 (od 6 m + 25 zł za pakiet HBO), zgadza się czy coś nie tak liczę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, paw18 napisał:

Pakiet Superpremium+

Eleven Sports

HBO GO

Multi Man Pack

MULTIROOM STANDARD

Najem HD Multiroom

Płacę 140,89 zł

Dodają

mistrzowska piłka

i chcą 131 zł

czy można coś lepiej wytargować?

 

Ostatnio przedłużyłem Pakiet Superpremium+ 4k Netflix i Mistrzowską piłką 12m-109,99 12m-152,99

 

Zależy czy wolisz Netflix czy multi man pack? U mnie zdecydowanie to pierwsze.

Edytowane przez Banan79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Banan79 napisał:

 

 

Zależy czy wolisz Netflix czy multi man pack? U mnie zdecydowanie to pierwsze.

Netflix można mieć i nie potrzebna jest do tego PC+. Co innego jeśli chodzi o Multi Man Pack.

Tego nie dostaniesz nigdzie indziej ;)

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...