Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

robert771@    Nie przejmuj się Oferta nie jest złai jak jesteś zadowolony to git,  mnie dają  Extra plus Canał plus Eleveny i MP  za 96zł mogło być lepiej ale nie wszyscy mogą mieć wszystko za pół darmo,,,,?

 

Dają jeszcze  Mistrzowską Piłkę gratis przy przedłużeniu Umowy z czasu nieokreślonego na 24 miesiące?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Pantani napisał:

robert771@    Nie przejmuj się Oferta nie jest złai jak jesteś zadowolony to git,  mnie dają  Extra plus Canał plus Eleveny i MP  za 96zł mogło być lepiej ale nie wszyscy mogą mieć wszystko za pół darmo,,,,?

 

Dają jeszcze  Mistrzowską Piłkę gratis przy przedłużeniu Umowy z czasu nieokreślonego na 24 miesiące?

 

Pantani rzeczywiście dali Ci słabą ofertę, ale jak coś to negocjuj może dostaniesz coś lepiej. Ekstra jest teraz po 10 zl a eleveny za 7,9. A MP to chyba najlepiej włączyć wtedy jak gra LM. 

Bez 4K to najlepiej zacząć od comfortu za 19,99 plus canal plus za 25 zl a później dobrać ekstra 10 zl i eleveny za 7,9 i mamy 65 zl:-) 

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobną propozycję. Teraz umowa do końca 2019 roku. Obecnie to co w podpisie. Propozycja: przedłużenie na kolejne 24m liczone od teraz, wszystko to samo (tylko Eleveny za 7.95zl na kolejne 12m) + kanały PSP za 10zl do końca umowy. Oferta odrzucona (liczyłem na zejście z opłaty za dekoder 4k chociaż do 10zl + kanały PSP za free).

Przy kolejnych kilku telefonach, za każdym razem już twierdzili, że teraz umowy nie da się przedłużyć (najwcześniej 6-7 miesięcy przed końcem).

Generalnie póki co odpuściłem, zrobię sobie PSP jako włącz/wyłącz i poczekam spokojnie do końca umowy z negocjacjami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam pakiet Comfort z C+6 do pakietu mam dodatkowo Eleven i Multiroom, dekoder Turbobox, płace 92zł umowa kończy mi się 31.03.2019 oczywiście wypowiedzenie wysłałem parę dni temu i zwracam się do zorientowanych do jakiej ceny mogę negocjować, zależy mi dodatkowo na MP.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Sam Mistrzowską Piłkę mam za friko do końca umowy , ale mam pytanie w imieniu kumpla czy MP jest dostępna w tzw. opcji włącz/wyłącz ? 

Jak wiadomo Liga Mistrzów i Liga Europy gra od lutego do końca maja więc taki układ byłby dla niego najlepszy.

Edytowane przez marcinello83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
2 minuty temu, marcinello83 napisał:

 mam pytanie czy MP jest dostępna w tzw. opcji włącz/wyłącz ? 

 

Jest dostępna. Wystarczy zajrzeć do ICA.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zgadza w ICA ma dwie opcje cennikową za 30 zł i promocyjną za 20 zł - chodzi o to czy nie jest to zobowiązanie do końca umowy a tylko na miesiąc.

 

Włączając opcję cennikową teraz na miesiąc ogląda kanały cały luty i cały marzec co daje nam średnio 15 na miesiąc - zgadza się -

i kanały będą śmigać jeśli np po tygodniu tą opcję się wyłączy - żeby nie zapomnieć ?

Proszę o potwierdzenie , że  MP tak działa - robiłem sam tak kiedyś np z HBO.

Edytowane przez marcinello83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, przemm82 napisał:

Ja mam podobnie: płacę 47.50 za Comfort  i C+ i umowa do grudnia 2019.

 

Czy jest możliwe w ogóle przedłużenie teraz umowy (podpisanie nowej) żeby dostać do tego co mam PSP za mniej niż 20 PLN?

Nie rozumiem takiego podejścia. Dla mnie jest nielogiczne. Po co się wiązać umową na kolejne lata żeby oszczędzić 15 zł miesięcznie w opcji włącz/wyłącz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...