Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do osób, które założyły konto w promocji z Credit Agricole. Działają Wam zwroty? Do września uznanie 30 zł pojawiało się na koncie zaraz po wykonaniu przelewu za rachunek Canal+. W tym miesiącu już nie. I to zarówno u mnie, jak i u mojej mamy, którą wciągnąłem do tego banku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

6. Jak uzyskać Premię - zwrot za Abonament NC+

1) Klient może otrzymać Premię – zwrot za Abonament NC+ w wysokości 50% wartości Płatności promocyjnej, jednak nie więcej niż 30 zł miesięcznie.

2) Bank przyznaje Klientowi Premię - zwrot za Abonament NC+ w danym miesiącu kalendarzowym, jeśli w miesiącu kalendarzowym poprzedzającym Płatność promocyjną, Klient zapewnił Wpływ na Konto.

3) Premia – zwrot za Abonament NC+ przysługuje Klientowi przez 18 miesięcy od dnia przystąpienia do Promocji, ale nie dłużej niż do momentu osiągnięcia maksymalnej łącznej kwoty Premii (zwrot za Abonament NC+) – 360 zł.

4) W przypadku Konta wspólnego kwota Premii wskazanych w Regulaminie nie ulega podwojeniu.

 

Niestety w regulaminie nie jest określone ile mają czasu na wypłatę premii za opłacenie rachunku. W dn. 10/10/2019r. napisałem do nich wiadomość w tej sprawie. Do tej pory nikt mi nie odpisał. Zastanawiam się czy obsługują już pocztę tego nowego systemu transakcyjnego. Dzisiaj spróbuje wysłać przez ten stary. 

 

Edycja: 

 

Nie da się już wysyłać przez stary system wiadomości. 

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was praktykował rezygnację z opcji dodatkowych na kilka ostatnich miesięcy umowy, aby obniżyć rachunek i tym samym wynegocjować sobie lepsze warunki przy przedłużeniu? Poluję na Superpremium 4K za 109 zł + darmową wymianę dekodera na 4K. Mam 4 miesiące do końca umowy, obecnie płacę 99,99 za Superpremium+, do tego Eleven za 7,95 i HBO GO za 5 zł (łącznie 113 zł). Mój rachunek zawyża MP (30 zł co 2 miesiące), ostatnie 3 kolejki LM jestem w stanie poświęcić, dodatkowo mógłbym zrezygnować z HBO GO i tym samym zejść do 107,94 zł miesięcznie i atakować swój cel.

 

Kiedy poprzednio przedłużałem umowę, była mowa o tym, że konsultanci mają średnią kwotę abonamentu z ostatnich X miesięcy (nie pamiętam ilu). Czy dalej tak jest? Warto uszczuplić pakiet na koniec umowy? Jak na złość okres próbny HBO GO skrócili dzisiaj z miesiąca na tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, boss509 napisał:
A dekoder? Mnie we wrześniu też za tyle zaproponowali, ale za dekoder chcieli dodatkowe 15 zł + aktywacja 49 zł, no i jakbym chciał mieć nadal MR, który obecnie mam darmowy, to musiałbym dopłacić jeszcze 10 zł.

ja dostalem za 109,99 superpremium 4k z dekoderem ultrabox 4k za 0/0 , ale ja wypowiedzialem dotychczasowa umowe. Za ew. MR chcieli tez 10 zeta/ st.
 

  • Popieram 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jak co 2 lata wpadam poczytać co udało się Wam ugrać :) Ostatnie kilkanaście stron ogarnęłam :)

obecnie mam

Extra+ 6C

MR po cyfrze za 0 zł (pace+sagem) za 69.90

umowa do końca listopada, wypowiedzenia nie wysylalam 

Aktualna propozycja:

Extra + 6C za 69.90/24 mc lub 72.5/15 mc

lub 10C 79.90/24 mc lub 84.5/15 mc

do tego HBO do marca 0 zl

MR dalej za 0 zl

eleven za 11.99

Z tego co wyczytalam to Mistrzowską Piłkę mogę ugrać za 0 zł do tego,

coś jeszcze w tej cenie? Warto wysylac wypowiedzenie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, shevchenko1987 napisał:

Niestety w regulaminie nie jest określone ile mają czasu na wypłatę premii za opłacenie rachunku.

Kontaktowałem się z konsultantem i stwierdził, że 30 dni od wykonania przelewu. Drugi twierdzi, że do końca następnego miesiąca.

Ja nie otrzymałem nawet zwrotu za sierpień, poszła reklamacja 1 października, mają 30 dni na rozpatrzenie.

  • Popieram 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta z dzisiaj po wypowiedzeniu.

Comfort 22.50

Canal + 30zl stała cena

Multiroom po nc+ 0 zl

Cena razem - 52.50 na 24 miesiące + do końca listopada pakiet Extra gratis.

Ofertę zaakceptowałem chociaż miałem też możliwość:

Comfort + 6x Canal + mistrzowska piłka + Multiroom za 59.90zl.

Po dłuższym zastanowieniu trochę żałuję bo mogłem brać to drugie, myślicie , że bez problemu uda mi się zmienić na to drugie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, gaja2112 napisał:

Witam

Jak co 2 lata wpadam poczytać co udało się Wam ugrać :) Ostatnie kilkanaście stron ogarnęłam :)

obecnie mam

Extra+ 6C

MR po cyfrze za 0 zł (pace+sagem) za 69.90

umowa do końca listopada, wypowiedzenia nie wysylalam 

Aktualna propozycja:

Extra + 6C za 69.90/24 mc lub 72.5/15 mc

lub 10C 79.90/24 mc lub 84.5/15 mc

do tego HBO do marca 0 zl

MR dalej za 0 zl

eleven za 11.99

Z tego co wyczytalam to Mistrzowską Piłkę mogę ugrać za 0 zł do tego,

coś jeszcze w tej cenie? Warto wysylac wypowiedzenie? 

 

C+4K  gratis oraz dekoder 4K gratis.

Bez wypowiedzenia będzie trudno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta z dzisiaj po wypowiedzeniu.
Comfort 22.50
Canal + 30zl stała cena
Multiroom po nc+ 0 zl
Cena razem - 52.50 na 24 miesiące + do końca listopada pakiet Extra gratis.
Ofertę zaakceptowałem chociaż miałem też możliwość:
Comfort + 6x Canal + mistrzowska piłka + Multiroom za 59.90zl.
Po dłuższym zastanowieniu trochę żałuję bo mogłem brać to drugie, myślicie , że bez problemu uda mi się zmienić na to drugie?
Mi się udało za 49.50. Comfort za 22.5 i 10xCanal za 25 i 2zl dekoder.

Wysłane z mojego COL-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, wisl@k06 napisał:

Kontaktowałem się z konsultantem i stwierdził, że 30 dni od wykonania przelewu. Drugi twierdzi, że do końca następnego miesiąca.

Ja nie otrzymałem nawet zwrotu za sierpień, poszła reklamacja 1 października, mają 30 dni na rozpatrzenie.

Jutro też zadzwonie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, drifcioooo napisał:

Mi się udało za 49.50. Comfort za 22.5 i 10xCanal za 25 i 2zl dekoder.

Wysłane z mojego COL-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Szczerze to już nie chciałem więcej dzwonić, za te 52.5 to dobra oferta. Ostatnio miałem to samo tylko Canal+ za 25zl na 6 miesięcy potem 40zl, zapomniałem negocjować po pół roku cenę i zostałem z ceną 62.5, więc tamta cena jest świetna. Cały czas myślę nad drugą ofertą może uda się coś wywalczyć 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś przedluzylem

Extra+6c+ 69,99

Mistrzowska piłka 0zl 

Eleven 11,90

Hbo do końca marca 

Mr po cyfrze 0 zł 

Kolekcje nat geo i fox play 0 zł 

Wymiana pace na dekoder 4k, 5 zl miesiecznie 

Drugi pace do mr za darmo zostaje 

 

Wiem że pewnie te 5 zł na dekoderze bym jeszcze ugral ale już nie chciało mi się klucic o te 5 zł, a jutro liga mistrzów chociaż pooglądam :) dzięki chłopaki za pomoc 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, mcdjtk napisał:

Mam obecnie po cyfrze+ na 2 cameleonach, dekodery Pace i Sagemcom.

Wymieniają Pejsy na dekoder 4k, o czym świadczą wpisy. MR dalej pozostaje za 0. Ciebie widocznie już odrazu chcą zmigrować na MR od ITI, aby za kilka miesięcy mieć o jeden kłopot mniej. 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś przedluzylem
Extra+6c+ 69,99
Mistrzowska piłka 0zl 
Eleven 11,90
Hbo do końca marca 
Mr po cyfrze 0 zł 
Kolekcje nat geo i fox play 0 zł 
Wymiana pace na dekoder 4k, 5 zl miesiecznie 
Drugi pace do mr za darmo zostaje 
 
Wiem że pewnie te 5 zł na dekoderze bym jeszcze ugral ale już nie chciało mi się klucic o te 5 zł, a jutro liga mistrzów chociaż pooglądam dzięki chłopaki za pomoc 
A kanał C+4k dostałeś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.09.2019 o 21:41, Buziaczek1982 napisał:

"Właściwy dział ani razu nie skontaktował się ze mną" "następnie dzwoni właściwy dział (22 3104747)" a to nie jest właściwy dział tylko zwykła infolinia  ,wystarczyło samemu zadzwonić ,robię tak od nastu lat ,ich telefonów nie odbieram nigdy.Skąd jesteś?Mogę Ci odpalić(zrobić cesję po teściach  ) na Comfort + MR 2 karty po cyfrze i pace pvr(nie wiem czy działa,nie odpalany przez pól roku) bez zobowiązania płacę za 18,99 zł 

Obecnie mam Comfort za 22,5 zł + MR 2 karty, umowa do końca 2019.

Interesuje mnie to samo. Myślicie, że uda się ugrać po wypowiedzeniu taniej? Może za 18,99 zł albo 19,99 zł?

Komuś się udało wyciągnąć Comfort taniej niż 22,5 zł??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...