Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ja dzisiaj dostałem mniej więcej taką propozycję.

 

Extra + z 6C+ za 69,99 zł, MR za 0zł, wynajem dekodera 5 zł, Eleveny za 0zł przez 12 miesięcy (później możliwość dokupienia - zapewne w cenie 15,90zł), do tego HBO z HBO go za 0zł przez 5 miesięcy. Rozbijając Eleven na 24 miesiące wychodzi oferta jakiej oczekujesz.

 

Powiedziałem babeczce, że przystanę na powyższe za 69,90 nawet kosztem rezygnacji z HBO. Powiedziała, że nie ma szans i po 15 minutach nasza rozmowa dobiegła końca. Wmawiałem jej, że znajomy tak ma i jest możliwość zrobienia Extra+ z 6C+ za 64,90zł, do tego 5zł za dekoder i Eleveny za free i będzie tak jak ja chcę, a ona po 5 minutach miałaby nabity target. Jednak nie. Zaczęła mi mówić, że może i znajomy mieć coś takiego ale to komputer losowo wybiera komu przysługuje dana cena/promocja. Odparłem, że chyba sobie kpi teraz ze mnie i że niby komputer ma mi losować czy będę płacił mniej czy więcej niż ktoś inny (powiedziała, że może być nawet tak, że w jednym domostwie może być dwóch abonentów i jeden się załapie na promocję wylosowaną systemowo, a drugi nie). Wyśmiałem typiarkę i się pożegnałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wczoraj zaakaceptowalem ofertę przedłużenia na 24 miesiące.

Oto co otrzymalem:

- comfort + z ekstra + z canal + (za 84.99 zl)

- HBO na 24m (za 0 zl na całe 24m)

- eleven sport (na 12m za 7.95zl - później negocjacje lub rezygnacja)

- wymiana turbobox na dekoder 4k (15zl miesięcznie przez 24m - AKTYWACJA 0 zł)

 

- jest też aktywny filmbox ale nie wiem na jakich warunkach bo konsul nic o nim nie mówił więc będę musiał dopytać.

 

Wszystko aktywne od razu, wymiana dekodera w punkcie we Wrocławiu w ten sam dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostał ktoś dekoder 4K bez opłaty miesięcznej,lub powiedzmy 5 zł ? Mam obecnie 2 karty i własny sprzęt ( ich dekoder mam jeden, leży całe lata  jakiś sagem ,padło totalne raz podłączyłem z ciekawości ) .Byłbym skłonny oddać te karty i zabrać ich sprzęt ,ale płacenie co miesiąc za ich sprzęt nie uśmiecha mi się,a widzę że na nowym dekoderze idzie ustawić już własną listę i kolejność .Stary się robię i nie chce mi się już bawić w dekodery linuxowe ,miałem kupić nowy własny dekoder 4k na linuxie,ale wydanie 1200 zł i brak oglądania 4K na kameleonie  straciło sens zakupu .Jaki polecacie drugi dekoder do MR  ? Muszę chyba zadzwonić i się dowiedzieć,ale opłata za dekoder 4k,potem pewnie ten drugi też coś,jeszcze aktywacja pewnie i opłata za MR,to sporo dodatkowych kosztów .Jest jeszcze opcja modułu ,ale tu traci się te wszystkie VOD itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki! Fajna oferta ;) Do kiedy miałeś starą umowę? Wysłałeś wypowiedzenie?

Umowę miałem do końca maja. Wypowiedzenie złożone było w kwietniu. Wcześniej oferty były dużo słabsze w sensie HBO - dawali tylko 6m za darmo. No i za dekoder chcieli 49 aktywacji.

Ostatecznie tak jak w poście wyżej :).

Opłaty miesięcznej za dekoder nie było szansy zrabatować. Eleven w tej kwocie też nie szło zrobić na całe 24m.

Ale myślę że oferta była warta zaakceptowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny telefon, umowa do 31.05.2018

 propozycja

8 x canal + , 3x HBO , najem dekodera media box - 89,99 zł ewentualnie możliwość dobrania  hbo go za 5 zł - umowna 24 miesiące 

Chciałem wymienić dekoder na wifi premium box - konsultant stwierdził że nie ma takiej możliwości 

Oferta odrzucona 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, umowa do końca lipca obecnie Extra,6C+, Eleveny, mediabox+ płace za to 96,89.Dzwonili dzisiaj z Warszawskiego numeru i za to tyle samo to samo co obecnie umowa na 24m + w tej cenie dekoder Ultrabox+ 4K i aktywacja 49zł w ciągu tygodnia od podpisania wymiana dekodera w ciągu 7 dni od podpisania w punkcie, propnowanli na początku 10zł drożej czyli ponad 106zł. Moje pytanie czy uda sie coś jeszcze wyciągnąć z tego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@borys82: Ja zrobiłem tak 2 miesiące temu mając trwającą umowę do końca 2019 (bez żadnych aneksów przedłużających umowę) - najpierw w APS zdałem dekoder i kartę Cameleon od MR, potem wymieniłem deka głównego (Wifi PremiumBox+) i drugą kartę Cameleon na UltraBOX+ 4k i nową kartę Cayman.

Pewnie da się to zrobić przy jednej wizycie, ale akurat wtedy APS nie miał już deków 4k na stanie.

Oczywiście pamiętaj, że dojdzie +15zł za dzierżawę deka 4k (wcześniej MR oraz WiFi PremiumBoxa+ miałem za 0zł).

 

@smett: Czyli wychodzi standard: Extra,6C+ (69,99) + Eleven (11,90) + dek 4k (15zł) = 96,89zł.

Możesz powalczyć o Eleveny za 7.95zł na 12m (czasami ludzie dostają), a jak chce Ci się kombinować to zejście do Comfort+, później dobranie paczki C+ i dopełnienia do Extra+ (ceny opisywane ostatnio niejednokrotnie na tym forum).

Edytowane przez NobelM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, umowa do końca lipca obecnie Extra,6C+, Eleveny, mediabox+ płace za to 96,89.Dzwonili dzisiaj z Warszawskiego numeru i za to tyle samo to samo co obecnie umowa na 24m + w tej cenie dekoder Ultrabox+ 4K i aktywacja 49zł w ciągu tygodnia od podpisania wymiana dekodera w ciągu 7 dni od podpisania w punkcie, propnowanli na początku 10zł drożej czyli ponad 106zł. Moje pytanie czy uda sie coś jeszcze wyciągnąć z tego ?

Mnie się udało aktywację dekodera 4k zrabatować do 0 więc jest szansa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się udało aktywację dekodera 4k zrabatować do 0 więc jest szansa.

 

Dzisiaj będą dzwonić około 20:30, a ciekawe jak z ofertą na 12 miesięcy, bo jak wiadomomo za 12 miesięcy kończy się Ekstraklase i Premier League które mnie interesują, oczywiście będą nawijać makaron na uszy, że ekstraklasa 100% zostaje u nich... (kiedyś nawet pytałem konsulatanta o to, to odpowiedział, że PZPN sie na to nie zgodzi,jakby coś PZPN miał coś do przetargu). Bede próbował jeszcze coś ugrać, a jak jest z TVP 4K dostęp do niego będą mieli wszyscy posiadający pakiet Canal+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I kolejny raz przełużyłem umowę, niestety coraz drożej

Extra+, 8x C+, 3x HBO, Multiroom na dwóch kartach po Cyfrze, dzierżawa Pace, wszystko za 85 zł  na cały okres obowiązywania umowy (24 miesiące).

Do tego gratisowa paczka Filmbox chyba do końca czerwca, potem zniknie.

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy udało się komuś przedłużyć umowę i dostać:

- Extra +

- 6 x Canal + - 69.99 pln

 

i do tego dobrać Eleveny za 7.95 ? pln ?

Oferta z dziś do akceptacji na emailu przez 7 dni:

Extra 6xcanal,multiroom standard, HBO z HBO go gratis 6 miesięcy, paczka Filmbox - 79,99 zł eleven nadal w opcji włącz wyłącz czyli za 7,95 zł miesięcznie.

Raczej będzie ciężko o zerową aktywację na Ultrabox 4K przy 12 miesięcznej umowie...

Umów 12tek nie ma najkrótsza 15 miesięcy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...