Skocz do zawartości

Przedłużenie abonamentu


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...

Witam serdecznie,mieszkam we Wloszech i mam tu ze soba TNK SD ( wiem wiem,nie wolno,ale wszyscy Polacy mieszkajacy za granica maja polska telewizje z przywiezionych z Polski dekoderow ... ). W zeszlym roku kupilam zestaw startowy,pozniej doladowalam TNK na rok,a teraz zachecona tym,ze wszystko "gralo" jak trzeba,doladowalam na 2 lata. Za 3 dni mina 3 tygodnie jak doladowalam,a platnych kanalow jak nie bylo tak nie ma ( zeskoczyly 15-ego czerwca,kiedy to uplynal rok od poprzedniego zaksiegowania kwoty doladowania ),zostaly tylko te gratisowe. Czy ktos z Panstwa moglby mi pomoc ? Nie wiem co mam o tym myslec,w zeszlym roku platne programy wskoczyly po trzech dniach od dokonania wplaty. W zeszlym i w tym roku pieniadze zostaly wplacone na poczcie w Polsce,z tym ze w dwoch roznych miastach. Ponadto sprawdzam w sieci waznosc doladowania---pokazuje mi sie data,ktora wlasnie juz minela czyli 15 czerwca 2012. Czy powinnam sie bac myslac,ze wyrzucilam w bloto 240 zl? Pomyslec,ze zaplacilam z gory za 2 lata po to by zaoszczedzic i po prostu przez 2 lata miec swiety spokoj.. Boje sie zadzwonic do BOK,nie chce zeby wiedzieli,ze dzwonie z zagranicy. CO ROBIC??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń normalnie.Ja dzwonie z IRL i problemów nie ma.Jest to nr stacjonarny dla dzwoniących spoza Polski (mysle, ze przyda sie rowniez mieszkancom kraju).

 

+48 12 2947910 .Mi doładowanie z IRL banku idzie 2 dni i kanały świeca od razu.Sprawdź też w banku :)

 

Dziekuje bardzo,Grzejnik,w takim razie zadzwonie,choc przyznam tez,ze po przejrzeniu tego forum,obawiam sie kosztow zwiazanych z taka rozmowa..

A w banku nie wiem jak sie sprawdza,w ogole sie na tym nie znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

A sprawdziłeś, czy wpłata ta została już zaksięgowana na koncie przypisanym do twojej karty? Jeśli tak to ustaw dekoder na kanale TVN SD (rozumiem, że chodzi o ofertę TnK SD?) i poczekaj, aż pojawi się obraz. Zazwyczaj trwa to kilka, kilkanaście minut. Zanim jednak to zrobisz to sprawdź najpierw właśnie to, czy twoja wpłata została już zaksięgowana. Ja swego czasu miałem z tym niezły cyrk i od tamtej pory nie robię już przelewów na konto mojej karty, tylko doładowanie jej robię w punkcie nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...