Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm i tu mnie masz - ta rozmowa z nim miała różne etapy. Była rozmowa o dopełnieniu do 8C+ za 5zł do lipca, potem się usztywniłem i obstałem twardo na SP - przy czym co dziwne - nie chciał w ogóle słyszeć o umowie na 24/m. Tylko o kontynuacji aktualnej umowy do lipca i jak rozumiem to 92zł bez MR tez do lipca i raczej 8c+.bo wcześniej proponował mi Cinemaxy za 10zł do lipca co dawało 90zł za SP na 6C+  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dziś pierwszy telefon z duk, oferta: extra+ do tego 3 miesiące 8xc+ potem 30 zł, mogę wyłączyć po tych gratisowych miesiącach, HBO do końca stycznia, dekoder mediabox 2 zł /Mc i razem za to wszystko 49,50 zl/mc na 15 m-cy. Obecna umowa do marca, nie wysyłałem wypowiedzenia stąd moje zdziwienie. Akceptować czy czekać?

Pomoże ktoś? Co robić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, umowę przedłużyłem w październiku 2017 i nie wiem  gdzie mogę sprawdzić czy mogę napisać wypowiedzenie z powodu wyłączenia UCH. Na moim NC+ widzę że UCH mam w ofercie jako kanał gwarantowany. Do dzisiaj nie otrzymałem żadnej informacji z NC+ o wyłączeniu kanału i moich praw z tym związanych. Jak to wygląda u Was?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tez to zaskoczyło ale może ma to coś wspólnego z tym że to kontynuacja umowy tylko na pół roku

Zlozylem rezygnacje ze wzgledu na Universal.

 

Zaakceptowana oferta:

EXTRA + 6 Canal+ 69.99

2 miesiace free

6 mies. HBO z opcja odlaczenia

Filmboxy za 5zl/mies.

Multiroom 2 karty 0zl

Dekoder wifipremium 500GB za 5zl/mies

Hustler 12mcy za free i 12mcy za 4.99

Umowa na 24m-ce.

 

Gadalem z nimi od tygodnia codziennie, ale powiedzialem, ze dostalem sms-a z bezplatnymi miesiacami (choc go nie dostalem) i udalo sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do maja. Miałem ekstra z 6C za 74.99 + eleveny za 11.90 + 2 multiroom standard za 10 każdy. Wypowiedzenie z powodu Universal. Ponieważ stwierdziłem, że nie oglądam ani elevenów ani canal plus a nawet większości kanałów ujętych w ekstra chciałem zejść na goly comfort. Mam inne priorytety np. co jakiś czas netflix. Przyjąłem ofertę za 27.50 + 2 x multiroom po 10 zł. Mogłem się kłócić o dodatkowe 5 zeta, ale mi się nie chciało. Umowa na 15 miesięcy. Generalnie jestem zadowolony.

Dekoder turbo + dwie mydelniczki

Wysłane z mojego Galaxy S7

Edytowane przez Marco76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, umowę przedłużyłem w październiku 2017 i nie wiem  gdzie mogę sprawdzić czy mogę napisać wypowiedzenie z powodu wyłączenia UCH. Na moim NC+ widzę że UCH mam w ofercie jako kanał gwarantowany. Do dzisiaj nie otrzymałem żadnej informacji z NC+ o wyłączeniu kanału i moich praw z tym związanych. Jak to wygląda u Was?

Na 1000% masz niegwarantowany ten kanał.

 

Ale możesz sprawdzić w umowie papierowej.

Edytowane przez arekqw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie do końca grudnia pakiet Superpremium z 6 C+ i mulitiroom za 94,99 oraz opcja Eleven włącz / wyłącz za 7,95 zł. Ciągle dzwonią i proponują ten sam pakiet za tą samą cenę na 24 miesiące z 2 miesiącami gratis. Chcę ugrać extra z 6 c+ na 15 miesięcy za 72,50 z 2 miesiącami gratis. Twierdzą, że nie ma tej opcji z gratisami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@emarti, Start za 9,99 zł i Canal+ na 6 miesięcy za 25 zł / pozostałe miesiące 40 zł z możliwością odłączenia. Takie warunki otrzymasz jednak najprawdopodobniej dopiero w APS po zakończeniu umowy (czyli na początku stycznia), bo żaden konsul nie zaproponuje Ci pakietu Start za tę kwotę. Nowi mają Start za 19,99 zł więc jeżeli nie masz czasu bujać się po APSach to możesz wziąć za tą cenę i dobrać do tego C+ za 25 zł. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to co w podpisie. Wczoraj złożona rezygnacja w punkcie NC+ z powodu wycofania UCH. Pan bez żadnych komentarzy wdrukował potwierdzenie podpis i cześć. Dzisiaj po południu sms o treści : Drogi abonencie prosimy o kontakt w sprawie umowy NC+ pod numer tel 

223586210. Dzwonić czy czekać na telefon od nich ? Na co mogę liczyć przy utrzymaniu tego samego pakietu ?          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@emarti, Start za 9,99 zł i Canal+ na 6 miesięcy za 25 zł / pozostałe miesiące 40 zł z możliwością odłączenia. Takie warunki otrzymasz jednak najprawdopodobniej dopiero w APS po zakończeniu umowy (czyli na początku stycznia), bo żaden konsul nie zaproponuje Ci pakietu Start za tę kwotę. Nowi mają Start za 19,99 zł więc jeżeli nie masz czasu bujać się po APSach to możesz wziąć za tą cenę i dobrać do tego C+ za 25 zł. Powodzenia.

Bo ja i tak zdecydowałem się przejść do CP z racji możliwości otrzymania 50% rabatu w Smart Dom oraz z racji Ligi Mistrzów. Żal mi jest tylko Canal+ i rozglądam się jak najtaniej je zatrzymać. Kablówki odpadają bo tam chore ceny są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie Extra+ z Canal+(6) za 72,50 zł w umowie na 15m, czyli najniższa możliwa cena. Chciałbym jednak zjechać na samo Extra, za ile mogę je wynegocjować jeżeli chcę umowę na 15m? Wiem, że można dobrać Canal+ za 25zł miesiąc jeżeli zaproponują,ale to jest 6 kanałów czy 8? Jak są inne opcje dołączenia Canal+, można robić to metodą włącz/wyłącz? Jaki jest wtedy koszt? Chciałbym zjechać na samo Extra+ i nie wiązać się umową z Canal+ gdyż od września odchodzi LM i być może nie będę korzystał z tych kanałów. Czy do umowy z samym Extra+ możliwe jest wynegocjowanie darmowych miesięcy?

Wypowiedzenie w związku z wycofaniem UCH złożone.

Edytowane przez ShinobiQWE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie złożone umowa do końca roku. Teraz ma Start z C+ Hbo Eleven i multiroom po cyfrze. Dziś dwa tel. jeden po drugim haha . Pytanie czego oczekuje. mówię że niczego ale teoretycznie możemy porozmawiać. Wiec mówię rezygnuje z Hbo Eleven i multiroom biorę najniższy pakiet z 6xC+, w którym jest dek. 4k. Okazuje się, że nie ma takiej możliwości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

zostało mi 4 miesiące starej umowy na zasadach

Pakiet Extra+

9x CANAL+

Eleven Sports

Multiroom Standard z mediabox i wifibox

średnia cena 99zł

 

Da się po złożeniu wypowiedzenia o UCH wyrwać ten pakiet w lepszej cenie?

Zależy mi na pozostawieniu tego zestawu ew dorzucenie HBO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do marca 2018, wypowiedzenie wz. z Universal Ch., obecnie pakiet Extra+ z Canal+ (6) za 69,90.

Po otrzymaniu SMS o pakietach na Święta zadzwoniłem i takie oferty:

1. Extra+ z 6 Canal+ za 69.99 zł /2 m-ce gratis/, HBO na 6 m-cy za 0 zł /z możliwością odłączenia/ - umowa na 24 m-ce

2. Extra+ za 44.99 zł /2 m-ce gratis/, HBO za 0 zł na 6 m-cy /z możliwością odłączenia/

3. Comfort+ za 22.50 zł /2 m-ce gratis/, HBO na 1 m-c za 0 zł, dopełnienie do Extra+ na 1 m-c.

Wybrałem opcję 3, zależało mi na zejściu z ceny. O ceny za Canal+ nie pytałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...