Skocz do zawartości

Przedłużenie abonamentu


Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie chciałem zapytać dokładnie o to samo.

Z opisu na stronie TNK zrozumiałem, że wszystko co powyżej 24 m-cy przepada. Czyli nie będzie 27 (3+24), lecz max. 24, 3 m-ce przepadną. Inaczej można byłoby doładować kartę nawet na 10 lat, robiąc 5 wpłat 24 miesięcznych w odstępach co 1 tydzień.

Ciekaw jestem waszego zdania na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak długo czeka się na przedłużenie doładowania siostrze aktywowałem kartę 26.02.10 o godz: 00:05 i ma aktywną do 30.05.2010 i parę minut później wpłaciłem 120zł na podane konto ale sprawdzałem 20godzin później i dziś i nadal brak przedłużenia karty,to ile mam wreście czekać,przelew internetowy zawsze jest zaksięgowaniem tego samego dnia,zawsze jak robię po północy przelewy to jeszcze tego samego dnia są na końcie np.Polsatu i Cyfry.A tu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę i w niedzielę przelewy między bankami nie idą i nie ma znaczenia czy robisz przez internet czy w inny sposób.

Jeżeli wysłałeś przelew w piątek w nocy to najprawdopodobniej już trafił na konto docelowe ale niekoniecznie musieli od razu przedłużyć ważność karty. Czasem trzeba poczekać ze 2 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak samo mam ważną kartę do 20 marca 2010 i zapłaciłem w czwartek. Obecnie nadal nie ma informacji, że doładowało, ale na stronie TNK jest napisane, że księgowanie wpłaty może trwać tydzień i dlatego należy odpowiednio wcześniej zapłacić daną kwotę.

 

Przelew na okres maksimum dwa lata to pewnie ich zabezpieczenie, aby żaden mądry się nie znalazł i nagle zapłacił na 10 lat, a później ciągnął ich po sądach, że nie ma tego co oczekiwał 10 lat temu :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko żeby nie było aleeee z ich strony że za małą kwotę wpłaciłem jak ma od 01 marca podrożeć doładowanie zapłaciłem w lutym i to się liczy......

 

to nowy adres?

 

Cyfrowy Dom Sp. z o.o.

ul. Kłobucka 23

02 - 699 Warszawa

 

a wysłałem na:

 

Cyfrowy Dom sp. z o.o

u:Powsińska 4

02-920 Warszawa

 

według informacji na blankiecie z kartą czy to nie zaszkodzi w zasileniu jak już zapłaciłem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś wyjaśnić, czy okres startowy karty 3 miesięcznej też jest wliczany do łącznej puli maksymalnych doładowań która wynosi 24 miesiące? Czy może oprócz tego 3 miesięcznego okresu ważności karty startowej mogę ją przedłużyć doładowaniami na 24 miesiące, czyli w sumie 27 miesięcy?

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest wliczany. Do tej pory było max 24 m-ce i kropka. Po prostu doładowanie na 12 m-cy było maksymalnym proponowanym doładowaniem.

Z uwagi na nowe 24 m-czne doładowania od kwietnia zmieniają sią zasady:

Maksymalny czas, na jaki można mieć wykupiony dostęp do kanałów na doładowanie, uwzględniając początkowy okres zawarty w zestawie startowym, wynosi 36 miesięcy.

24 m-ce max doładowania + 12 m-cy okresu startowego; razem max 36 m-cy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurka nie czytałem tematu i też wysłałem na Powsińską. Myślę ze nie będzie problemów :roll:

Takie pytanko, pełen pakiet miałem opłacony miałem czerwca, jak wysłałem teraz pieniążki na kolejny rok to rozumiem że ważnoćć konta będzie do czerwca 2011r?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem przelew pod koniec lutego na Powsińską, to nie miałem żadnych problemów :smile:

Tak, będziesz miał ważny abonament do czerwca 2011 roku, w moim przypadku było tak, że miałem opłacony abonament do 20 marca, po opłaceniu za rok z góry, dzisiaj widnieje data 27 marca 2011 roku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo się zastanawiałem, czy doładować na rok, czy też nie. Kalkulowałem sobie. W końcu przed chwilą wykonałem przelew. Podobnie jest z Cyfrowym Polsatem, z tym, że tu, to już moje ostatnie pół roku i kończę z CP definitywnie. Cóż! Po wielu latach nastał czas rozstań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...