Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Radeon ale kanał C+4K nie był kanałem gwarantowany. Był to kanał świadczony na warunkach promocyjnych i nie wchodził w skład żadnej umowy - czy to najtańszej czy najdroższej, czy to z pełną paczką C+ czy bez niej. Tak więc reklamacja nie zostanie uwzględniona tak czy siak :).

Masz rację, ale o tym nie wiedziałem. Konsultant mógł mnie o tym poinformować, a tego nie zrobił. Gdybym wiedział wstrzymałbym się z przedłużaniem umowy i być może teraz miałbym  większe pole do negocjacji.

Jeżeli ma się C+, to niczego nie trzeba będzie poszerzać, żeby dostać LM. Opłata od nowego roku ma niby być/jest zależna od tego ile płacimy za pakiet C+ (ale nie wyższa niż 30zł).

Jak ktoś nie ma C+ i ma pakiet niżej niż Extra, to wtedy nie dobierze LM w ogóle.

 

Zależy co Ci dokładnie powiedział konsultant. Jeżeli powiedział coś w stylu "na 100% będzie Pan odbierał wszystkie kanały, które odbiera Pan w tej chwili" to można spróbować. A jeżeli powiedział "będzie Pan miał zagwarantowane wszystkie te same kanały, które ma Pan obecnie", to jak już wspomniał Riddick1500, kanał C+4K nie był/nie jest kanałem gwarantowanym i można zapomnieć o reklamacji.

Było troszkę inaczej. Zadałem pytanie konsultantowi: Czy będę płacił tyle samo co dotychczas za wszystkie kanały, które mam? Odpowiedział - tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsi użytkownicy dekodera 4k Ultrabox, decydowali się na niego tak naprawdę nie wiedząc jaka będzie oferta 4K. Ciekaw jestem, ile z tych osób faktycznie zdecyduje się dopłacać 10 zł za Canal+ 4K? Ja się zdecydowałem na rok podpisać umowę, ale niestety cena 10zł za kanał i 15zł za dekoder 4K nie podlegały negocjacjom. Dobrze że wszystko inne było do dogadania :)

Edytowane przez jupiter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatwierdziłem dzisiaj taką ofertę:

Wybrane usługi Pakiet Superpremium+, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD Wybrane promocje Superpremium+ 99,99 zł24 m, a po tym okresie 114,99 zł/m dla Abonentów, HBO GO 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0 zł/m dla Abonentów (07/18), Multiroom Standard 0/49/99zł i 10 zł/m dla Abonentów Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy) od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies. KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 119,99 zł 
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco w moje.ncplus.pl

 

Umowa do końca sierpnia, oczywiście z wypowiedzeniem.Mam dwa multiroomy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon przed 21 z Wwa

Pani proponuję wszystko to co mam dotychczas za tą samą cenę Extra+ 8C, HBO,HBO go i i Multiroom premium za 107,99. Jak będę chciał LM to 10 zł od stycznia więcej. Umowa na 24 miesiace

Ponoć taka super oferta bedzie tylko do jutra.

Będą dzwonić. Czy to taka wspaniała oferta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@davids80 - działają Ci deki Pace ze splitterem?

 

 

Pace działa ze spliterem....

 

 

 

Dzięki.

Wyłączyłem aktualizacje ale jak widać to już kres mojego Clona ;) Dlatego brałem pod uwagę zmianę dekoderów tyle, ze "ONI" chcą dowalić mi +15 zeta i nic nie mogę póki co wynegocjować mniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Aktualnie mam:

Comfort+

Canal+ (8x)

HBO

HBO GO

w cenie 72,50 miesięcznie (umowa podpisana była na 15 mies)

 

Właśnie kończy mi się promocja na Canal+ (6 mies za 25 zł). Na jutro zostało zlecone wyłączenie. Jaką cenę można wynegocjować? Na razie najlepsza propozycja była: wrzesień za darmo, 6 miesięcy 25 zł, 2 miesiące 40 zł. Do końca umowy mam właśnie 9 miesięcy.

 

Proszę o pomoc.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Aktualnie mam:

Comfort+

Canal+ (8x)

HBO

HBO GO

w cenie 72,50 miesięcznie (umowa podpisana była na 15 mies)

 

Właśnie kończy mi się promocja na Canal+ (6 mies za 25 zł). Na jutro zostało zlecone wyłączenie. Jaką cenę można wynegocjować? Na razie najlepsza propozycja była: wrzesień za darmo, 6 miesięcy 25 zł, 2 miesiące 40 zł. Do końca umowy mam właśnie 9 miesięcy.

 

Proszę o pomoc.

 

Pozdrawiam

To skorzystaj z tej propozycji wrzesień za darmo, później 6m za 25zł, a te dwa ostatnie miesiące to już będzie Ci się kończyła umowa i będziesz w dobrej sytuacji do ponownych negocjacji. Wtedy masz 3 opcje: zlecisz wyłączenie, dociągniesz za 40zł do końca umowy albo wynegocjujesz coś sensownego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To skorzystaj z tej propozycji wrzesień za darmo, później 6m za 25zł, a te dwa ostatnie miesiące to już będzie Ci się kończyła umowa i będziesz w dobrej sytuacji do ponownych negocjacji. Wtedy masz 3 opcje: zlecisz wyłączenie, dociągniesz za 40zł do końca umowy albo wynegocjujesz coś sensownego.

 

No ale właśnie nie jest to zła podstawa pod kolejne negocjacje przy końcu umowy? Chodzi mi o to, że na koniec umowy specjalnie dają 40 zł dwa ostatnie rachunki, żeby zawyżyć... czy źle rozumiem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@do2411 po pierwsze nie pisz tego samego w kilku tematach :). Po drugie opcją o której piszesz jesz że z zobowiązaniem na 6 miesięcy. Jak włączysz we wrześniu to standardowo miesiąc włączenia jest za darmo i potem kolejne 6 miesięcy zobowiązania. Tobie zostało do końca umowy 9 miesięcy. Czyli przez dwa ostatnie miesiące możesz włączyć w standardowej cenie 40zł bez zobowiązania. Nie dadzą Ci już tej promocji za 25zł bo tak jak pisałem musi być zobowiązanie na 6 miesięcy.

@Martinos przecież Eleveny możesz włączać i wyłączać kiedy chcesz za standardową cenę 15,90. Natomiast LM jest gwarantowana na razie na rok bo na tyle podpisali umowę z Polsatem. Wiele osób dostało info, że jak przedłużą umowę (NC+) na następny rok/następne lata z Polsatem to dostęp

do LM będą mieli na cały okres umowy za darmo czy tam z odpowiednią dopłatą.

Edytowane przez Riddick1500
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej proponują tylko na 6 miesięcy w cenie 25zł za 8C+ (potem trzeba zadzwonić i poprosić o kolejne 6 miesięcy - raczej się udaje bez większych problemów). Chodź były tu bodajże 2 osoby które twierdził, że udało im się wyrwać przy przedłużeniu umowy pakiet 8C+ za 25zł na cały okres umowy (24 miesiące) ale z tego co pamiętam (może się mylę) dowodów nie przedstawiły na to ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem Extra+CANAL+(6)LIVE, 2 x Cameleon oraz 1 x Pace PVR za 69,99 zł. Umowa do jutra, od 3 miesięcy na wypowiedzeniu. Dzwonili tylko 2 razy, ostatnimi dniami codziennie smsem przypominający o końcu umowy. Zadzwoniłem na numer krakowski i krakowskim targiem ugrałem to co chciałem.

 

Czyli:

Comfort+CANAL+/8/, 2 x Cameleon oraz 1 x Pace PVR łącznie za 47,50 zł tj.:

Comfort+ za 22,50 PLN na 24m, C+/8/ za 25 na 6 miesięcy. Reszta bez zmian. To samo było na 15 miesięcy tylko wówczas Comfort+ za 27,50 zł - sam nie wiedziałem czy brać na 15 czy na 24). Dopełnienie do Extra+ we wrześniu za free.

 

Na początku rozmowy w ogóle ceny pakietów podstawowych od czapy: START+ za 17,50 zł, COMFORT+ za 34,99 zł, EXTRA+ za 44,99 zł. Skończyło się na tym co powyżej. Pozdrawiam.

Edytowane przez Krzychooo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czyli:

Comfort+CANAL+/8/, 2 x Cameleon oraz 1 x Pace PVR łącznie za 47,50 zł tj.:

Comfort+ za 22,50 PLN na 24m, C+/8/ za 25 na 6 miesięcy. Reszta bez zmian. To samo było na 15 miesięcy tylko wówczas Comfort+ za 27,50 zł - sam nie wiedziałem czy brać na 15 czy na 24). Dopełnienie do Extra+ we wrześniu za free.

 

Na początku rozmowy w ogóle ceny pakietów podstawowych od czapy: START+ za 17,50 zł, COMFORT+ za 34,99 zł, EXTRA+ za 44,99 zł. Skończyło się na tym co powyżej. Pozdrawiam.

 

Ja również umowa do jutra (z wypowiedzeniem), przeprowadziłem już kilka rozmów, ale jeszcze nic satysfakcjonującego nie usłyszałem.

Co chciałbym: umowa na 24 miesiące, Comfort+, Canal+8 (najchętniej na cały okres, ale niekoniecznie), Eleveny, dekoder. Wiem, że to powinno mnie wynieść maksymalnie 67zł (25+25+12+5, na razie usłyszałem prawie 20 zł więcej).

Do tego chciałbym Ligę Mistrzów, ale z komentarzy wnioskuję, że może być problem (konsultanci również mówili, że LM tylko razem z pakietem Comfort + C+8, czyli za 70zł + eleveny+dekoder). Może więc zaryzykuję, poproszę o dostęp do końca roku, a potem będę liczył na jakieś negocjacje za max 10 zł.

 

Później dodam jeszcze dopełnienie do Extra+ na pełen okres umowy.

 

Czy to wszystko jest do wywalczenia teraz lub już po wyłączeniu sygnału?

Edytowane przez _tomek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taką ofertę dostałem:
===========
Wybrane usługi Pakiet ComfortCANAL+(6)LIVE130, HBO, Dopełnienie do Extra+, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD
Wybrane promocje Comfort+ z CANAL+ (6) LIVE 59,99 zł24 m, a po tym okresie 66,99 zł/m dla Abonentów, HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0 zł/m dla Abonentów (07/18), Multiroom Standard 0/49/99zł i 10 zł/m dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy) od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 69,99 zł
===========

 

Jest sens negocjować coś lepszego czy raczej to rozsądny standard?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą telefon z Krakowa. Chyba zaakceptuję. Co sądzicie? Jutro wyłączenie sygnału. Chętnie bym poczekał do przyszłego tygodnia, ale dziecko bez bajek nie przeżyje ;) Jako ciekawostkę powiem, że konsultant mi powiedział, że liga mistrzów do końca sezonu za darmo, a jak tylko ją przedłużą to i drugi rok będę miał za darmo. Trochę mi to śmierdzi, ale jeśli rzeczywiście tak by było to super.

 

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, Eleven Sports, Filmbox Pack, MISTRZOWSKA PIŁKA, Najem WiFi Premiumbox+ 20 zł

Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 89,99 zł 24 m, a po tym okresie 98,99 zł/m dla Abonentów (03/18), Eleven Sports za 7,95 zł 12 m dla Abonentów (07/17), HBO 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0 zł/m dla Abonentów (07/18), Najem WiFiPremiumBox+5zł dla Abonentów

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy) od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 102,94 zł 

Edytowane przez kamenic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie dotychczas płaciłem 116.89zl za pakiet extra z 6C+ i elevenami. Posiadam dekoder z nagrywarka PACE i drugi taki mniejszy bez nagrywarki. Umowa kończyła się jutro. Dziś dzwonił do mnie konsultant ze zostaje pakiet ten co miałem na 15 miesięcy umowa w cenie 95zl( po 12 miesiącach mam tylko zdecydować co zrobićz elevenami) Zgodziłem się . Chyba zostałem nabity w butelkę? Co można było maksymalnie wyciągnąć? Chyba mam 14 dni na odstąpienie od umowy jak dobrze pamiętam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...