Jump to content

nugget

Users
 • Content Count

  28
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralna

About nugget

 • Rank
  Niedoświadczony

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  południe

Recent Profile Visitors

81 profile views
 1. Do mnie numer warszawski wydzwaniał od września 2018 z częstotliwością 1x tydzień A jak wypowiedziałem umowę końcem lutego to nagle zaczął dzwonić nr krakowski (DUK) (1x tydzień) 2 pierwsze rozmowy to były oferty na poziome który miałem dotychczas ale konsekwentnie wysyłałem na drzewo. No i za 3 telefonem przyszła dobra oferta.
 2. Otóż taka oferta jest! Jestem przykładem - dostałem taką ofertę 2 dni temu (moja umowa też miała się skończyć 31 marca)
 3. No właśnie się zastanawiam czy nie wykorzystać tego jako ewentualny argument gdyby mi robili "pod górkę" z dopełnieniem do E+ za 10zł...
 4. A ja przedłużyłem umowę (wysłane wypowiedzenie - umowa miała wygasnąć 31.03) na warunkach: Comfort+ 22,50 MR 10,00 mediabox 0zł umowa na 24mce Po wygaśnięciu miesięcznego dopełnienia Extra+ postaram się włączyć za 10zł to dopełnienie do końca umowy. Wtedy miałbym Extra+ MR w cenie 42,50/mc
 5. Właśnie dostałem smsa "Dzień Kobiet, Dzień Kobiet niech każdy się dowie o limitowanych ofertach specjalnych. Tylko dziś, tylko do godź. 21. O szczegóły zapytaj konsultanta 122947879
 6. Po wypowiedzeniu natychmiastowa zmiana dzwoniących (nr warszawski na nr DUK Kraków). Pierwsza propozycja Comfort+ Canal+ (x8) MR, 24 mce 69,99 - wysłałem na drzewo.
 7. Moim zdaniem dobra cena - powalczyłbym o taki kontrakt. Skoro umowę miałeś do wczoraj to dziś jesteś już bez sygnału - czy dobrze rozumuję? Sami dzwonili czy Ty zainicjowałeś kontakt?
 8. Przyszedł czas na moją umowę - obecna do 31.03 (wypowiedziana) Mam extra+ i MR (54,99) Czy zostawić to i walczyć o cenę czy próbować negocjować łamańca: Comfort+ C+ x8 MR dopełnienie do Extra+ (jaka powinna być cena łączna - oraz jaka długość umowy (lubię 15mcy - bo łatwiej o ew. wymianę gratów))? albo Comfort+ MR dopełnienie do Extra+ (jaka cena przy takim pakiecie?)
×
×
 • Create New...