Skocz do zawartości

Przedłużenie abonamentu


Rekomendowane odpowiedzi

1.01.2009 mijają trzy miesiące od rozpoczęcia sprzedaży kart TnK. Mam zatem 2 pytanka: 1) czy ktoś zauważył już zablokowanie kanałów dodatkowych pakietu np. TVN Turbo? 2) czy ktos przeprowadzał już operację przedłużenia abonamentu np. za pomocą załączonego do starter-kitu wzoru przelewu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przelałem kasę 30 grudnia u nich pojawiła sie na koncie 31 grudnia do dziś nie przeszły mi uprawnienia jak dzwoniłem do nich to stwierdzili że mogłem wpłacić 2 tygodnie wcześniej, muszą mieć zajefajny system do rozliczeń pewnie paru chińczyków klepie uprawnienia i się chłopaki przestali wyrabiać, teraz mam czekać 5 dni może się pojawią kanały. Oczywiście problem by umieścić na stronie sprawdzenie czy doładowanie doszło na ich konto za trudne do wykonania lepiej kroić [beep]ów 1,22 za minute połączenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skąd taka pewność, że liczą miesiące poi 31 dni?.(źródło). Ostatnio aktywowałem TNK 9.01 , obraz po 2 min. (to właśnie ta darmocha) i uprawnienia do 11.04 (bo notka przy aktywacji stwierdzała, że nastąpi ona w ciągu 48 godzin,. a więc przy kiepskim układzie dopiero 11.01 i od tego czasu 3 m-ce). Gdyby stosować obliczenia poprzednika uprawnienia winny być do 12.04 bo luty ma 28 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trudno dyskutować z Qwerty . Cytat dość konkretny , choć... może dotyczy tylko rozliczeń kwoty nadpłaconej (a niepokrywającej się z 1. z trzech możliwości tzn. 16, 42 lub 120 zł i wtedy ilość dodatkowych dni oglądania jest ilorazem nadpłaty podzielonej 31. No, ale nie chcę dzielić włosa na 4.

Nie mamy doświadczeń z doładowaniami (chyba tylko te złe , że uprawnienia nie wchodzą), ale karta startowa to na pewno nie 3x31 , a 3 mce kalendarzowe+ 2 doby na aktywację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mamy doświadczeń z doładowaniami (chyba tylko te złe , że uprawnienia nie wchodzą), ale karta startowa to na pewno nie 3x31 , a 3 mce kalendarzowe+ 2 doby na aktywację.

 

Właśnie chyba nie masz... jak aktywowałem kartę to miałem podaną datę od ... do ... i jak by nie liczyć to wychodzi mi 93 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie to miałeś podane?ja aktywowałem przez internt i nie było żadnych dat.Gdy kartę włożyłem do czytnika to od razu zaczęło działać

 

Też aktywowałem przez internet, data była na stronie... w tekście informującym o przeprowadzonej aktywacji. Aktywowałem w zeszłym tygodniu... nie wiem czemu nie widziałeś... może wcześniej tego nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!Ja opłaciłem z góry na cały rok.Kase wpłacilem 9 stycznia za pośrednictwem dołączonego do karty druku przelewu.Na odblokowanie zakodowanych kanałów czekałem do wczoraj tj 14 stycznia (6 dni).Myśle,ze to wina naszej poczty.Szybciej by było gdybym przelał im kase bezpośrednio z konta.Próbowalem interweniować poprzez BOK ale niestety za każdym razem musialem słuchać melodyjek w oczekiwaniu na konsultanta.Straciłem tylko kase i czas bo nie udało mi sie z nikim porozmawić.Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie wiem czy byłoby szybciej po przelaniu z konta na ich konto. Moja wpłata po przelewie na ich koncie została zaksięgowana 22, dziś jest 24 i dalej mam kanały zablokowane. Więc wina zapewne leży także po stronie obsługi doładowań TNK , na pewno mają kiepski system - nie spodziewali się takiej popularności i nie wyrabiają obsługi tysięcy klientów którzy teraz po raz pierwszy przedłużają swoje startery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...