Skocz do zawartości

Przedłużenie abonamentu


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Witam, jak zrobic to zresetowanie karty.

Ja mam kartę TNK (SD) w module ( tą karte z waznymi kanałami podstawowymi do 2016r.), która była nieuzywana ok 4-5 m-cy.

Teraz chciaem ja uruchomic i doladowac na lige Mistrzw na nSport i od 2 dni nie chce ruszyc na tych kanalach kodowanych bezplatnych mimo ze zostawiam tuner na kanale TVN na kilka godzin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Kupiłem TNK 22.11.2008. Nie pamiętam kiedy ostatni raz płaciłem abonament. Ktoś mi mówił, że teraz w TNK trzeba raz w roku kupić abonament przynajmniej na miesiąc. Na ich stronie pokazuje mi termin ważności doładowania: 2010-03-02.

Kanały bez opłat cały czas mi działają. Nie rozumiem tylko tego terminu ważności doładowania. Chyba że do tego czasu miałem wykupiony abonament na płatne kanały? Dobrze myślę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Chciałbym obejrzeć (w całości i po polsku) Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej mężczyzn, które odbędą się w Szwecji w dniach 13-30 stycznia 2011r. W tym celu postanowiłem doładować sobie za 16zł dawno nieużywaną TNK SD żeby uzyskać dostęp do programu TVP SPORT (obecnie mam aktywny tylko pakiet FTV).

 

Jak myślicie, czy jeśli puszczę przelew z mBanku w dniu 7 stycznia 2011r. (piątek) nad ranem to operator zdąży włączyć mi w/w uprawnienia do 12 stycznia 2011r. (środa) do godziny 16:00?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez problemu.

Ja ostatnio kupiłem używaną TNK dla brata. Dotarła 24 grudnia ok. 10 rano. Zaraz odświeżyłem uprawnienia. Po ok 5 sekundach zaświeciły kanały podstawowe.

Brat zrobił przelew do ok 16. Niestety chwilkę to trwało, ale w dniu 27 grudnia ( pierwszy dzień po świętach) zaświeciły wszystkie kanały na doładowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kilka dni temu doładowywałem swoją starą kartę "TNK SD", żeby rodzice mogli u siebie odbierać "TVP Sport" z transpondera "Nki" i wykonałem tę operację przez stronę "Hollexu".

 

Nie było żadnych problemów (trzeba tylko być zarejestrowanym w sklepie "Hollex"), przelew odbywa się za pośrednictwem serwisu "płatności.pl" (można dzięki temu płacić między innymi także kartą :D ) i po około chyba 40 minutach-maks godzinie doładowanie było już aktywne i "TVP Sport" "zaświeciło", więc zamiast wyliczać termin wykonania przelewu przez bank polecam doładowania przez sklep "Hollex" (nikt z "Hollexu", czy redakcji "Satkuriera" nie prosił mnie o reklamę) :D!

 

Przy okazji mógłby mi ktoś opisać krok po kroku procedurę doładowywania "TNK HD"??? Okres "startowy" na moim "nCAMie HD" kończy się gdzieś w lutym, ale chciałbym już znać całą procedurę (podobno, żeby aktywować pakiet "premium" trzeba jakieś smsy wysyłać???) :D .

 

Z góry dzięki za objaśnienia :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może za pośrednictwem sklepu HOLLEX można błyskawicznie doładować usługę TNK, ale w przeciwieństwie do zwykłego przelewu bankowego nie można tam skorzystać z doładowania za 16zł, a mnie na takim właśnie zależy dlatego muszę zapłacić w sposób standardowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...