Jump to content

_tomek

Users
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About _tomek

 • Rank
  Niedoświadczony
 1. Poczekaj na koniec lipca lub nawet do sierpnia - dostaniesz bez problemu.
 2. Ja pod koniec pierwszego miesiąca dostałem smsa z ofertą przedłużenia dopełnienia do Extra+ na cały okres umowy. Wystarczyło odpisać TAK.
 3. Ja też z perspektywy czasu (po wznowieniu umowy w pierwszym dniu po wygaśnięciu) widzę, że nie ma sensu prowadzić z nimi dłuższych dyskusji. Teraz już wiem, że moim pierwszym pytaniem powinno być, czy dostanę Comfort+ za 22,50. Jeśli odpowiedź byłaby negatywna, to koniec rozmowy. A ja cierpliwie wysłuchiwałem ich ofert i marnowałem czas...
 4. Umowa wygasła 31 sierpnia, rano sygnału już nie było. Wcześniejsze negocjacje były niesatysfakcjonujące. Wcześniej miałem Extra+ + C+(6) + dekoder = 77,50zł. Dzisiaj zadzwoniłem do DUK i _bez żadnych_ dyskusji otrzymałem to, co chciałem: umowa 24msc, Comfort+ 22,50zł, paczka Canal+ 25zł, Eleven na całą umowę 11,90zł, dekoder 5zł = 64,40zł Do końca października mam darmowe dopełnienie do Extra+ (potem wynegocjuję do końca trwania umowy za 10zł), do końca roku darmowa Liga Mistrzów (potem nie wiadomo, czy i za ile).
 5. Ja również umowa do jutra (z wypowiedzeniem), przeprowadziłem już kilka rozmów, ale jeszcze nic satysfakcjonującego nie usłyszałem. Co chciałbym: umowa na 24 miesiące, Comfort+, Canal+8 (najchętniej na cały okres, ale niekoniecznie), Eleveny, dekoder. Wiem, że to powinno mnie wynieść maksymalnie 67zł (25+25+12+5, na razie usłyszałem prawie 20 zł więcej). Do tego chciałbym Ligę Mistrzów, ale z komentarzy wnioskuję, że może być problem (konsultanci również mówili, że LM tylko razem z pakietem Comfort + C+8, czyli za 70zł + eleveny+dekoder). Może więc zaryzykuję, poproszę o dostęp do końca roku, a potem będę liczył na jakieś negocjacje za max 10 zł. Później dodam jeszcze dopełnienie do Extra+ na pełen okres umowy. Czy to wszystko jest do wywalczenia teraz lub już po wyłączeniu sygnału?
×
×
 • Create New...