Skocz do zawartości

Przedłużenie abonamentu


Rekomendowane odpowiedzi

nie można tam skorzystać z doładowania za 16zł, a mnie na takim właśnie zależy

Bo takiego doładowania nie ma, najniższe jest 20zł. Nie możesz zapłacić mniej niż 20zł, jak zapłacisz 25zł to masz miesiąc i kilka dni ale minimum to jest ten miesiąc za 20zł.

Może nie ma takiego (16zł) doładowania w punktach usługowych, ale robiąc wpłatę samodzielnie takie doładowanie jest możliwe.

 

Zasady rozliczania doładowań - http://telewizjanakarte.pl/doladowania.html

4. Uwaga, zalecamy dokonywanie doładowań karty kwotami odpowiadającymi wprost Okresom ważności doładowań, które zostały, gdybyś jednak doładował swoją kartę kwotą:

- [...]

- równą 16 zł to Twoją kartę doładujemy na 25 dni,

- [...]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie, musiało być przecież jakieś rozwiązanie problemu ludzi którzy wpłacali wg zasad ze starych kopert, gdzie pisze minimum 16zł, dobrze to wymyślili

 

ale przy okazji zauważyliście jeszcze jedno? zaktualizowali stronę z doładowaniami, nie ma już informacji o starych doładowaniach

 

EDITED: Jednak nie, w zakładce ceny ciągle jest informacja o starych cenach. Nie wiem po co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ja mam takie pytanie odnośnie tnk hd, i jeśli coś pokręciłem to proszę mnie poprawić.

Jeśli doładuje oba pakiety na 3 miesiące za 119.40zł i powiedzmy po miesiącu wyłączę pakiet premium hd to jak długo będzie działał domowy hd?

Po przeliczeniu pakiet domowy hd powinien działać jeszcze 4 miesiące, dobrze liczę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli załóżmy że aktywuje dziś pakiet premium, doładuję oba pakiety, po wpłynięciu doładowania (jutro) wyłączam pakiet premium i powinien być aktywny do 4 kwietnia i od następnego dnia zostaje wyłączony tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Wiem, że ni z gruchy ni z kapelusza ale mam prośbę. Doładowałem firmową TNK i za późno zgłosiłem się po fakturę (minęło 7 dni) przez co nie chcą mi jej już wystawić więc mam prośbę. Jak ktoś doładowywał na dniach lub będzie za 156 zł. i nie potrzebuje faktury to bym prosił o PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...

@grzejnik Dzięki za informację. Wczoraj dopiero kupiłem NNK z dekoderem X8, wcześniej miałem TNK SD to doładowywałem w punkcie N-ki, a z NNK nie można doładowywać u dystrybutora. Ale nie wiem czy takie wypełnienie przejdzie jak ty piszesz, bo raz wypełniłem druczek z nr. konta, ale bez wpisywania nazwy odbiorcy i kasjerka nie chciała mi przyjąć tak wypełnionego druku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...