Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość czarny_figa

To powołaj się na ofertę dla nowego klienta i dostaniesz bez problemu.

Edytowane przez czarny_figa
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@torre24

Cierpliwości, ja chyba po 5 czy 6 telefonach dostałem ofertę dla nowych za 99,99zł. Wcześniej każdy konsul twierdził że to jest dla mnie nie osiągnalna oferta, jednak gdy trafiłem na odpowiedniego konsula to oferta się znalazła. Cierpliwość to klucz do sukcesu.

Edytowane przez Ozzy666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku stanęło na takich warunkach:

 

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, CINEMAX, FOX Play, Filmbox Pack, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, Nat Geo Play, NAJEM PVR
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 99,99 zł 24 m, a po tym okresie 108,99 zł/m dla Abonentów (03/18), Cinemax 0 zł/m dla Abonentów, Filmbox Pack 0 zł/m dla Abonentów, HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0 zł/m dla Abonentów (07/18), Multiroom Standard aktywacja 0 zł/49 zł i opłata 10 zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

 

Dodatkowo Canal+ 4K za 0zł/24m - przyznano jako rekompensata za małe wprowadzenie mnie w błąd.

 

teraz warunki finansowe:

108,99 jednak pierwsze 2 miesiące za free, zatem bilansuje się to na mniej niż 100zł/mies. 

 

Dziękuję wszystkim za pomoc i dobre rady - do tego wątku wrócę pewnie za ok. 2 lata :)

Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Wypowiedzenie wysłane i kilka dni temu przedłużyłem umowę na 24 m-ce na warunkach:

Extra+ Canal+(6) --- 69.99 zł;
Eleven Sports --- 11.90 zł;
Mistrzowska Piłka --- 0 zł;
Najem Wifi Premiumbox+ --- 5 zł;
2x Cameleon --- 0zł;
2 miesiące GRATIS.
Średnia --- 79.65 zł.

Dodatkowo na 5 m-cy HBO i na miesiąc Filmboxy.

Takie warunki oferowano mi już miesiąc temu przed złożeniem wypowiedzenia, ale nie chcieli mi dać tych dwóch miesięcy gratis... W końcu się udało

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec umowy 31.01.2019, bez wypowiedzenia. W dniu wczorajszym zaakceptowałem:

Comfort+, 8xCanal+, HBO z HBO GO, Filmbox Pack (zależało mi tureckim serialu "Ezel" z kolekcji LIVE), Multiroom Standard, najem PVR Turbobox.

Umowa na 24 m-ce za 69.90 zł. W każdej chwili mogę dobrać Eleveny za 7.45 zł. Generalnie jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, jagoda3 napisał:

Skoro rozdają w/w dekoder dla nowych za 1 zł to przy przedłużaniu teoretycznie nie powinno być problemu.

 

Dobrze powiedziane: teoretycznie. ;)  W praktyce jednak wcale tak być nie musi. Oferty dla nowych i stałych klientów są zazwyczaj różne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jagoda3 napisał:

W jakiej cenie można otrzymać przy przedłużeniu dekoder 4K? Najlepiej w pakiecie Start+ lub Comfort+. Zmierzam dobrać jeszcze Canal+.

Skoro rozdają w/w dekoder dla nowych za 1 zł to przy przedłużaniu teoretycznie nie powinno być problemu.

Jeśli wybierzesz dekoder 4K, zaproponują ceny za pakiet, jak dla nowych .Przynajmniej mi proponowano takie rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przedłużyłem umowę na następujących warunkach i wymieniłem dekoder na 4k:

 

WYBRANE USŁUGI: 

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, CANAL+ Seriale Extra, CANAL+4K ULTRA HD, CINEMAX, FOX Play, Filmbox Pack, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, Nat Geo Play, Najem PVR
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 99,99 zł 24 m, a po tym okresie 108,99 zł/m dla Abonentów (03/18), CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m, CANAL+ Seriale Extra 0 zł 6 m i 20/m dla Abonentów, Cinemax 0 zł/m dla Abonentów, Filmbox Pack 0 zł/m dla Abonentów, HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0 zł/m dla Abonentów (07/18), Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 99,99 zł 
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco w moje.ncplus.pl

Chciałem Eleveny za darmo na całą umowę ale nie dało rady, albo CANAL+ Seriale Extra na całą umowę - dostałem tylko na 6mc.


Dodatkowo mam obiecane dwa miesiące za 0 zł - trzy razy pytałem by dobrze się nagrało że będzie to styczeń i luty.

Średnio miesięcznie wychodzi 90,75zł. I oczywiście na koniec pozdrowienia dla p. Izabelli z DUK Kraków :)

 

PS. W trakcie wymiany powiedzieli mi że dodatkowo jako abonent przedłużający (do końca grudnia) mogę dobrać dodatkową umowę na Comfort+ na 24mc i 12mc jest 0zł a 12mc 39,90zł. Umowa musi być zawarta na abonenta przedłużającego, więc nie można komuś jej odstąpić.

Edytowane przez donat2000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam dwie umowy pierwsza sie konczy z koncem  grudnia ( exta + Cx6 72.50zl dwa deki multiroom),a druga mam do konca lutego (superpremium 109.99 2 deki multiroom)Dzwonia,atakuja i nie rozumie ich podejscia do klienta.Tlumacze,ze moze przeuzyc dwie umowy Exra C+x8 Hbo deki I multiroom bez zmian moge za to zaplacic 80zl max i nie chca sie zgodzic.Po swietach oddaje wszystkie cztery deki,karty i po chyba 20latach uwolnie sie od ogladania reklam w tv.Pozdrawiam i zycze Wesolych Swiat

Edytowane przez arras74
Blad w cenie pakietu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.12.2018 o 21:40, mlodylol napisał:

Witam.

Umowa do końca grudnia 2018, wypowiedzenie wysłane w listopadzie.

Obecnie:

super premium 100 

kino świat 0

multiroom standard  10

premium wifibox 5

eleven 11,90

razem 127

telefonów już było sporo dzisiaj do tego co mam dorzucili

filmbox

hbo go

FOX Play

National Geographic Play

Mistrzowska Piłka

cena ta sama odrzuciłem, chciałem MR 0 i wifi premiumbox 0 nie zgodzili się.

Co mówicie?

Oferta z wczoraj świąteczna

Extra 8 CANAL +  99

3 X HBO I HBO GO 0

5 X FILMBOX I 2 X CINEMAX 0

FOX PLAY 0

NATIONAL GEOGRAPHIC PLAY 0

MISTRZOWSKA PIŁKA 0

Eleveny  7,9

Dekoder 4k 0

Multiroom 10

Wszystko za 118 

Czekać jeszcze? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, mlodylol napisał:

Oferta z wczoraj świąteczna

Extra 8 CANAL +  99

3 X HBO I HBO GO 0

5 X FILMBOX I 2 X CINEMAX 0

FOX PLAY 0

NATIONAL GEOGRAPHIC PLAY 0

MISTRZOWSKA PIŁKA 0

Eleveny  7,9

Dekoder 4k 0

Multiroom 10

Wszystko za 118 

Czekać jeszcze? 

 

 

A co za kanałem Canal+4K - za darmo czy 10 zeta? Chciałbym na podobnych przedłużyć ale jeszcze 2 miechy gratis ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...