Skocz do zawartości

Przedłużenie abonamentu


Rekomendowane odpowiedzi

Odpowiadając na liczne sugestie klientów telewizja na kartę wprowadza nowy, 6-miesięczny zestaw startowy dedykowany dla użytkowników posiadających już dekodery z systemem Conax. 4 maja br. rozpocznie się dystrybucja nowych zestawów startowych. Kupując nowy zestaw klient otrzyma 6-miesięczny dostęp do pełnej oferty telewizji na kartę.

 

 

Oferta telewizji na kartę obejmuje: TVN, TVN 24, TVN Turbo, TVN Lingua, TVN Warszawa, nSport, TVN Style, TVN Meteo, TVN Siedem, religia.tv, TVP1, TVP2, TVP Info oraz do setek niekodowanych kanałów FTA.

 

Po wyczerpaniu się 6-miesięcznego pakietu startowego posiadacz telewizji na kartę sam decyduje, na jaki okres doładują swoją kartę. Najtańsze doładowanie miesięczne, to koszt 10 zł przy jednorazowym doładowaniu karty na rok.

 

Nawet bez doładowywania telewizja na kartę umożliwia odbiór kanałów telewizyjnych: TVN, TVN7, TVP1, TVP2, religia.tv oraz setek kanałów FTA;

 

Sugerowana cena nowego, 6-miesięcznego zestawu startowego to 89 zł. Początkowo karty dostępne będą w ok. 700 punktach sprzedaży telewizji na kartę na terenie całego kraju.

 

W październiku 2008 roku telewizja na kartę, jako pierwsza w Polsce umożliwiła dostęp do usług telewizyjnych w cyfrowej jakości na zasadzie pre-paid, tj.: bez umowy i bez abonamentu. To rozwiązanie spotkało się z wielkim zainteresowaniem klientów i w ciągu zaledwie kilku miesięcy liczba użytkowników telewizji na kartę przekroczyła 200 tys.

www.satkurier.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam, to myślę, że to jakaś bajka! To się nazywa odpowiedź na liczne sugestie klientów telewizja na kartę :roll:

Osiemdziesiąt dziewięć złotych! Za sześć miesięcy :roll:

Umiemy liczyć: 3 miesiące = 45 PLN <> 6 miesięcy = 89 PLN

Widać jakąś różnicę - chyba, że śmieszną :P

I to się nazywa odpowiedź na liczne sugestie klientów - ładnie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się zamieszanie zrobiło. Nikt nikogo nie stara się oszukać ani wprowadzać w błąd.

Zresztą wystarczy popatrzeć o rekulaminu innych tv - tam jest definicja "abonamentu", w TNK takiego abonamentu w/g tej definicji nie ma.

Zapewne dla odróżnienia od innych tv oraz wskazania podobieństwa do prepaid TNK opłate tą nazywa "doładowaniem".

 

PS.

I żeby nie było - sam mam karte TNK.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bogdan425 Ale ja Cię tylko poprawiłem w obliczeniach, bo wtedy wychodziło że jest tylko różnica o 1 zł :lol: co może wprowadzało by czytelników w błąd. Bo a nóż ktoś się teraz skusi na ten droższy starter? :D

 

Pozdrawiam ;)

Koniec małego offtopu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam inne pytanie, jesli dokonam przelewu (a mam jeszcze 2tygodnie do konca uslugi), gdzie moge sie zorientowac, czy przelew zostal zaksiegowany, lub np do kiedy teraz mam przedluzone- wiem iz na kolejne np6miesiecy, ale chodzi mi o konkretna date do kiedy- czy mozna gdzies to sprawdzic np w menu dekodera?

Czy musze niestety tam dzwonic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam inne pytanie, jesli dokonam przelewu (a mam jeszcze 2tygodnie do konca uslugi), gdzie moge sie zorientowac, czy przelew zostal zaksiegowany, lub np do kiedy teraz mam przedluzone- wiem iz na kolejne np6miesiecy, ale chodzi mi o konkretna date do kiedy- czy mozna gdzies to sprawdzic np w menu dekodera?

Czy musze niestety tam dzwonic?

Jeśli przelew będzie wykonany bezpośrednio w banku, a jeszcze lepiej, gdy sam dokonasz przelewu przez internet, to z górą dwa dni w zupełności wystarczą :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Właśnie! W tej samej sprawie. Otóż na przedłużenie abonamentu o kolejne dwanaście miesięcy, wybrałem płatność przelewem korzystając z internetu. Zrobiłem to dość późno - trzy dni przed upływem ciągłości na doładowanie. I wystarczyło! Nie było żadnych zgrzytów w dalszym odbiorze wszystkich kanałów TnK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Oczywiście nie było moim zamiarem sugerowanie komukolwiek wpisywania na wpłacie/przelewie bzdur z kosmosu.

 

Bez obawy. Nie ma istotnego znaczenia jaka ulica będzie wpisana w polu "nazwa odbiorcy".

 

To są tzw. indywidualne numery kont. Każda karta TnK ma przypisane jedno swoje niepowtarzające się konto w banku. Wpłata pieniędzy na to konto jest równoznaczna z doładowaniem tylko tej jednej karty TnK.

Wcale nie jest powiedziane, że wpłaty musi dokonywać właściciel karty. Moja karta może być doładowywana przez ciocię z drugiego końca Polski. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z obawy to ma niestety istotne znaczenie!

TnK pisze tak "Prosimy zachować numer konta do wpłat" Wszystko ładnie i pięknie! Jeśli tylko do wpłat. A w razie reklamacji? Jak mam udowodnić, że ja to ten numer a ten numer to ja? Jak mam udowodnić, że to ja wpłaciłem a nieprzywołana tu "ciocia" Albo też zupełnie kto inny. Tak powie - naprzykład: Powiatowy Rzecznik Konsumentów i nie tylko.

Wtedy z reklamacji moga być nici. Lepiej już jest podać swoje dane, choć nie jest to wymagane. Przynajmniej ja tak do tego podchodzę. Uważam, że w takiej sytuacji lepiej zawczasu dzielić skórę na niedzwiedziu! Przewidując najbardziej niekorzystną dla siebie wersję rozwoju "wypadków" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TnK pisze tak "Prosimy zachować numer konta do wpłat"

Bo to są indywidualne numery kont. Każda karta ma swój numer konta. Jeśli chcę doładować konkretną kartę muszę wpłacić pieniądze na ściśle określone konto (nie na konto ogóle Cyfrowego Domu, lecz na to konkretne karty). Nie wiem jak to prościej wytłumaczyć. :?

 

Jak mam udowodnić, że to ja wpłaciłem a nieprzywołana tu "ciocia" Albo też zupełnie kto inny.

W celu dokonania identyfikacji konsultanci TnK proszą o podanie numeru seryjnego karty SIM i/lub podanie indywidualnego numeru konta do wpłat za doładowanie i/lub historii wpłat za doładowanie.

W przypadku dalszych problemów jest coś takiego jak potwierdzenie wpłaty/przelewu! Bez względu na to kto wpłacał i kto jest wpisany w polu "nazwa zleceniodawcy" na potwierdzeniu. Nie trzeba udowadniać, że to ja wpłaciłem. Jak już to trzeba wykazać tylko, że pieniądze wpłynęły na właściwe konto, i do tego wystarczy potwierdzenie.

 

Lepiej już jest podać swoje dane, choć nie jest to wymagane. Przynajmniej ja tak do tego podchodzę.

Też tak uważam.

 

EDIT:

Właśnie dzwoniłem do biura obsługi klienta TnK, rozmawiałem z Panem Adamem K. (nie wiem czy mogę podać pełne nazwisko, nie zapytałem o to):

"Kompletnie nie ma znaczenia kto wpłacił pieniądze"

"Nawet przy składaniu reklamacji, też nie ma to znaczenia"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam

Myslalam, ze juz tutaj bede zagladac tylko dla przyjemnosci, ale niestety....dopadl mnie problem z przedluzeniem abonamentu.

Tak w skrocie napisze o co chodzi.

Trzy miesiace temu kupilam TnK i do wczoraj wszytsko super i pieknie chodzilo. Po miesiacu tak mi sie to spodobalo, ze pod koniec sierpnia zdecydowalam sie i w punkcie sprzedazy przedluzylam moj abonament o nastepne 12 miesiecy. Niestety poprzedni abonament wygasal 31.10.09 ale juz 29.10 zakodowane mialam wszytskie programy, nawet te ktore powinny byc darmowe. Po rozmowie z panem z BOK-u ktory stwierdzil ze musze wyciagnac na jakis czas karte a po jakims czasie wlozyc ja i wlaczyc program na TVN czekalam ok. 2 godzin i nic sie nie zmienilo, nadal wszytskie /bez wyjatku/ programy kodowane sa zakodowane.

No i nie wiem co dalej z tym fantem zrobic? Czekac dalej czy wyslac im moja karte do diagnozy? Zajmie to wszytsko ok 6 tygodni, czy ten miesiac ktory nie bede miala dostepu do TV ktos mi zwroci ??

Jestem kapletnie rozczarowana, gdybym wczesniej wiedziala, ze nic z tego nie bedzie to kupilabym nowa karte na pol roku a stara wywalila. No coz czlowiek madrzejszy po szkodzie.

Mam nadzieje , ze ktos bedzie potrafil odpowiedziec na moje pytania i pomoze mi rozwiazac moj problem, ale jeszcze wieksza nadzieje mam, ze za jakis czas moja karta zaskoczy.

 

Pozdrawiam serdecznie

Jesabel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...